Avatar użytkownika

Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna

10
patronów
168 
miesięcznie
1 126 
łącznie
10
patronów
168 zł 1 126 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Twoje regularne wsparcie, najmniejszą nawet kwotą, jest dla nas nieocenione i będzie stale dodawać nam skrzydeł i pomagać w funkcjonowaniu stworzonej orkiestry. Z całego serca DZIĘKUJEMY!
13 zł miesięcznie
Wydawać by się mogło, że to mniej niż kawa na mieście, ale dla nas Twoje wsparcie ma naprawdę ogromne znaczenie i szczerze doceniamy, że chcesz pomagać nam wzrastać i działać. Dzięki Tobie nasza orkiestra nie przestanie rozwijać się i tworzyć. Takie środki będziemy mogli przeznaczyć na choćby druk nut czy plakatów koncertowych. Z całego serca DZIĘKUJEMY!
21 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, jesteśmy gotowi umieścić Cię w gronie oficjalnych patronów naszego dzieła na naszej stronie internetowej. Daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
37 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie miejsce na naszym koncercie. Wystarczy, że wyrazisz chęć przybycia, a miejsce w pierwszych rzędach będzie na Ciebie czekać!
Z radością umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
68 zł miesięcznie
Oprócz ogromnej wdzięczności jaką mamy dla Ciebie za tę deklarację wiary w nasze Stowarzyszenie, z radością zaprosimy Cię na kawę w naszej siedzibie i z chęcią pozwolimy Ci zostać z nami na próbie i zobaczyć jak przygotowujemy się do naszych występów!
Z radością umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!
119 zł miesięcznie
W ramach niezmierzonej wdzięczności jaką chcielibyśmy wyrazić za ten ogromny wkład w nasz wzrost i rozwój, podzielimy się z Tobą partyturą naszych własnych kompozycji. W formie papierowej ;) Z chęcią umieścimy Cię również w gronie naszych oficjalnych patronów na stronie internetowej, daj tylko znać! Na kawę również Cię zaprosimy, oczekuj.
A tymczasem z całego serca DZIĘKUJEMY!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy stowarzyszeniem zrzeszającym młodych muzyków. Podejmujemy się wykonywania różnych form i gatunków, przez klasykę aż po rozrywkę. Stąd też nasza nazwa – muzyka wszystkich rodzajów, nieograniczona miejscem ani czasem, towarzysząca nam na każdym kroku.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wrocławska Orkiestra Wszechmuzyczna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip Kuś
Filip Kuś
21 zł
Szymon Nowakowski
Szymon Nowakowski
13 zł
Renata
Renata
21 zł
Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.