Avatar użytkownika

Podcast Ziemia Zbyt Obiecana

13
patronów
420 
miesięcznie
1 050 
łącznie
13
patronów
420 zł 1 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!).
10 zł to w Izraelu koszt małego espresso, czyli idealnego dodatku do porannej prasówki.
➡️W ramach podziękowań opublikujemy Twoje imię i nazwisko na naszym FB i IG.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). Za 20 zł można w Izraelu przejechać z Tel Awiwu do Jerozolimy słynnym pociągiem, którego budowa zajęła prawie 20 lat.

➡️W ramach podziękowań dostaniesz wszystko z niższego progu, a dodatkowo opublikujemy Twoje imię i nazwisko na stronie internetowej podcastu.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 100 zł to kwota, która w Izraelu pozwoli Ci na dojazd (poza godzinami szczytu) taksówką z lotniska Ben Guriona do centrum Tel Awiwu.

➡️W ramach podziękowań za Twój wkład w rozwój podcastu dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo udostępnimy Ci przedpremierowo nowe odcinki w aplikacji Patronie Audio oraz udział w ankiecie na temat tematów kolejnych odcinków.
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 200 zł miesięcznie to spora kwota, za którą możesz zjeść pyszny obiad dla dwojga w jednym z maleńkich barów na bazarze Machane Yehuda w Jerozolimie.

➡️W ramach podziękowań za Twój wkład w rozwój podcastu dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo imiennie podziękowania na początku podcastu i zaproszenie na spotkanie patronów z autorem Ziemi Zbyt Obiecanej.
➡️Dodatkowo, Patronom, którzy włączą się w rozwój Ziemi Zbyt Obiecanej w tym progu przez co najmniej 3 miesiące, prześlemy książkę Konstantego Geberta "Pokój z widokiem na wojnę. Historia Izraela" z imienną dedykacją.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
4 dostępne miejsca
Toda raba! (hebr. Wielkie dzięki!). 500 zł to już luksus–w Izraelu ta kwota pozwoli spędzenie całego dnia w SPA nad Morzem Martwym.

➡️Wspierając Ziemię Zbyt Obiecaną w tym progu pokazujesz autorowi i całemu zespołowi, że Izrael jest dla Ciebie ważny i chcesz więcej. Może nawet masz swój pomysł na ciekawy odcinek albo nietuzinkowego gościa?
➡️Dlatego też w ramach podziękowania za Twoje wsparcie w tej kwocie przez co najmniej 3 miesiące dostaniesz wszystko z niższych progów, a dodatkowo zaprosimy Cię na kawę z Konstantym Gebertem, aby porozmawiać o Twoich pomysłach i sugestiach na dalszy rozwój podcastu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast Ziemia Zbyt Obiecana w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Ziemia zbyt obiecana” to pierwszy polskojęzyczny podcast o Izraelu.
Jego autorem jest Konstanty Gebert, jeden z najwybitniejszych żydowskich dziennikarzy i autorów. Podcast powstaje we współpracy z Fundacją ELNET, NGO działającym na rzecz zbliżenia Europy i Izraela.

„Ziemia zbyt obiecana” to pierwszy polskojęzyczny podcast o Izraelu. Opowiada o historii Izraela od przymierza z Abrahamem poprzez deklarację Balfoura, Deklarację niepodległości, Karty OWP i Hamasu, pokazuje społeczeństwo Izraela, od “wielobarwnego tłumu” poprzez tożsamości diasporyczne po współczesne spory o to, kto jest Żydem. Omawia także bieżące wydarzenia w Izraelu.

Autorem podcastu jest Konstanty Gebert, jeden z najwybitniejszych żydowskich dziennikarzy, autor wielu książek, wieloletni współpracownik Gazety Wyborczej i miesięcznika Midrasz. Wykładał gościnnie na najważniejszych uniwersytetach w kraju i zagranicą.

Podcast Ziemia Zbyt Obiecana powstaje we współpracy z Fundacją ELNET, organizacją pozarządową, której celem jest pogłębianie relacji pomiędzy Europą a Izraelem w oparciu o wspólne potrzeby i demokratyczne wartości.

Ziemia Zbyt Obiecana od samego początku jest i zawsze będzie dostępna za darmo.

Zostając naszym Patronem lub Patronką pomożesz nam produkować więcej odcinków wideo i zacząć nagrywać odcinki wyjazdowe prosto z Izraela 🇮🇱, aby jeszcze bardziej przybliżyć słuchaczom ten niezwykły kraj.

Nasi Patroni i Patronki otrzymują newsletter z autorskim wyborem najciekawszych informacji o Izraelu od Konstantego Geberta, mają wcześniejszy dostęp do nowych odcinków i mogą wpływać na kształt oraz tematykę podcastu.

Zostań naszym Patronem/Patronką już dziś!

Jeśli nie wiesz, od którego odcinka rozpocząć słuchanie, wybierz się z Konstantym Gebertem na spacer po Jerozolimie lub poznaj historię Tel Awiwu:

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast Ziemia Zbyt Obiecana w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast Ziemia Zbyt Obiecana już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Wysocki
Karol Wysocki
10 zł
Monika Strus-Siodłowska
Monika Strus-Siodłowska
20 zł
Asia Krauze
Asia Krauze
20 zł
 Bartosz Szarowar
Bartosz Szarowar
50 zł
Wojciech Jedrkiewicz
Wojciech Jedrkiewicz
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.