Warsaw Enterprise Insitutue

W Patronite od 29.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 540

Liczba Patronów: 378

Zostań Patronem
Kup na prezent
47 patronów
899 miesięcznie
18 179 łącznie
WEI prowadzi badania, analizy, projekty edukacyjne, publikuje komentarze, stanowiska, memoranda oraz raporty. Przygotowuje rozwiązania zarówno dla instytucji państwowych, jak i niezależnych podmiotów społecznych czy komercyjnych.

O Autorze

Dzień dobry!

Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy, że wiesz, czym się zajmujemy i chcesz wspomóc nasze działania.

Chyba że...

... jesteś tutaj przypadkowo i chcesz poznać naszą fundację. Wobec tego zapraszamy do lektury tego, czym zajmujemy się w Warsaw Enterprise Institute!

Jesteśmy fundacją mającą przede wszystkim na celu stworzenie silnej, niezależnej Polski. Propagujemy wolność rynkową oraz wolność umysłu niepodążającą za wykreowanym przez państwo systemem. W naszych działaniach koncentrujemy się na czterech kluczowych obszarach, takich jak: bezpieczeństwo, demografia, gospodarka oraz państwo i prawo. Silnie stoimy za autonomicznym otoczeniem biznesowym tak, aby każdy przedsiębiorca miał możliwość rozwoju swojej działalności bez ingerencji ze strony państwa, które torpeduje każde jego działania coraz to nowymi ustawami, projektami, rozporządzeniami etc.

 

Bronimy Twoich swobód, Twojego dobrobytu!

 

Wspierając nas, wspierasz swoją suwerenność i samodzielność oraz umożliwiasz nam dalsze prowadzenie badań, analiz i raportów. Zerknij na poniższe liczby, a zobaczysz, ile udało nam się osiągnąć m.in. dzięki Twojemu wsparciu. 

Tylko w TYM ROKU (do końca października) opublikowaliśmy  raportów, a także  stanowisk naszych autorów napisało  analizy na naszą stronę www.

Nakręciliśmy:   nowych odcinków Wolności w Remoncie rozmów Sebastiana Stodolaka oraz  debat!

 

Organizowaliśmy wiele debat i spotkań autorskich wokół naszych książek wydawanych przez Wydawnictwo WEI.

 

 

Odnotowaliśmy zasięg medialny na poziomie:

 

Wspierając nas na Patronite, pomagasz nam także rozwijać nasze podcasty, jak Wolność w Remoncie, którą prowadzi prezes WEI Tomasz Wróblewski 👇

A także Okiem Bastiata. Rozmowy Sebastiana Stodolaka w Świetlicy Wolności.

 

Jakby tego było mało, to...

jesteśmy także wyłącznym polskim partnerem światowego raportu o wolności gospodarczej The Heritage Foundation i Wall Street Journal. Prowadzimy również szereg innych programów i projektów, takich jak The Warsaw Network (sieć think tanków z byłego obszaru postsowieckiego), Plusy Ujemne (portal, na którym oceniamy istotne zmiany i nowości legislacyjne) czy Świetlica Wolności (formacyjne miejsce spotkań i wykładów dla zdroworozsądkowej młodzieży).

Jeżeli chcesz lepiej poznać nasze działania, odwiedź naszą stronę: wei.org.pl.

Obiecujemy, że dzięki Waszemu wsparciu w najbliższym czasie będziemy mogli zaprezentować nowe projekty, do których śledzenia już teraz serdecznie zapraszamy!

Stay tuned!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Szkodny
Wojciech Szkodny
Próg: 10 zł
Michał D
Michał D
Próg: 20 zł
Danny
Danny
Próg: 10 zł
Radek Młyńczak
Radek Młyńczak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Krzysztof Mazurek
Krzysztof Mazurek
Próg: 10 zł