Avatar użytkownika

Zbigniew Hołdys

69
patronów
1 395 
miesięcznie
33 635 
łącznie
69
patronów
1 395 zł 33 635 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wszyscy darczyńcy będą tytułowani Patronami i raz w tygodniu otrzymają mailem mój nowy felieton. Tydzień później felieton ten pojawi się w sieci jako ogólnodostępny dla wszystkich. Roboczy tytuł kolekcji felietonów – „Wojna z całym światem”
25 zł miesięcznie
Do felietonu co jakiś czas dorzucę coś napisanego extra.
Tu wyobraźnia nie zna granic.

Spodziewaj się także niespodzianki, czyli spotkania na zamkniętej grupie na FB i/lub Twitterze. Może wydarzyć się w dowolnym momencie.
50 zł miesięcznie
Będziesz mogła/mógł dodatkowo uczestniczyć w internetowych spotkaniach radiowych z prawem głosu! Opcja LIVE audio na Twitterze.

Nie mogę zadeklarować częstotliwości tych wydarzeń, więc umówmy się, że będzie niespodziankowo.
100 zł miesięcznie
Otrzymasz wszystko, co w poprzednich progach, plus... będziesz tytułowana/tytułowany Friendem przy różnych okazjach i w napisach końcowych w niektórych materiałach video.
300 zł miesięcznie
Otrzymasz imienne podziękowanie (10-15 sek.) w formie audio-video. (oczywiście jako dodatek do wyróżnień z poprzednich progów!)
500 zł miesięcznie
Będziesz tytułowany Mecenaską/Mecenasem projektu w moich mediach społecznościowych. Otrzymasz też osobisty prezent (np. moją imienną kostkę do gry na gitarze). Plus wszystko z niższych progów.

I – uwaga – grozi nam spotkanie w realu (ale to po minimum 6 miesiącach kooperacji).
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
To wielka hojność. Moja wdzięczność też będzie wielka. Wybierając ten próg, skontaktuj się ze mną pod adresem agencja@holdys.pl, żebyśmy mogli porozmawiać o tym, co możemy wspólnie zrobić.

Chętni do solidniejszego wsparcia (także biznesowego - sponsorzy, reklamodawcy) niech skorzystają także z tego adresu.

Zapraszam do współpracy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zbigniew Hołdys w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Skoro tu trafiliście, to raczej wiecie kim jestem i wiecie czego się można po mnie spodziewać. Ja nie wiem :) Życie jest pełne przygód i zwrotów akcji, różne rzeczy się mogą zdarzyć.

CO ZROBIMY!

Po 10 latach pisania felietonów do znanego tygodnika stanąłem przed wyborem: co dalej? Wybrałem wolność. Po konsultacjach (parę tysięcy opinii na FB, TT i Instagramie) podjąłem decyzję: będę felki pisał nadal. I będę to pisanie regularnie (raz na tydzień) publikował w sieci.
Będę też wrzucał nawijki LIVE (video/audio) w różnych wartych tego sytuacjach.
A z czasem (jak wszystko ogarnę) uruchomię podcast, do czego wielu z Was mnie namawia, także o muzyce. Takie coś. Stworzymy wspólnie kantynę/tancbudę/parlament i ścianę płaczu w jednym... o ile mi pomożecie.

W planach mam także publikowanie ogólnodostępnych komunikatów nagłych, które zatytułowałem „Chińskie poważne ostrzeżenie”. To kolejno numerowany komentarz bieżący, który będzie pojawiał się w momencie, gdy wydarzy się coś ważnego (w Polsce, na świecie, w muzyce, polityce) - na zasadzie alertu, w formie zajawki video, trwającej ok. 2min.

Dlaczego PATRONITE!

Wszystko to wymaga inwestycji w czas, w wiedzę, w sprzęt (kamery, światła, studio), i w pomoc innych ludzi. Stąd potrzeba zadziałania poprzez Patronite.

Jak mawiano w „Ojcu chrzestnym” – capisci? Ufam, że si. Więc proszę Was o wsparcie :)
I ruszamy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zbigniew Hołdys już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Kłak
Grzegorz Kłak
25 zł
Koperkovsky
Koperkovsky
10 zł
Sylwia Rybacka
Sylwia Rybacka
10 zł
Krzysztof Manijak
Krzysztof Manijak
10 zł
Jacek Woźniak
Jacek Woźniak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.