Zaczarowany Ogród

W Patronite od 06.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1301

liczba Patronów: 1013

4 patronów
50 zł miesięcznie
90 zł łącznie
Zaczarowany Ogród - Węże i Chmury to pracownia artystyczna w sercu Warszawy. Znajdujemy się na Jazdowie - pięknym osiedlu domków fińskich. Organizujemy też wydarzenia kulturalne i warsztaty artystyczne, z miłością do sztuki, natury i naszej planety.

O Autorze

Zapraszamy do współtworzenia Zaczarowanego Ogrodu i mecenatu nad pracownią artystyczną Węże i Chmury!

Zuzia, Ela i Chang to my. Odpowiadamy za utrzymanie domku fińskiego na Jazdowie, ogrodu, atmosfery i sute goszczenie interesantów. Jednym z naszych celów jest poprawa kondycji życia warszawiaka tęskniącego za kontaktem z naturą i sferą kreatywną umysłu, zwiększenie świadomości społeczności o wpływie twórczego umysłu na zdrowie.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym poprzez praktykowanie sztuki, rękodzieła, dialog, odbiór muzyki oraz sam akt uczestnictwa w czymś nowym, istnieje możliwość rozwoju inteligencji emocjonalnej.

Poprzez realizację wystaw, koncertów, warsztatów, grup wsparcia i spotkań filozoficznych będziemy zapewniać atmosferę wolności, równości, kontemplacji, twórczych przejawów komunikacji. Chcemy, aby otwarte przez nas pole uczestnictwa inicjowało dążenie do samostanowienia, inspirowania rzeczywistości, doświadczania samego życia jako sztuki.

Bardzo prosimy Cię o pomoc! Ponieważ działamy pro bono, musimy liczyć na wsparcie takich ludzi jak Ty. Odwiedzaj nas, wspieraj, stwórz z nami coś wartościowego! Pieniądze zebrane przez nas na Patronite.pl idą na czynsz i koszta związane z domkiem, a także na wydarzenia i rozwój naszego miejsca!

Z góry dziękujemy. PEACE AND LOVE ❤️🧡💛💚💙💜 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!