Wrestling24.pl

W Patronite od 30.05.2017

Wrestling24.pl to profesjonalny serwis informacyjny, który dostarcza nowinki i ciekawostki ze świata wrestlingu. Na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje z takich federacji jak WWE, TNA czy ROH.

O Autorze

http://wrestling24.pl/

 

Na naszej stronie znajdziecie newsy, zapowiedzi, wyniki i artykułu o tematyce wrestlingowej, które nawiązują do najbardziej znanych federacji wrestlingowych na świecie.


Wrestling24.pl oferuje możliwość oglądania Raw, SmackDown Live oraz wszystkich pay-per-view za darmo w jakości HD.

http://wrestling24.pl/live/?kanal=

 

Jesteśmy aktywni również na youtube, gdzie współpracujemy z najlepszymi youtuberami nagrywającymi filmy o wrestlingu, a także sami prowadzimy podcasty o tej tematyce.

https://www.youtube.com/channel/UCTKsk5xRHHB7sxK6JL-inKw

https://www.youtube.com/channel/UCTrleO6EBqMbd-vQ9Boqgrw

https://www.youtube.com/channel/UCG-H-VwqYDLyTlDxeeHjggg

https://www.youtube.com/channel/UCy-vLx6AuT4F4iCHkqkNPFg

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)