wypady

W Patronite od 09.02.2018

Ahoj :) tu Aneta i Damian

O Autorze

Ahoj! Tu Aneta i Damian.

Poznaliśmy się w 2011 roku. Od 2014 roku razem podróżujemy po świecie. Na początku wybraliśmy się o Czech. Taki krótki wypad żeby przejść się po górach. Anetka zawsze chciała polecieć do Irlandii więc tam ruszyliśmy na drugą wycieczkę. Jeszcze wtedy nie byliśmy tak "wolni" jak teraz. Wypożyczyliśmy auto, zarezerwowaliśmy hotele po drodze i powoli zwiedzaliśmy. Oboje uważamy, że przełom w naszym sposobie podróży nastąpił w Rumunii. Nie doczytałem drobnego druczku przy wynajmie samochodu. Byliśmy biedniejsi o 50 dolców i bez środka transportu, więc poszliśmy łapać stopa. Udało nam się zrealizować plan na pierwszy dzień wyjazdu. Przejazdy zajęły nam więcej czasu, ale za to mogliśmy porozmawiać z ludźmi i dostaliśmy 2 litry pysznego wina. Nocleg mieliśmy zaplanowany z samochodem więc improwizowaliśmy. Udaliśmy się do lasu, który okazał się parkiem. Dzieci latały, ludzie biegali. Klimat bardzo przyjemny, ale jak tu spać? Po zmroku rozwiesiliśmy hamaki na placu zabaw. Nad ranem obudziła nas burza więc przenieśliśmy się do domku ze zjeżdżalnią. W ten sposób wkroczyliśmy w inny rozdział naszych podróży. Od tego czasu autostop stał się naszym głównym sposobem podróżowania, a hotele zamieniliśmy an namiot rozbity gdziekolwiek. Kolejny przełom nastąpił w 2017 roku, kiedy to rozpoczęliśmy pracę na 2 etaty, od rana do nocy, po czym rzuciliśmy wszystko, sprzedaliśmy cały dobytek i ruszyliśmy w autostopową podróż po świecie


 


 


Nasze publikacje:

Szczeciński magazyn "Prestiż": http://prestizszczecin.pl/magazyn/118/podroze/poszukiwacze-skarbow

Portal podróżniczy Peron4.pl: http://peron4.pl/geocaching-podroze-o-co-chodzi-jak-zaczac/

Portal gazeta.pl: http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,23781087,podrozuja-po-calym-swiecie-i-znajduja-miejsca-o-ktorych.html

Portal podróżniczy camprest.com: https://www.camprest.com/pl/news/turystyka/jak-urozmaicic-podroze-geocaching-jest-na-pewno-warty-uwagi

Szczeciński portal informacyjny gs24.pl: https://gs24.pl/autostopem-na-podboj-swiata-jesienia-wyrusza-w-2letnia-podroz-po-swiecie-autostopem/ar/13154660

Można nas było usłyszeć:

Radio Szczecin: https://www.facebook.com/RadioSzczecin/posts/mo%C5%BCe-by-tak-rzuci%C4%87-wszystko-i-wyjecha%C4%87-na-koniec-%C5%9Bwiata-aneta-i-damian-wypady-bl/10155301723477127/

radio Eska: http://szczecin.eska.pl/newsy/rzucaja-wszystko-i-wyjezdzaja-do-wietnamu/724443

 


Możecie nas śledzić tu:

https://www.facebook.com/wypADyblog/

https://www.instagram.com/wypady_travel_blog/


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)