Paweł Bułat

Pozwól działać xmanowi

200 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

170 zł

brakuje

Zebranie jakiejkolwiek kwoty pozwoli mi swobodnej działać. Nie chodzi o zarabianie pieniędzy, raczej o to by nie dopłacać dużo z własnej kieszeni. Jeśli cenisz to co robię, jeśli chcesz oglądać ciekawe materiały realizowane w fajnych miejscach to każda złotówka mi pomoże je zrealizować.

Test lamp błyskowych

1 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

970 zł

brakuje

Od wielu miesięcy bacznie przyglądam się lampom błyskowym ze swoim spektrokolorymetrem w ręku. Wyniki są na tyle interesujące, że chciałbym rozszerzyć swój test o lampy A1X Profoto oraz Nikon SB5000, żeby pokazać wam jak wzrost ceny przekłada się na jakość emitowanego światła. Taki test nikomu nie jest raczej na rękę dlatego o sprzęt muszę zadbać we własnym zakresie, średni koszt wypożyczenia lamp na 1 dzień to 100zł, Jeśli jesteście w stanie pomóc mi zrealizować ten cel jego efektem będzie bardzo interesujący film, który mam nadzieję wiele Nam wyjaśni.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni