Avatar użytkownika

GiguuTV

0
patronów
0 
miesięcznie
300 
łącznie
0
patronów
0 zł 300 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Prawdopodobnie przeznaczenie takiej kwoty będzie jedno = kapuczina, żeby być cały czas uśmiechniętym na codzień :D
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Przy tej kwocie chciałbym zaprosić Cię na zamkniętą grupę konwersacji na messengerze, gdzie moglibyśmy się bliżej poznać !
20 zł miesięcznie
Wooow to już nie przelewki i jestem bardzo wdzięczny ! Może dana kwota przyczyni się do zrobienia jakiś gadżetów związanych z moim profilem i możesz być pewny/na, że dostaniesz je w pierwszej kolejności do testu i razem będziemy mogli zastanowić się nad nimi !
50 zł miesięcznie
50zł to poważne pieniądze, w związku z tym łączymy się i umawiamy się na spotkanie online, bym mógł "osobiścię" podziękować Ci za współpracę. Porozmawiamy, poznamy się, wysłuchać chętnie propozycji, uwag, twojego zdania i wcielamy to w życie. Z uwagi, że relacja jest dla mnie najważniejsza, przynajmniej raz w miesiącu lub raz na 2 tygodnie łączymy się i rozmawiamy !
100 zł miesięcznie
Woooow nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby ktoś kiedyś przeznaczył taką kwotę. Szanuję, doceniam i jestem mega wdzięczny, bo to dla mnie nie jest wcale mała kwota ! Taka kwota czyni to, że sam wsiadam w auto i jadę osobiście Ci podziękować i zabrać Cię na kapuczinę ! Oprócz tego obowiązuje wszystko z progu 50zł !

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora GiguuTV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siemanko ✌️Mam 24 lata i próbuje zaistnieć w świecie internetu z tej "normalnej" i "pozytywnej" strony gamingu, sportu i motywacji 🎮🏆

Hej ✌️Mam na imię Patryk, mam 24 lata i skoro już tu jesteś chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z moim profilem i z moją osobą 😅

 

O mnie 👊

Z początku chciałbym Ci pokazać jaką jestem osobą, potem chciałbym Ciebie bardziej poznać. Ja zaczynam swoją przygodę ze streamingiem na platformie twitch.tv (https://www.twitch.tv/giguutv). Dlaczego właśnie teraz zacząłem taką przygodę ? Z powodu moich zainteresować i charakteru. Jestem z reguły bardzo pozytywną osobą, która lubi zarażać dobrą energią. Staram się być zawsze uśmiechniętą osobą i patrzeć na świat z tej kolorowej perspektywy. Aktualnie pracuję i studiuję, a stream to hobbystyczne podejście do świata gier i chęć zdobycia nowych wirtualnych przyjaciół. Otwartość przede wszystkim, a może uda mi się zarazić swoich widzów motywacją do wszystkiego.

 

Zainteresowania 💥

 

Od najmłodszych lat moje zainteresowania kręcą się w ogół gamingu oraz sportu. Zacznijmy od sportu :D Można powiedzieć, że jestem emerytowanym piłkarzem ręcznym. Od młodego uczestniczyłem w każdych zawodach sportowych i brałem czynny udział w każdej możliwej dyscyplinie sportu, nie ukrywam, że w każdej dyscyplinie się odnajdywałem i byłem ponad przeciętny. moje serce jednak skradła piłka ręczna i nawet miałem zaszczyt reprezentowania naszego kraju w kadrze narodowej. Niestety sport to zdrowie, pomijając kontuzję, które przekreśliły moją karierę. Właśnie z tego powodu pragnę rozwinąć się w swoim drugim zainteresowaniu jakim jest gaming. Lubie grać w każdy rodzaj gier, i te single player i te online.

 
 

Cel ✅

 

Moim celem jest rozwinięcie swoich social mediów, a w gruncie rzeczy profilu streamerskiego, tak, aby posiadać własną grupkę widzów, którzy szukają odstresowania, rozmowy, pośmiania się, motywacji. Nie wiem czy osiągnę sukces, ale nie mam nic do stracenia. Chciałbym przekonać do siebie osoby, które będą chciały ze mną nawiązać jakąś w pewnym sensie wirtualną relację przyjacielską. Zależy mi aby dzielić się swoimi pasjami, zainteresowaniami, przemyśleniami z innymi, ale też wysłuchać zdania innych.

 

Patroni 🤝

Wsparcie Patronów jest nieocenione i chciałbym aby tak czuli się moi darczyńcy. Chciałbym stworzyć wśród Patronów w pewnym sensie rodzinną atmosferę, więc jeśli zdecydujesz się na wsparcie, na pewno chciałbym Cię bliżej poznać !

Czas na to abyś teraz Ty napisał/ła swoje zainteresowania !

 

Bardzo miło mi było gościć Cię na swoim profilu i mam nadzieję, że do zobaczenia

 

 

 

Cele Autora

Lepszej jakości kamerka do streamowania
  • 399 zł
  • 99 zł brakuje
75%
Tutaj taki malutki cel, mianowicie posiadam aktualnie kamerkę, która działa, lecz nie jest ona w jakości takiej jaką chciałbym zaoferować swoim widzom :( Działa ona w rozdzielczości 1270x720, także nie jest to powalająca jakość na obecne czasy. Upatrzyłem sobie kamerkę dokładnie model: Kamera LOGITECH C920 960-001055 i taki właśnie jest mój cel. Jakość danej kamerki jest full HD w rozdzielczości 1920x1080, więc na pewno widzowie mogliby dokładnie zobaczyć moje niedoskonałości na twarzy :D

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora GiguuTV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartłomiej Bober
Bartłomiej Bober
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.