Wojennik TV - Gry Planszowe

W Patronite od 27.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 965

liczba Patronów: 1081

4 patronów
112 zł miesięcznie
154 zł łącznie
Cześć. Z tej strony Michel "Leviathan" Sorbet. Prowadzę na YouTube kanał Wojennik TV, poświęcony grom planszowym, a w szczególności grom wojennym. Znajdziecie tam recenzje, unboxingi, zestawienia, relacje z rozgrywek i z imprez wargamingowych. Chciałbym rozwijać Wojennik TV przy Waszym wsparciu!

O Autorze

Cześć.

Z tej strony Michel "Leviathan" Sorbet. Prowadzę na YouTube kanał Wojennik TV, poświęcony grom planszowym, a w szczególności grom wojennym.

Gry planszowe towarzyszą mi od najmłodszych lat. Najpierw granie było sposobem na spędzanie wolnego czasu. Z czasem ewoluowało w pasję, która stała się ważnym elementem codzienności – mojej, znajomych i rodziny. Powiedzenie, że gry potrafią łączyć pokolenia jest w stu procentach prawdziwe!

Od kiedy uświadomiłem sobie, że lubię nie tylko grać, ale też o grach opowiadać, czytać, oceniać je i porównywać postanowiłem pójść o krok dalej. Pierwotnie pisałem recenzje, ale później pojawił się pomysł, żeby sięgnąć po inną formę przekazu – wideo. W 2017 roku postanowiłem uruchomić nowy, polskojęzyczny kanał na YouTube w całości poświęcony planszowym grom wojennym.

Tak powstał Wojennik TV.

Stworzenie popularnego kanału na YT w czasach, gdy w internecie pojawiło się już w zasadzie wszystko, jest trudnym zadaniem. Potrzebne są dobry pomysł i konsekwencja w działaniu. Wojennik TV wypełniał lukę na rynku wideo instrukcji i recenzji wojennych planszówek. Startując, byliśmy jedyni w Polsce i na swój sposób przetarliśmy drogę innym.

Prowadzenie kanału to jednak wielkie wyzwanie, wymagające czasu i wysiłku. Stąd decyzja o wejściu również na Patronite. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą Wojennik TV będzie dostarczać jeszcze lepsze materiały i że dotrze do większej liczby odbiorców. Tak, aby rosło grono osób, sięgających po gry planszowe jako po formę spędzania wolnego czasu.

Jakie filmy znajdziecie na kanale?

Recenzje:

Zestawienia:

Relacje z rozgrywek:

Unboxingi:

Na kanale pojawiają się także recenzje książek, materiały publicystyczne, wywiady i filmy traktujące o historii.

Mam także playlisty dedykowane materiałom po angielsku i po francusku.

Zapraszam Was do wspólnej wędrówki!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni