Wspieram Rozwój PL

W Patronite od 22.02.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 818

liczba Patronów: 925

3 patronów
92 zł miesięcznie
648 zł łącznie

Pakiet startowy

250 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

158 zł

brakuje

Cel zawiera wszystkie koszty podstawowe takie jak:
- utrzymanie serwera,
- wykupienia domen
- płatność za dostępność aplikacji na wszystkich systemach.

Osiągnięcie go zapewni nam podstawowy komfort działania i znacznie zmotywuje nas do dalszych działań.

Pakiet komfortowy

1 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

908 zł

brakuje

Obejmuje on takie z naszych działań jak aktywność w social media oraz podstawowe prace nad rozwojem naszej bazy danych. Nie pozwala nam na uzupełnianie braków na bieżąco, ale zapewnia ciągły rozwój.

Od wypuszczenia wersji 3.0 skupiać się będziemy głównie na szybkiej rozbudowie bazy kodów kreskowych i marek z nimi powiązanych.

Osiągnięcie go da nam bardzo mocnego kopa do działania i sprawi, że nie będziemy musieli zastanawiać się każdego miesiąca czy wystarczy nam środków na dalsze działanie.

Pakiet rozwojowy

1 800 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 708 zł

brakuje

Na tym etapie intensyfikujemy pracę nad rozwojem bazy danych. Na chwilę obecną aktywność ta w dużej mierze uzależniona jest od innych przychodów i przez to bywają miesiące, że dodawanie przebiega bardzo powoli.

Baza to podstawa dla aplikacji Polskie Marki oraz wyszukiwań na stronie. Zapewniając jej stałe finansowanie, mamy gwarancję, że braki uzupełniane są możliwie szybko i z każdym miesiącem daje ona coraz dokładniejsze i lepsze wyniki.

Pakiet mistrzowski

2 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 408 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu umożliwi nam docierać każdego miesiąca do znacznie większej liczby osób i robić znacznie więcej. Pozwoli nam to zaangażować zewnętrznych autorów do tworzenia tekstów, regularnego wypuszczania nowych infografik oraz promocji naszych działań w różnych kanałach.

Wsparcie w takiej wysokości otwiera przed nami zupełnie nowe perspektywy i sprawia, że każdego miesiąca grono patriotów ekonomicznym będzie rosło.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni