weterynarz.tez.czlowiek - M.Firlej-Oliwa

W Patronite od 29.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 456

liczba Patronów: 285

34 patronów
425 zł miesięcznie
1 288 zł łącznie
Prowadzę profil na Instagramie oraz bloga o tematyce weterynaryjnej. Edukuje opiekunów zwierząt odnośnie zdrowia ich pupili. Codziennie pokazuje kulisy pracy w przychodni weterynaryjnej, pacjentów, przypadki kliniczne.

O Autorze

 

 

 

Masz psa? Albo kota? A może jeszcze jakieś mniejsze zwierzę?
Tak? Świetnie, mój profil jest właśnie dla Ciebie!
 

 

Nazywam się Magda Firlej-Oliwa, jestem lekarką weterynarii i prowadzę w sieci (instagram, blog i facebooka) projekt Weterynarz Też Człowiek. Linki poniżej:
Ig: https://www.instagram.com/weterynarz.tez.czlowiek/
blog: https://weterynarztezczlowiek.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/weterynarz.tez.czlowiek/

Wiedza weterynaryjna, którą się dzielę ma dwie docelowe grupy odbiorców. Pierwszą z nich i właściwie tą ważniejszą to opiekunowie zwierząt (nazywanie potocznie właścicielami). To własnie im tłumaczę zawiłości medycyny weterynaryjnej tak aby mogli zrozumieć pewne zjawiska i choroby, które pojawiają się u ich pupili. Dla nich obalam mity związane z przyjęciem zwierzaka pod swój dach i wyjaśniam jak powinno się dbać o jego zdrowie na każdym etapie życia.  Drugą grupą są studenci weterynarii. Ta grupa właściwie pojawiła się dość niespodziewanie, natomiast od nich właśnie mam niesamowicie pozytywny feedback. Bardzo ważną informacją jest to, że NIE konsultuję pacjentów online!
 

Drugą rzeczą jaka dzieje się na moich social mediach (a właściwie głównie na instagramie) to pokazywania pracy lekarza weterynarii od kuchni. Przeciętny człowiek nie ma wstępu do sali zabiegowej czy chirurgicznej. Nie może wejść do szpitala weterynaryjnego. Dzięki mnie można nieco od kuchni podpatrzeć to co my lekarze robimy gdy opiekun zwierzaka nie patrzy. 

 

 

 

Ideą którą chciałabym propagować jest solidna i rzetelna edukacja Opiekunów - tak aby każde zwierzę trafiające do nowego domu miało warunki komfortowe i odpowiednie dla swojego gatunku, rasy i wieku. W dobie wielu nieprawdziwych i groźnych informacji krążących w sieci chciałabym stworzyć przestrzeń gdzie Opiekunowie mogliby uzyskać fachową wiedzę i wsparcie w szukaniu lekarza dla swojego pupila.  

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem