Avatar użytkownika

Wyszkowska Grupa Rowerowa

0
patronów
0 
miesięcznie
90 
łącznie
0
patronów
0 zł 90 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Działalność turystyczna czyli wsparcie domeny i strony www.wyszkow.turystyka.pl. materiały reklamowe i gadżety klubowe.

Wspierając nasz ujmiemy tę informację na naszej stronie www. Informacje o subskrypcji będą umieszczane na naszych filmach na kanale YT.
20 zł miesięcznie
Utrzymanie sprzętu do filmowania naszych działań.

Wspierając nasz ujmiemy tę informację na naszej stronie www. Informacje o subskrypcji będą umieszczane na naszych filmach na kanale YT.
30 zł miesięcznie
Zakup gadżetów rowerowych związanych z naszą działalnością.

Wspierając nasz ujmiemy tę informację na naszej stronie www. Informacje o subskrypcji będą umieszczane na naszych filmach na kanale YT. Każdy subskrybent otrzyma od nas magnes na lodówkę z Wyszkowa.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wyszkowska Grupa Rowerowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto to grupa pasjonatów rowerowych, którzy pokochali głównie rowery, podróże po Polsce by pokazać piękno ziem wyszkowskich ale nie tylko bo podróżujemy po całym kraju. Propagujemy aktywny wypoczynek, wszystko to co zachęci ludzi do ruszenia się z domu.

Nie będziemy owijać w bawełnę: niniejszy wpis ma formę autopromocji. Jako Redakcja Wyszków Moje Miasto, zwracamy się do Was Drodzy Czytelnicy i zarazem miłośnicy rowerów i turystyki rowerowej, z prośbą o wsparcie w dalszym funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego portalu. Możecie to zrobić poprzez symboliczne postawienie nam kawy.
Nie chcemy, żeby ten tekst miał negatywny wydźwięk. Nie chcemy tłumaczyć, jak trudno jest obecnie utrzymać się mediom w obliczu nieustannie rosnących kosztów, cięć wydatków marketingowych w różnych firmach, itp., itd. Jednocześnie zależy nam na dostarczaniu aktualnych oraz jakościowych artykułów.

Postanowiliśmy więc stworzyć profil portalu Wyszków Moje Miasto w serwisie patronite.pl, bo wierzymy, że są wśród naszych Czytelników osoby, które doceniają naszą pracę i chciałyby móc to w jakiś sposób wyrazić.

Jak to działa?

Aby wesprzeć działalność naszej Redakcji, wystarczy, że wejdziecie na profil Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto na portalu patronite.pl i wesprzecie nas.

To wszystko – właśnie dołożyliście swoją cegiełkę do funkcjonowania wyszkow.turystyka.pl

Po co nam te środki?

Wasze wsparcie finansowe w portalu patronite.pl zostanie przekazana naszej Redakcji. Pozyskane w ten sposób środki zainwestujemy w:

  • utrzymanie i rozwój działalności portalu - hosting i domena;
  • tworzenie większej liczby tekstów, wykonywanie zdjęć;
  • zakup i konserwację sprzętu do rejestracji filmów i zdjęć;
  • współpracę z zewnętrznymi autorami z różnych dziedzin.

Chcemy w ten sposób napędzać rozwój wyszkow.turystyka.pl, by w jak największym stopniu odpowiadać na Wasze potrzeby i tworzyć różnorodne, ciekawe i wartościowe treści dla rowerowych społeczności.

Głęboko wierzymy, że wiele artykułów, które znaleźliście dotychczas na naszych łamach, pomogło Wam rozwinąć się rowerowo, pogłębić swoją wiedzę lub po prostu dostarczyło wartościowych informacji albo chociaż rozrywki. Chcemy kontynuować naszą działalność, rozszerzać ją i dostarczać jeszcze więcej poczytnych materiałów. Dlatego każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas niezwykle cenne. Nie możesz nas wesprzeć? Udostępnij ten wpis swoim znajomym.

Z góry – dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wyszkowska Grupa Rowerowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Buźniak
Katarzyna Buźniak
10 zł
Krystian Jabłoński
Krystian Jabłoński
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.