Zdrowie od początku

W Patronite od 10.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
135 łącznie
Hej! Tu Dorota, twórczyni kanału na YouTube i bloga ZDROWIE OD POCZĄTKU. Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, terapeutą NDT-Bobath, terapeutką integracji sensorycznej. Moja misja to wspieranie rozwoju od samego początku.

O Autorze

Czas pandemii dał mi przestrzeń aby rozpocząć to o czym myślałam nieśmiało. Założyłam bloga i kanał na YouTube. Na co dzień pracuję z mężem (też fizjo) w gabinecie Fizjosens w Toruniu. Niebawem, w marcu, miną 2 lata odkąd z różnymi przygodami prowadzę internetową stronę wspierania rozwoju dzieci a tym samym kondycji całej rodziny. Wiem, że podczas wizyty nie jestem w stanie przekazać tej wiedzy więc jest to świetne uzupełnienie mojej pracy zawodowej i pasja. 

Zaczęłam nagrywać WF-y dla dzieci ale też filmy z zakresu zdrowia

Stworzyłam również poradnik dla rodziców gdzie pokazują prawidłowe wspieranie rozwoju dzieci bądź rozwiewam wszelkie wątpliwości, które rodzice mają w związku z rozwojem i pociech.

Mam dla rodziców kartę rozwoju dziecka 0-12, która można pobrać. Taka karta, która uwzględnia różnorodność u dzieci;)

Pobierz tutaj

Dostaję wiadomości, że moje filmy pomagają dzieciom, rodzicom. Dlatego wiem, że jeśli choć jednej osobie moja twórczość pomogła to moja praca ma sens.

 

Wsparcie finansowe bardzo pomoże mi:

# sukcesywnie ulepszać jakość filmów poprzez programy czy nowy sprzęt

# uzbierać środki na wydanie mojej pierwszej książki, którą, choć to powoli, to piszę;)

2 razy w roku, będę wysyłać paczkę "od Zdrowie od początku" do jednego z wylosowanych Patronów. Paczka będzie wartości minimum 150zł i będą w niej zawarte przyjemnostki i "zdrowe rzeczy" ;)

*w losowaniu biorą udział Patroni z progów 145ZŁ i 195zł.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mar S
Mar S
Próg: 45 zł