GiguuTV

W Patronite od 17.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2036

Liczba Patronów: 2924

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
100 miesięcznie
100 łącznie
Siemanko ✌️Mam 24 lata i próbuje zaistnieć w świecie internetu z tej "normalnej" i "pozytywnej" strony gamingu, sportu i motywacji 🎮🏆

O Autorze

Hej ✌️Mam na imię Patryk, mam 24 lata i skoro już tu jesteś chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z moim profilem i z moją osobą 😅

 

O mnie 👊

Z początku chciałbym Ci pokazać jaką jestem osobą, potem chciałbym Ciebie bardziej poznać. Ja zaczynam swoją przygodę ze streamingiem na platformie twitch.tv (https://www.twitch.tv/giguutv). Dlaczego właśnie teraz zacząłem taką przygodę ? Z powodu moich zainteresować i charakteru. Jestem z reguły bardzo pozytywną osobą, która lubi zarażać dobrą energią. Staram się być zawsze uśmiechniętą osobą i patrzeć na świat z tej kolorowej perspektywy. Aktualnie pracuję i studiuję, a stream to hobbystyczne podejście do świata gier i chęć zdobycia nowych wirtualnych przyjaciół. Otwartość przede wszystkim, a może uda mi się zarazić swoich widzów motywacją do wszystkiego.

 

Zainteresowania 💥

 

Od najmłodszych lat moje zainteresowania kręcą się w ogół gamingu oraz sportu. Zacznijmy od sportu :D Można powiedzieć, że jestem emerytowanym piłkarzem ręcznym. Od młodego uczestniczyłem w każdych zawodach sportowych i brałem czynny udział w każdej możliwej dyscyplinie sportu, nie ukrywam, że w każdej dyscyplinie się odnajdywałem i byłem ponad przeciętny. moje serce jednak skradła piłka ręczna i nawet miałem zaszczyt reprezentowania naszego kraju w kadrze narodowej. Niestety sport to zdrowie, pomijając kontuzję, które przekreśliły moją karierę. Właśnie z tego powodu pragnę rozwinąć się w swoim drugim zainteresowaniu jakim jest gaming. Lubie grać w każdy rodzaj gier, i te single player i te online.

 
 

Cel ✅

 

Moim celem jest rozwinięcie swoich social mediów, a w gruncie rzeczy profilu streamerskiego, tak, aby posiadać własną grupkę widzów, którzy szukają odstresowania, rozmowy, pośmiania się, motywacji. Nie wiem czy osiągnę sukces, ale nie mam nic do stracenia. Chciałbym przekonać do siebie osoby, które będą chciały ze mną nawiązać jakąś w pewnym sensie wirtualną relację przyjacielską. Zależy mi aby dzielić się swoimi pasjami, zainteresowaniami, przemyśleniami z innymi, ale też wysłuchać zdania innych.

 

Patroni 🤝

Wsparcie Patronów jest nieocenione i chciałbym aby tak czuli się moi darczyńcy. Chciałbym stworzyć wśród Patronów w pewnym sensie rodzinną atmosferę, więc jeśli zdecydujesz się na wsparcie, na pewno chciałbym Cię bliżej poznać !

Czas na to abyś teraz Ty napisał/ła swoje zainteresowania !

 

Bardzo miło mi było gościć Cię na swoim profilu i mam nadzieję, że do zobaczenia

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartłomiej Bober
Bartłomiej Bober
Próg: 100 zł