wolnomularstwo.pl

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1517

liczba Patronów: 1376

2 patronów
29 zł miesięcznie
29 zł łącznie
Portal wolnomularstwo.pl od 2005 roku zrzesza pasjonatów masonerii. Staramy się zgłębić jej tajemnice, przyglądając się jej historii i współczesności, jej symbolom i przesłaniu społecznemu.

O Autorze

Wolnomularstwo to tradycja tolerancji, równowagi, wewnętrznego rozwoju, szacunku dla wiedzy.
W naszych trudnych czasach warto ją przypominać.

Portal wolnomularstwo.pl od 2005 r. stara się przybliżać tę tradycję swoim Czytelnikom.

Robimy to, sięgając po kolejne kanały komunikacji. Od kilku lat nasz portal jest jednym z patronów wykładów organizowanych przez Instytut Sztuka Królewska w Polsce.

We wrześniu 2020 zostaliśmy strategicznym partnerem Instytutu i odtąd realizujemy jego cele przy pomocy naszych środków. W czasach COVID-19 aktywność ISK została znacznie ograniczona, przyszedł czas na skoncentrowanie się na działalności w świecie wirtualnym.

 

 

W ubiegłych latach byliśmy między innymi Patronem poświeconej wolnomularstwu wystawy zorganizowanej przez państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie w roku 2012. To po tej wystawie w poniższym filmie oprowadza prof. Cegielski:

 

 

Wspieraliśmy też wystawę Masoneria - Pro Publico Bono w Muzeum Narodowym w Warszawie:

 

 

Jeśli są Państwu bliskie ideały Wolnomularstwa - Humanizm, Wolność, Równość, Braterstwo, Sprawiedliwość Społeczna i Tolerancja - zachęcamy do wsparcia naszej działalności!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni