wolnomularstwo.pl

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1517

liczba Patronów: 1376

2 patronów
29 zł miesięcznie
29 zł łącznie

Więcej newsów/więcej artykułów

500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

471 zł

brakuje

Promocja rzetelnej wiedzy o wolnomularstwie wymaga czasu. Dzięki kwocie 500 zł miesięcznie pokryjemy z nawiązką podstawowe koszty stałe związane z prowadzeniem naszego serwisu (sam miesięczny abonament programu do rozsyłania newslettera to ponad 250 zł). Regularne wpłaty upewnią nas jednocześnie, że mamy wiernych Czytelników, dla których chętnie odsuniemy na bok inne sprawy i wygospodarujemy dość czasu, by zrobić odpowiedni research, tłumaczenia i publikować (oraz promować w mediach społecznosciowych) coraz więcej nowych wpisów i robić to regularnie.

__________

Codziennie nowy wpis + początek modernizacji serwisu

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

971 zł

brakuje

Dzięki kwocie 1000 zł miesięcznie będziemy pewni, że nasza praca spotyka się z pozytywnym oddźwiękiem i poświęcimy się jej na tyle, że nowe wpisy/artykuły będą pojawiać się codziennie.
Jednocześnie z zapałem przystąpimy do modernizacji naszego portalu.
Uruchomimy też Forum dla naszych Patronów.

__________

Pierwszy masoński podcast

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 971 zł

brakuje

Dzięki kwocie 2000 zł miesięcznie będziemy mogli uruchomić i kontynuować pierwszy w Polsce podcast poświęcony wolnomularstwu.
Mniej więcej raz w miesiącu będziemy zapraszać do rozmowy online teoretyków i praktyków masonerii, by dzielili się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Z czasem będziemy zaopatrywać się w coraz lepszy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu nasze audycje będą Wam się coraz bardziej podobać!

__________

Masoński podcast co tydzień

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 971 zł

brakuje

Dzięki 4000 zł miesięcznie będziemy mogli na tyle poświęcić się naszemu portalowi i skupić się na związanym z nim podcaście, że kolejne audycje będą pojawiać się coraz częściej, by ostatecznie osiągnąć rytm cotygodniowy - dając Wam stały dostęp do świeżych informacji o tym, co dzieje się w świecie polskiego i zagranicznego wolnomularstwa, oraz o jego historii, prosto z ust osób najbardziej kompetentnych.

__________

Wirtualne Muzeum Polskiego Wolnomularstwa

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 971 zł

brakuje

Dysponując kwotą 6000 zł miesięcznie uruchomimy projekt Wirtualnego Muzeum Polskiego Wolnomularstwa - będziemy prezentować online dobrej jakości zdjęcia przedmiotów opowiadających historię masonerii i masonów w naszym kraju. Z czasem - i w miarę przyrostu dostępnych środków - chcielibyśmy uruchamiać kolejne wystawy w formacie VR - wirtualnej rzeczywistości.

___________

Zobaczyć masonów na żywo? Tak, to możliwe.

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 971 zł

brakuje

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów... Dzięki wsparciu na poziomie 8000 zł i więcej miesięcznie włączymy wizję i będziemy Wam regularnie pokazywać to, o czym do tej pory mogliście tylko przeczytać i usłyszeć. Na początku stworzymy po prostu videobloga, ale chcemy, by róznego rodzaju materiały filmowe stanowiły coraz znaczniejszą część naszego portalu.
Jednocześnie - w miarę przyrostu środków - będziemy systematycznie wprowadzać w naszym portalu kolejne ulepszenia.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni