Avatar użytkownika

Paweł Bułat

1
patron
10 
miesięcznie
5 690 
łącznie
1
patron
10 zł 5 690 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jak mawia moja mama: "Małą łyżką, a ciągle...". Dla mnie każdy grosz się liczy bo sprawia, że kanał może ciągle się rozwijać. Z góry bardzo Ci dziękuje i zapraszam Cię do grupy na FB. Niezmiernie miło mi powitać Cię w grupie moich patronów.
10 zł miesięcznie
Witam w drugim etapie! Obiecuje, że żadna złotówka nie zostanie zmarnowana. Dziękuje za wsparcie, teraz wynajem sprzętu do recenzji stanie się o wiele prostszy. Mam nadzieję, że będę mógł kiedyś podziękować Ci osobiscie.
20 zł miesięcznie
Etap trzeci wsparcia to poważna deklaracja. Bardzo Ci dziękuję, doceniam Twój gest. Mam nadzieje, że moje treści są dla Ciebie przydatne. Dzięki Tobie będzie pojawiać się ich znacznie więcej...
50 zł miesięcznie
Etap czwarty! Widzę, że moja praca bardzo Ci się podoba. Niezmiernie mnie to cieszy i bardzo dziękuje Ci za pomoc.
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za pomoc. To dla mnie bardzo wielka pomoc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paweł Bułat w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Paweł "Xman" Bułat tak powinno dziś brzmieć moje nazwisko. Urodziłem się po to, żeby opowiadać o aparatach. Dowiedziałem się o tym, co prawda za późno, ale od czterech lat staram się naprawić tą sytuację za pomocą mojego kanału YT i na łamach xman.pl.

Strasznie ten czas leci, to już 4 (słownie: czwarty) rok mojego "hobby", choć w kontekście pracochłonności to określenie nie jest chyba najbardziej trafne. Nakręcenie odcinka to średnio 30 - 60 godzin pracy, na który składają się:

  • scenariusz
  • zdjęcia testowe
  • testy (złożoność zależy od testowanego sprzętu)
  • kręcenie packshotów
  • kręcenie pogadanki
  • montaż
  • inne 

Po tych kilkudziesięciu godzinach wychodzi coś takiego...

W ciągu tych kilku lat pracy z aparatami udało mi się wypracować swoją metodologię testów, kompletną niezależność i wysoką jakość treści.

Wspiera mnie wąskie ale bardzo wierne grono PATRONÓW, którym z całego serca dziękuje. Jeśli chcesz mi pomóc w dalszym rozwoju to serdecznie zapraszam.

Razem tworzymy najbardziej niezależny kanał o tematyce foto w polskiej sieci.

  

Cele Autora

Pozwól działać xmanowi
  • 200 zł miesięcznie
  • 190 zł brakuje
5%
Tworzę dla Was XMAN-a od wielu lat bo sprawia mi to po prostu wiele przyjemności. Nigdy nie zakładałem, że będzie to mój sposób na zarabianie pieniędzy, od tego mam pracę. Trzeba jednak pamiętać, że prowadzenie kanału, poza włożonym czasem i pracą, to także wiele wydatków. Sprzęt, oświetlenie, oprogramowanie, koszt wynajęcia modelek, koszt muzyki do filmów, utrzymanie domen, serwera i wreszcie zakup sprzętu do testów, który jest później oferowany widzom ze zniżką mocno drenują kieszeń. Chciałbym utrzymać niezależność po to by dostarczać Wam obiektywnych recenzji pozbawionych lokowania produktów. Jeśli lubisz to co robię, cenisz moje recenzje, a moje poradniki pomagają Ci w obsłudze sprzętu - proszę wesprzyj kanał.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paweł Bułat już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Woźniak
Jacek Woźniak
10 zł
Piotr Skuczeń
Piotr Skuczeń
5 zł
Robert Mikoś
Robert Mikoś
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.