Avatar użytkownika

Podcast Ziemia Zbyt Obiecana

12
patronów
400 
miesięcznie
630 
łącznie
12
patronów
400 zł 630 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!).
10 zł to w Izraelu koszt małego espresso, czyli idealnego dodatku do porannej prasówki.
➡️W ramach podziękowań opublikujemy Twoje imię i nazwisko na naszym FB i IG.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). Za 20 zł można w Izraelu przejechać z Tel Awiwu do Jerozolimy słynnym pociągiem, którego budowa zajęła prawie 20 lat.

➡️W ramach podziękowań dostaniesz wszystko z niższego progu, a dodatkowo opublikujemy Twoje imię i nazwisko na stronie internetowej podcastu.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 100 zł to kwota, która w Izraelu pozwoli Ci na dojazd (poza godzinami szczytu) taksówką z lotniska Ben Guriona do centrum Tel Awiwu.

➡️W ramach podziękowań za Twój wkład w rozwój podcastu dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo udostępnimy Ci przedpremierowo nowe odcinki w aplikacji Patronie Audio oraz udział w ankiecie na temat tematów kolejnych odcinków.
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 200 zł miesięcznie to spora kwota, za którą możesz zjeść pyszny obiad dla dwojga w jednym z maleńkich barów na bazarze Machane Yehuda w Jerozolimie.

➡️W ramach podziękowań za Twój wkład w rozwój podcastu dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo imiennie podziękowania na początku podcastu i zaproszenie na spotkanie patronów z autorem Ziemi Zbyt Obiecanej.
➡️Dodatkowo, Patronom, którzy włączą się w rozwój Ziemi Zbyt Obiecanej w tym progu przez co najmniej 3 miesiące, prześlemy książkę Konstantego Geberta "Pokój z widokiem na wojnę. Historia Izraela" z imienną dedykacją.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
4 dostępne miejsca
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 500 zł to już luksus–w Izraelu ta kwota pozwoli spędzenie całego dnia w SPA nad Morzem Martwym.

➡️Wspierając Ziemię Zbyt Obiecaną w tym progu pokazujesz autorowi i całemu zespołowi, że Izrael jest dla Ciebie ważny i chcesz więcej. Może nawet masz swój pomysł na ciekawy odcinek albo nietuzinkowego gościa?
➡️Dlatego też w ramach podziękowania za Twoje wsparcie w tej kwocie przez co najmniej 3 miesiące dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo zaprosimy Cię na kawę z Konstantym Gebertem, aby porozmawiać o Twoich pomysłach i sugestiach na dalszy rozwój podcastu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast Ziemia Zbyt Obiecana w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Ziemia zbyt obiecana” to pierwszy polskojęzyczny podcast o Izraelu.
Jego autorem jest Konstanty Gebert, jeden z najwybitniejszych żydowskich dziennikarzy i autorów. Podcast powstaje we współpracy z Fundacją ELNET, NGO działającym na rzecz zbliżenia Europy i Izraela.

„Ziemia zbyt obiecana” to pierwszy polskojęzyczny podcast o Izraelu. Opowiada o historii Izraela od przymierza z Abrahamem poprzez deklarację Balfoura, Deklarację niepodległości, Karty OWP i Hamasu, pokazuje społeczeństwo Izraela, od “wielobarwnego tłumu” poprzez tożsamości diasporyczne po współczesne spory o to, kto jest Żydem. Omawia także bieżące wydarzenia w Izraelu.

Autorem podcastu jest Konstanty Gebert, jeden z najwybitniejszych żydowskich dziennikarzy, autor wielu książek, wieloletni współpracownik Gazety Wyborczej i miesięcznika Midrasz. Wykładał gościnnie na najważniejszych uniwersytetach w kraju i zagranicą.

Podcast Ziemia Zbyt Obiecana powstaje we współpracy z Fundacją ELNET, organizacją pozarządową, której celem jest pogłębianie relacji pomiędzy Europą a Izraelem w oparciu o wspólne potrzeby i demokratyczne wartości.

Ziemia Zbyt Obiecana od samego początku jest i zawsze będzie dostępna za darmo.

Zostając naszym Patronem lub Patronką pomożesz nam produkować więcej odcinków wideo i zacząć nagrywać odcinki wyjazdowe prosto z Izraela 🇮🇱, aby jeszcze bardziej przybliżyć słuchaczom ten niezwykły kraj.

Nasi Patroni i Patronki otrzymują newsletter z autorskim wyborem najciekawszych informacji o Izraelu od Konstantego Geberta, mają wcześniejszy dostęp do nowych odcinków i mogą wpływać na kształt oraz tematykę podcastu.

Zostań naszym Patronem/Patronką już dziś!

Jeśli nie wiesz, od którego odcinka rozpocząć słuchanie, wybierz się z Konstantym Gebertem na spacer po Jerozolimie lub poznaj historię Tel Awiwu:

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast Ziemia Zbyt Obiecana w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast Ziemia Zbyt Obiecana już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Karol Wysocki
Karol Wysocki
10 zł
Monika Strus-Siodłowska
Monika Strus-Siodłowska
20 zł
Asia Krauze
Asia Krauze
20 zł
 Bartosz Szarowar
Bartosz Szarowar
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.