Malgo Witter / Yoga on The Rocks

W Patronite od 30.07.2018

Polepszenie jakości sprzętu wideo - Kamera Lumix

3 500 zł

78%

osiągnięto

740 zł

brakuje

Chciałabym polepszyć jakość wideo i audio podczas nagrywanych filmów . Mam tak dużo wiedzy którą chce przekazać ale jestem ograniczona środkami. Dlatego zwracam się do was o wsparcie! Wiem jak wielu z was czeka na te materiały. Zróbmy to dla tych wszystkich którzy chcą tą wiedzę otrzymać i którym mogę pomoc!


Sprzęt Audio- mikrofon oraz interfejs muzyczny do nagrywania podcastów

3 500 zł

78%

osiągnięto

740 zł

brakuje

Wiem że wśród was jest wielu wielu fanów mojego głosu i tego jak prowadzę zajęcia. Bardzo chciałabym nagrywać dla Was podcasty, które będziecie mogli odtwarzać na swoich ulubionych platformach, ale do tego potrzebuje wysokiej jakości nagrań a co za tym idzie sprzętu , tak aby nagrania te mogły być zaakceptowane przez platformy.

Materiały te będą pomagały ludziom z głębokim stresem i bezsennością, kobietą z traumami, osobą pragnącym wyciszyć się lub tym które chcą posłuchać ciekawych historii z całego świata.

Kurs i Szkolenia z zakresu zdrowia i funkcjonowania kobiecego ciała w tradycji Jogi oraz medycyny współczesnej.

15 000 zł

18%

osiągnięto

12 240 zł

brakuje

Kiedy 8 lat temu rozpoczęłam wspaniałą ścieżkę pracy dla świata jako nauczyciel Jogi nie sądziłam że zaprowadzi mnie ona tak daleko. Do miejsca w którym nie spodziewałam się nawet pojawić.
Spotkałam nauczycielki, które pokazały mi kobiecą stronę Jogi, jej miękkość, subtelność oraz terapeutyczną wartość, która może pomóc tak wielu osobom.

Widzę, jak ta praca wnosi wiele do życia kobiet, ale także i mężczyzn. Pragnę pozostać na tej scieżce tak długo jak się da i zgłębiać tajniki funkcjonowania kobiecego ciała.
Po to, aby pomagać tym z Was które zostały skrzywdzone, borykają się z traumami w ciele, kobiecymi chorobami, ale też tymi, które chcą odczuwać przyjemność i siebie jako pełnie. Jak wiele osób zapomniało czym jest radość w życiu?
Mam głębokie po czucie że to właśnie jest moja misja, mój cel. Odkopywanie zapomnianych kawałków w ciele, napełnianie ich radością.

Środki które zbieram w pełni przekaże na kursy i studia z zakresu medycyny konwencjonalnej, kursów psychologi, pracy z traumami oraz duchowego podejścia do ciała i jogi.

Dziękuje z głębi serca za każda kwota którą przekażecie, weprze ona moją piękną prace dla świata, dla kobiet aby stawały się szczęśliwsze każdego dnia!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)