Avatar użytkownika

Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna

9
patronów
155 
miesięcznie
2 479 
łącznie
9
patronów
155 zł 2 479 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Twoje regularne wsparcie, najmniejszą nawet kwotą, jest dla nas nieocenione i będzie stale dodawać nam skrzydeł i pomagać w funkcjonowaniu stworzonej orkiestry. Z całego serca DZIĘKUJEMY!
13 zł miesięcznie
Wydawać by się mogło, że to mniej niż kawa na mieście, ale dla nas Twoje wsparcie ma naprawdę ogromne znaczenie i szczerze doceniamy, że chcesz pomagać nam wzrastać i działać. Dzięki Tobie nasza orkiestra nie przestanie rozwijać się i tworzyć. Takie środki będziemy mogli przeznaczyć na choćby druk nut czy plakatów koncertowych. Z całego serca DZIĘKUJEMY!
21 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, jesteśmy gotowi umieścić Cię w gronie oficjalnych patronów naszego dzieła na naszej stronie internetowej. Daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
37 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie miejsce na naszym koncercie. Wystarczy, że wyrazisz chęć przybycia, a miejsce w pierwszych rzędach będzie na Ciebie czekać!
Z radością umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
68 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, z radością zaprosimy Cię na kawę w naszej siedzibie i z chęcią pozwolimy Ci zostać z nami na próbie i zobaczyć jak przygotowujemy się do naszych występów!
Z radością umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
119 zł miesięcznie
W ramach niezmierzonej wdzięczności jaką chcielibyśmy wyrazić za ten ogromny wkład w nasz wzrost i rozwój, podzielimy się z Tobą partyturą naszych własnych kompozycji. W formie papierowej ;) Z chęcią umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! Na kawę również Cię zaprosimy, oczekuj.
A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy stowarzyszeniem zrzeszającym młodych muzyków. Podejmujemy się wykonywania różnych form i gatunków, przez klasykę aż po rozrywkę. Stąd też nasza nazwa – muzyka wszystkich rodzajów, nieograniczona miejscem ani czasem, towarzysząca nam na każdym kroku.

Floresta (pt. las; muz.: Karol Kuś) - inspiracją do napisania utworu była podróż do Brazylii, a szczególnie czas spędzony w dżungli. Pod wpływem tych wrażeń powstało muzyczne przedstawienie doby w tamtejszym klimacie. Kolejne części reprezentują następujące po sobie pory dnia i nocy.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
21 zł
Agata Cisotto
Agata Cisotto
21 zł
Anonimowy patron
7 zł
Renata
Renata
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.