wolnomularstwo.pl

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Codziennie nowy wpis

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Dzięki kwocie 500 zł miesięcznie damy radę odsunąć na bok inne obowiązki i wygospodarować dość czasu, by zrobić odpowiedni research, tłumaczenia i publikować po jednym nowym wpisie lub artykule dziennie.

__________

Pierwszy masoński podcast

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Dzięki kwocie 2000 zł miesięcznie będziemy mogli uruchomić i kontynuować pierwszy w Polsce podcast poświęcony wolnomularstwu.
Raz w miesiącu będziemy zapraszać do rozmowy online teoretyków i praktyków masonerii, by dzielili się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Z czasem będziemy zaopatrywać się w coraz lepszy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu nasze audycje będą Wam się coraz bardziej podobać!

__________

Masoński podcast co tydzień

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Dzięki 4000 zł miesięcznie będziemy mogli na tyle poświęcić się naszemu portalowi i skupić się na związanym z nim podcaście, że kolejne audycje będą pojawiać się w rytmie cotygodniowym - dając Wam stały dostęp do świeżych informacji o tym, co dzieje się w świecie polskiego i zagranicznego wolnomularstwa, prosto z ust osób najbardziej kompetentnych.

__________

Masońska telewizja? Tak, to możliwe.

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów... Dzięki wsparciu na poziomie 8000 zł i więcej miesięcznie włączymy wizję i będziemy Wam regularnie pokazywać to, o czym do tej pory mogliście tylko przeczytać i usłyszeć.
Zostań Patronem