Fundacja Pies OD-nowa

W Patronite od 14.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2017

Liczba Patronów: 2304

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
75 miesięcznie
755 łącznie
PIES OD-NOWA to fundacja non-profit, która ma na celu ratowanie psów, jednak podeszliśmy do tego tematu w inny sposób. Zależy nam na tym, aby psy które do nas trafiają, oprócz ZASPOKOJENIA podstawowych POTRZEB miały zapewnioną opiekę NAD ICH STANEM PSYCHICZNYM.

O Autorze

PIES OD-NOWA to fundacja non-profit, która ma na celu ratowanie psów, jednak podeszliśmy do tego tematu w nieco inny sposób. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zwierzęta które są odratowane, oprócz zaspokojenia podstawowych potrzeb tzn. opieka zdrowotna, pożywienie, dach nad głową, miały zapewnioną opiekę oraz wdrożona pracę nad ich stanem psychicznym. Wprowadzenie takiej opcji zdecydowanie ułatwi znalezienie nowego domu dla zwierzaka, a także poprawi komfort jego późniejszego życia ❤

Facebook: https://www.facebook.com/fundacjapiesodnowa
Instagram: https://www.instagram.com/piesodnowa/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Marzena Stanek
Marzena Stanek
Próg: 70 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł