Wiedźmi Las

W Patronite od 12.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2583

Liczba Patronów: 2069

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
30 miesięcznie
990 łącznie
Cześć! Jestem Magda i uwielbiam naturę. Moje mieszkanie sukcesywnie zamieniam w dżunglę, a wiedzą na temat roślin dzielę się zarówno na moim YouTube jak i Instagramie. W sezonie staram się również z niewielkiego balkonu zrobić ogród i warzywnik. Zaintrygowałam Cię? Świetnie, dołącz do mnie.

O Autorze

Jesteś tutaj, czyli interesuje Cię flora. Dobrze się składa, bo mam jej pod dostatkiem. Nawet fauna się znajdzie! Do rzeczy. Treści, które tworzę są zróżnicowane. Znaleźć wśród nich można luźne vlogi przedstawiające moją pracę z roślinami, inspirujące przeglądy kolekcji, poradniki dotyczące danego rodzaju roślin, a nawet filmy typowo edukacyjne. W cyklu "Naukowa Środa" przybliżam kwestie takie jak: barwniki roślin, wymowa łacińska, fitohormony, a nawet tłumaczę w jaki sposób rośliny płaczą.

Na Instagramie natomiast jestem z Tobą na co dzień, dzielę się sukcesami i porażkami, pokazuję rozwój roślin, czasami nawet narzekam na pozaroślinną rzeczywistość. Jest to również komunikator, który pozwala mi na najbliższy kontakt ze społecznością. 

https://instagram.com/wiedzmi_las

 

Patronite i co dalej?

 

Wszystko! A tak na poważnie, kierunek nadawać będą Twoje potrzeby.

Lepsza jakość dźwięku?

Filmy z Ogrodów Botanicznych?

Więcej unboxingów?

Wszystko jest do zrobienia, kwestia czasu, środków i zaciekawienia moich widzów.

W przyszłości chciałabym również stworzyć serię e-booków, które byłyby poradnikami zawierającymi najistotniejsze informacje związane z daną rośliną i jej uprawą. Może jako pierwsze kompendium wiedzy o Alokazjach? To co znajdziecie w moich treściach uporządkowane, skondensowane i spisane w jednym miejscu.

 

Kim jestem?

 

Studentką weterynarii na UPWr. Rośliny to moja pasja, nie związana bezpośrednio z kierunkiem wykształcenia. O wiedzy jednak nie świadczy tytuł, a praca włożona w naukę danego tematu i zapał z nią związany. Nie jestem autorytetem i powiem szczerze, że daleko mi do niego, ale chcę się z Tobą dzielić tym co wiem i co się u mnie sprawdza.
Jestem również opiekunką dwóch rozdartych nimf, którym zdarza się przeszkadzać na moich nagraniach. Ale pierzaki albo się kocha, albo nienawidzi, nie ma nic pomiędzy, takie to już charaktery. 
To chyba najważniejsze informacje, jak chcesz wiedzieć coś więcej, wiesz gdzie mnie szukać.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
malg0szja
malg0szja
Próg: 10 zł
AndrzejH
AndrzejH
Próg: 10 zł
Bartłomiej M
Bartłomiej M
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Janina Sumińska
Janina Sumińska
Próg: 10 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
Próg: 10 zł