Avatar użytkownika

Wiking i Wilkołak w podróży

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wiking i Wilkołak w podróży w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wiking i Wilkołak to kanał podróżników, udowadniających, że podróżowanie poszerza horyzonty i jest jedną z najlepszych inwestycji w siebie.

Wiking i Wilkołak w podróży

Nie zbieramy tutaj kasy na nasze podróże, bo radzimy sobie w tym temacie całkiem dobrze. Konto założyliśmy, aby chronić nasz unikatowy alias @wikingiwilkolak. Skoro jednak tu jesteś, poświęć chwilę na przeczytanie tego tekstu i zobacz jak możesz nas realnie wspomóc :)

 To my :D

Od 2015 roku tworzymy portal podróżniczy dla osób, które lubią podróżować i myślą o samodzielnym organizowaniu wycieczek. Nasze podróże dzielimy na dwa typy - w kraju i za granicą. Obecnie przeważają relacje z zagranicznych wojaży, a to dlatego, że zwykle organizujemy je taniej niż po Polsce... jak to? 

Zajrzyjcie na nasz portal. Każdą zagraniczną podróż szczegółowo opisujemy oraz podajemy kwoty, jakie musieliśmy wyłożyć na ich organizację.

Chcesz samemu podróżować po świecie nie wydając na to milionów monet? Zajrzyj na nasz portal i kanał YouTube, gdzie znajdziesz filmowe poradniki.

https://wikingiwilkolak.pl

Portal jest wolny od reklam i nadmiaru komercji, a treści które tam zamieszczamy są bezpłatne dla wszystkich. Od samego początku rozwijamy wiarygodne medium wysokiej jakości. Portal dostosowany jest do przeglądania na urządzeniach mobilnych, a treści publikujemy także na kanałach social media. 

Najważniejsze seriale:

W podróży - Pierwsza seria, powstała w celu dokumentacji wycieczek. Pierwotnie w skład serii wchodziły wycieczki z Polski i ze świata.

Na urlopie - Planowane przez nas od zera dalekie podróże. Najczęściej zwiedzamy więcej niż jedną lokalizację. Z zagranicznych urlopów chcemy wycisnąć ile się da. 

W muzeum - Krótkie filmiki mające na celu promować placówki kulturalne i muzealne.

City Breaks - wycieczki miejskie to wypady do miast w zasięgu autobusów, kolei i samolotów, które możemy zrealizować w trakcie weekendowej podróży. Zachwalamy miejscowe zabytki, architekturę, muzea i lokalną kuchnię. 

Z każdej podróży przywozimy gigabajty zdjęć i materiałów wideo, ponieważ obiekty, które zwiedzamy dokumentujemy bardzo starannie. Efektem naszej pracy są kompletne przewodniki po zabytkach i muzeach opatrzone opisem konsultowanym z osobami odpowiedzialnymi za ich opiekę.

Wspieraj nas poprzez:

  • oglądanie filmów,
  • lajkowanie postów,
  • komentarze,
  • udostępnianie treści. 

Dziękujemy :)

http://wikingiwilkolak.pl

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.