Avatar użytkownika

Wojtek WU Zieliński

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Szanowne i Szanowni,
odkąd pamiętam maziałem czym się da po papierze, płótnie itp. Jak nie rysuje to myślę o rysowaniu, albo oglądam prace innych; a moja krew jest koloru tuszu z odcieniem grafitowym.

Konto na patronie pozwala mi rysować jeszcze więcej i doskonalić się w tym, co robię


Cześć nazywam się Wojtek WU Zieliński, na profilach społecznościowych czaję się pod nazwą "wojtek rysuje".

Podobno, pełnowymiarowy debiut komiksowy po trzydziestej czwartej wiośnie, to jak przebiśnieg kwitnący w maju :). Ja tak nie uważam, nigdy nie jest za późno, żeby realizować swoją pasję i dzielić się nią z innymi. "Piper", bo o tym komiksie mowa - wydany przez Wydawnictwo Granda - nie był moim pierwszym komiksem opublikowanym w ogóle, ale stał się pewnym punktem zwrotnym w moim tworzeniu; skłonił mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy i wytrwałości w tym, co robię.

Podczas rysowanych wojaży po najróżniejszych światach, do tej pory miałem ogromny zaszczyt współpracować z tekstami takich autorów jak Elżbieta Łapczyńska, Andrzej Włudecki, Paweł Kicman, Pedro Etchepare, Marcin Bałczewski i innych równie wspaniałych.

Każda kolejna pusta kartka jest dla mnie otwarciem historii, którą - mam taką nadzieję - od teraz będę tworzył właśnie z Tobą! Dlatego założyłem ten profil - aby móc być bliżej odbiorcy; właśnie poprzez regularność publikacji.