Wyszkowska Grupa Rowerowa

W Patronite od 08.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3123

Liczba Patronów: 2686

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
60 łącznie
Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto to grupa pasjonatów rowerowych, którzy pokochali głównie rowery, podróże po Polsce by pokazać piękno ziem wyszkowskich ale nie tylko bo podróżujemy po całym kraju. Propagujemy aktywny wypoczynek, wszystko to co zachęci ludzi do ruszenia się z domu.

O Autorze

Nie będziemy owijać w bawełnę: niniejszy wpis ma formę autopromocji. Jako Redakcja Wyszków Moje Miasto, zwracamy się do Was Drodzy Czytelnicy i zarazem miłośnicy rowerów i turystyki rowerowej, z prośbą o wsparcie w dalszym funkcjonowaniu i rozwijaniu naszego portalu. Możecie to zrobić poprzez symboliczne postawienie nam kawy.
Nie chcemy, żeby ten tekst miał negatywny wydźwięk. Nie chcemy tłumaczyć, jak trudno jest obecnie utrzymać się mediom w obliczu nieustannie rosnących kosztów, cięć wydatków marketingowych w różnych firmach, itp., itd. Jednocześnie zależy nam na dostarczaniu aktualnych oraz jakościowych artykułów.

Postanowiliśmy więc stworzyć profil portalu Wyszków Moje Miasto w serwisie patronite.pl, bo wierzymy, że są wśród naszych Czytelników osoby, które doceniają naszą pracę i chciałyby móc to w jakiś sposób wyrazić.

Jak to działa?

Aby wesprzeć działalność naszej Redakcji, wystarczy, że wejdziecie na profil Wyszkowska Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto na portalu patronite.pl i wesprzecie nas.

To wszystko – właśnie dołożyliście swoją cegiełkę do funkcjonowania wyszkow.turystyka.pl

Po co nam te środki?

Wasze wsparcie finansowe w portalu patronite.pl zostanie przekazana naszej Redakcji. Pozyskane w ten sposób środki zainwestujemy w:

 • utrzymanie i rozwój działalności portalu - hosting i domena;
 • tworzenie większej liczby tekstów, wykonywanie zdjęć;
 • zakup i konserwację sprzętu do rejestracji filmów i zdjęć;
 • współpracę z zewnętrznymi autorami z różnych dziedzin.

Chcemy w ten sposób napędzać rozwój wyszkow.turystyka.pl, by w jak największym stopniu odpowiadać na Wasze potrzeby i tworzyć różnorodne, ciekawe i wartościowe treści dla rowerowych społeczności.

Głęboko wierzymy, że wiele artykułów, które znaleźliście dotychczas na naszych łamach, pomogło Wam rozwinąć się rowerowo, pogłębić swoją wiedzę lub po prostu dostarczyło wartościowych informacji albo chociaż rozrywki. Chcemy kontynuować naszą działalność, rozszerzać ją i dostarczać jeszcze więcej poczytnych materiałów. Dlatego każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas niezwykle cenne. Nie możesz nas wesprzeć? Udostępnij ten wpis swoim znajomym.

Z góry – dziękujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika