Avatar użytkownika

Romek Zaklinacz Byków

33
patronów
1 460 
miesięcznie
33
patronów
1 460 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
"Sympatyk byków"

Po prostu lubisz Pana Romka i chcesz przekazać wyrazy swojej sympatii.
20 zł miesięcznie
„Członek społeczności”

1. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, zapewniający bliski kontakt z twórcami i społecznością.
50 zł miesięcznie
„Współproducent”

1. Wymienienie nazwy wspierającego na specjalnej planszy podziękowań na końcu każdego odcinka, co podkreśla wkład w rozwój kanału*
2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, zapewniający bliski kontakt z twórcami i społecznością.

* Postaramy się na wszystkich, ale czasem będą przesunięcia w terminach. Chodzi o logistykę nagrywania, montażu i publikowania odcinków.
100 zł miesięcznie
„Producent wykonawczy”

1. Osobiste pozdrowienie na końcu filmu z podziękowaniem od Romka, jako forma indywidualnego wyróżnienia.*
2. Wymienienie nazwiska wspierającego na specjalnej planszy podziękowań na końcu każdego odcinka, co podkreśla wkład w rozwój kanału.*
3. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, zapewniający bliski kontakt z twórcami i społecznością.

* Postaramy się na wszystkich, ale czasem będą przesunięcia w terminach. Chodzi o logistykę nagrywania, montażu i publikowania odcinków.
200 zł miesięcznie
„Początkujący Zaklinacz Byków”

1. Możliwość osobistego spotkania z Panem Romualdem, po co najmniej 6 miesiącach wspierania. Unikatowa szansa na bezpośrednie poznanie i rozmowę. Szczegóły będą ustalane indywidualnie.
2. Wymienienie nazwiska wspierającego na specjalnej planszy podziękowań na końcu każdego odcinka, co stanowi wyraz uznania za szczególne wsparcie.*
3. Osobiste pozdrowienie na końcu filmu z podziękowaniem od Romka, jako forma indywidualnego wyróżnienia.*
4. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, umożliwiający dostęp do ekskluzywnych treści i bezpośrednią wymianę myśli z twórcami.

* Postaramy się na wszystkich, ale czasem będą przesunięcia w terminach. Chodzi o logistykę nagrywania, montażu i publikowania odcinków.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Romek Zaklinacz Byków w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Oto niezwykła historia Pana Romka, Zaklinacza Byków z Warmii.

Witajcie w świecie Romka Zaklinacza Byków!

Jesteśmy tutaj, by zaprosić Was do wspólnego tworzenia i rozwijania kanału "Romek Zaklinacz Byków". Kim jest Pan Romuald Rubinowicz? W swoim ponad siedemdziesięcioletnim życiu Pan Romek wyuczył się wielu profesji. Był już żołnierzem, rolnikiem, hodowcą bydła, drwalem, kowalem,

kierowcą ciężarówki w Bieszczadach oraz… zaklinaczem byków! Cytując samego Pana Romka: zdobył dziesięć fachów, i tyle mu starczy, bo jedenasty to bieda ;) 

Zależy nam by każdy z Was mógł stać się częścią tej niezwykłej przygody i pomóc nam w realizacji wspólnych marzeń oraz celów. Każde wsparcie, niezależnie od jego wysokości, jest dla bardzo ważne i sprawia, że możemy dalej dzielić się z Wami życiem i pasjami Pana Romka.

Na co zbieramy?

Uważamy, jak pewnie większość z Was, że praca Pana Romka, jego dziedzictwo i dorobek życia jakim jest wiedza i kultywowanie dobrych tradycji polskiej wsi warto uwieczniać dla nas wszystkich oraz dla potomnych. Dzięki współczesnej technologii i pasji twórców związanych z kanałem jest to możliwe.  

 

Naszym głównym celem jest rozwój kanału. Chcemy pokazać Wam, jak na co dzień żyje i pracuje Pan Romuald, a Wasze wsparcie jest kluczowe, aby to było możliwe. Dzięki niemu możemy:

  • Rozwijać kanał technologicznie: realizować ujęcia z drona, organizować spotkania z Panem Romkiem live, co zmniejszy dystans z patronami kanału
  • Dotrzeć do międzynarodowej publiki: chcemy, aby Pan Romuald  -  nasze dobro narodowe  - został pokazany na całym świecie. Profesjonalne tłumaczenia filmów to krok w stronę międzynarodowych widzów – dajcie znać, jakie języki Was interesują!
  • Poprawić jakość materiałów: współpraca z profesjonalnym montażystą pozwoli na tworzenie materiałów wysokiej jakości. Profesjonalny montaż jest jednak drogi i czasochłonny, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.
  • Zmniejszyć ilość reklam na YouTube: dzięki Waszemu wsparciu możemy ograniczyć liczbę reklam, co uczyni oglądanie naszych filmów bardziej komfortowym

Dziękujemy za wsparcie!

Jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i pomagacie nam rozwijać kanał o Zaklinaczu Byków. Chcemy, aby "Romek Zaklinacz Byków" był czymś więcej niż tylko kanałem na YouTube. To nasz wspólny projekt, który rozwijamy razem z Wami.

Dołączcie do naszej społeczności i pomóżcie nam opowiedzieć światu historię o niezwykłym człowieku i jego pasji. 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Romek Zaklinacz Byków już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Konrad Leonarcik
Konrad Leonarcik
50 zł
Jakub Golan
Jakub Golan
100 zł
Dawid Wiśniewski
Dawid Wiśniewski
10 zł
Szymon Zając
Szymon Zając
50 zł
Snaga
Snaga
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.