Wojna Gwiazd

W Patronite od 03.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
470 łącznie

Publikacje na mediach społecznościowych

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Od ponad dwóch lat publikujemy na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie interesujące fakty związane z genezą fenomenu Star Wars w Polsce od końca lat 70-tych. Zdobycie informacji, materiałów jest możliwe po czasochłonnym dotarciu do źródeł, których nie znajdujemy w sieci. Wspierając nas w tym celu, wspieracie dalsze funkcjonowanie naszej działalności w social mediach.

Podcast serii "Wojna Gwiazd"

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Wiele wątków ukazanych w naszym filmie wciąż może pozwolić sobie na spore rozwinięcie. Dlatego w planie mamy realizację serii podcastów wideo na temat Gwiezdnych Wojen w czasach PRL-u i związanych z tym fenomenem zagadnień. Przywołujemy fakty, ciekawostki, poszukujemy i dyskutujemy. Realizacja wideo podcastu wiąże się z oczywistą pracą realizacyjną - od oświetlenia i nagrania po finalny montaż. Wasze wsparcie sprawia, że możemy wypuszczać kolejne epizody mając poczucie, że potrafimy dobrze okiełznać temat!

GROŹBA UPIORA, czyli kontynuacja "Wojny Gwiazd"

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Po premierze pierwszego pełnometrażowego dokumentu chcemy iść krok dalej. Nasza eksploracja "polskich" Gwiezdnych Wojen w "Wojnie Gwiazd" kończy się na latach 80-tych - teraz chcemy zająć się kolejną dekadą, a zatem przytoczyć nostalgiczne wspomnienia, opowiedzieć o rozwoju polskiego fandomu Star Wars w internecie, porozmawiać z tymi, którzy niecierpliwie czekali na Mroczne Widmo w 1999 roku. Lata 90-te to niezwykle ciekawa epoka dla polskiego fandomu Star Wars. Z perspektywy minionych dwudziestu lat jest to już odległy czas, który chcemy pokazać w godzinnym filmie. Research, zdjęcia i montaż to pracochłonne dziedziny, które dobrze znamy od realizacji pierwszego dokumentu. Wspierając nas finansowo, przyczyniacie się do produkcji kolejnej unikatowej dokumentacji, która ocali od zapomnienia wiele wspomnień i faktów, szczególnie wartościowych dla sympatyków fantastyki.
Zostań Patronem