Zbigniew Hołdys

W Patronite od 30.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 305

Liczba Patronów: 222

Zostań Patronem
Kup na prezent
101 patronów
1 955 miesięcznie
9 470 łącznie
Skoro tu trafiliście, to raczej wiecie kim jestem i wiecie czego się można po mnie spodziewać. Ja nie wiem :) Życie jest pełne przygód i zwrotów akcji, różne rzeczy się mogą zdarzyć.

O Autorze

CO ZROBIMY!

Po 10 latach pisania felietonów do znanego tygodnika stanąłem przed wyborem: co dalej? Wybrałem wolność. Po konsultacjach (parę tysięcy opinii na FB, TT i Instagramie) podjąłem decyzję: będę felki pisał nadal. I będę to pisanie regularnie (raz na tydzień) publikował w sieci.
Będę też wrzucał nawijki LIVE (video/audio) w różnych wartych tego sytuacjach.
A z czasem (jak wszystko ogarnę) uruchomię podcast, do czego wielu z Was mnie namawia, także o muzyce. Takie coś. Stworzymy wspólnie kantynę/tancbudę/parlament i ścianę płaczu w jednym... o ile mi pomożecie.

W planach mam także publikowanie ogólnodostępnych komunikatów nagłych, które zatytułowałem „Chińskie poważne ostrzeżenie”. To kolejno numerowany komentarz bieżący, który będzie pojawiał się w momencie, gdy wydarzy się coś ważnego (w Polsce, na świecie, w muzyce, polityce) - na zasadzie alertu, w formie zajawki video, trwającej ok. 2min.

Dlaczego PATRONITE!

Wszystko to wymaga inwestycji w czas, w wiedzę, w sprzęt (kamery, światła, studio), i w pomoc innych ludzi. Stąd potrzeba zadziałania poprzez Patronite.

Jak mawiano w „Ojcu chrzestnym” – capisci? Ufam, że si. Więc proszę Was o wsparcie :)
I ruszamy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Urban
Andrzej Urban
Próg: 10 zł
Patrycja Nittner
Patrycja Nittner
Próg: 10 zł
Andrzej Osial
Andrzej Osial
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
MrGosseb
MrGosseb
Próg: 10 zł
Tomasz Pietrzyk
Tomasz Pietrzyk
Próg: 25 zł