Avatar użytkownika

Fundacja Pies OD-nowa

47
patronów
1 980 
miesięcznie
6 720 
łącznie
47
patronów
1 980 zł 6 720 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Super, że dajecie od siebie cegiełkę, którą wspieracie naszą działalność. 🥰 Dokładacie się do jedzenia, leków i akcesoriów dla naszych fundacyjnych puputków. Chcecie wiedzieć co u nich? Wpadajcie na naszego Insta 💖
50 zł miesięcznie
Pięć dyszek to już naprawdę coś. 💪 Dzięki Wam, pieski zawsze będą miały co żryć, a jak trafi im iść na badania - to będą miały czym zapłacić u weta.

Jeśli zdecydujecie się na taką formę wsparcia, my damy Wam:
- 2 razy w miesiącu live (co drugi czwartek w miesiącu): na jednym z nich pokażemy trening z fundacyjnymi psami, a na drugim przeprowadzimy sesję Q&A, podczas której odpowiemy na Wasze pytania. Chcielibyście wrócić do materiałów, obejrzeć je w innym terminie? Luzik, na maila dostaniecie passy i będziecie mieli do nich dostęp tak długo, jak będziecie nas wspierać. Siedzi?
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
46 dostępnych miejsc
Taka sumka naprawdę robi wrażenie! 🐶 Dziękujemy! My też coś dla Was mamy:

- 2 razy w miesiącu live (co drugi czwartek w miesiącu), na jednym z nich pokażemy trening z fundacyjnymi psami, a na drugim przeprowadzimy sesję Q&A, podczas której odpowiemy na Wasze pytania. Chcielibyście wrócić do materiałów, obejrzeć je w innym terminie? Luzik, na maila dostaniecie passy i będziecie mieli do nich dostęp tak długo, jak będziecie nas wspierać. Siedzi?
- 1 konsultacja online lub na miejscu z naszym trenerem
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
25 dostępnych miejsc
Wow! To naprawdę dużo pieniędzy dla naszych podopiecznych. 🐶 🤗 Razem z psią ekipą wysyłamy Wam dużo, dużo tulasów, a oprócz tego mamy dla Was:

- 2 razy w miesiącu dostęp do live’a (co drugi czwartek w miesiącu), na dwóch z nich pokażemy trening z fundacyjnymi psami, a na pozostałych dwóch przeprowadzimy sesję Q&A, podczas której odpowiemy na Wasze pytania. Chcielibyście wrócić do materiałów, obejrzeć je w innym terminie? Luzik, na maila dostaniecie passy i będziecie mieli do nich dostęp tak długo, jak będziecie nas wspierać. Siedzi?
- 1 konsultacja online lub na miejscu z naszym trenerem
- cały dzień treningowy na Radojewie z naszą ekipą! Nakarmimy, pokażemy jak pracujemy i damy Wam zrobić treningi z naszymi psami 💙

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Pies OD-nowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PIES OD-NOWA to fundacja non-profit, która ma na celu ratowanie psów, jednak podeszliśmy do tego tematu w inny sposób. Zależy nam na tym, aby psy które do nas trafiają, oprócz ZASPOKOJENIA podstawowych POTRZEB miały zapewnioną opiekę NAD ICH STANEM PSYCHICZNYM.

PIES OD-NOWA to fundacja non-profit, która ma na celu ratowanie psów, jednak podeszliśmy do tego tematu w nieco inny sposób. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby zwierzęta które są odratowane, oprócz zaspokojenia podstawowych potrzeb tzn. opieka zdrowotna, pożywienie, dach nad głową, miały zapewnioną opiekę oraz wdrożona pracę nad ich stanem psychicznym. Wprowadzenie takiej opcji zdecydowanie ułatwi znalezienie nowego domu dla zwierzaka, a także poprawi komfort jego późniejszego życia ❤

Facebook: https://www.facebook.com/fundacjapiesodnowa
Instagram: https://www.instagram.com/piesodnowa/

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Pies OD-nowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karolina Markiewicz
Karolina Markiewicz
150 zł
Agnieszka Pocięgiel
Agnieszka Pocięgiel
50 zł
Iga K
Iga K
50 zł
Danuta Mączyńska
Danuta Mączyńska
50 zł
Katarzyna Wachniak
Katarzyna Wachniak
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.