ZnajomyKRoLIKA

W Patronite od 16.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 741

Liczba Patronów: 569

Zostań Patronem
23 patronów
405 miesięcznie
7 305 łącznie
Dzień dobry, tu ZnajomyKRoLIKA! Na co dzień zajmuję się prawdziwym życiem, jednak wieczorami zamykam się w swojej króliczej norce i tworzę. Poza grami i gieraczkami na YT czy streamy na Twitch, to buduję przede wszystkim zgraną społeczność!

O Autorze

Jeśli trafiłeś do mnie tutaj, to prawdopodobnie musisz mnie już dobrze znać. Jednak jacyś mądrzy autorzy tej strony wymagają ode mnie, aby napisał coś o sobie.

Większość światowej populacji ludzkości kojarzy mnie jako ZnajomyKRoLIKA i niech tak pozostanie. Prywatnie jednak znajomi mówią do mnie zwykle Bartek i większość życie spędziłem Szczecin (Police) oraz Wrocław. Jako zwykły, szary obywatel tego pięknego kraju nie wyróżniam się niczym szczególnym, ot taki sobie chłopaczek. Jednak to co się dzieje w internetach, to hehe niech tam pozostanie :)

Głównie moja twórczość skupia się na grach strategicznych, w której królują produkcje od Paradoxu z Hearts of Iron IV i Europa Universalis IV oraz niemalże wszystkie części Total War. Tworzę materiały już od kilku lat i przez cały ten okres twórczości udało mi się zgromadzić wierną i kochaną widownie, która z chęcią wytknie mi każde potknięcie. 

Wspieram również polskich twórców, jeśli chodzi o pełnoprawne produkcje jak i zwykłych moderów promując ich dzieła (TTS, PZK, HP:NFT&M i wiele więcej). 

Społeczność, z której jestem naprawdę dumny, skupia się na grupie na Facebooku oraz grupie na Discordzie. Kiedy tworzyłem pierwsze filmy, w życiu nie przypuszczałem że dziś będą ludzie którzy aktywnie zaangażują się w życie kanału i obu grup. Ja jako twórca internetowy mogę nagrywać i montować filmiki. Jednak gdy zainteresuje tym zwykłych ludzi na tyle by się aktywnie żyli w naszej społeczności, to jest coś za co to ja Wam wszystkich muszę z całego serduszka mego podziękować!

Poniżej pozwalam sobie zamieścić kilka kultowych już filmów w moim wykonaniu.

 • Seria z Poland+, która w sumie zaczęła rozwój mojego kanału na YT i podłożyła fundamenty pod społeczność.

 • Yyyy, tak jedna z wielu przeróbek, dla ludzi którzy mają dystans do pewnych rzeczy.

 • Andrzej Lipski jak i kilka innych postaci, które są trzonem społeczności.

 • Z jakiegoś powodu na święta Bożego Narodzenia tradycją stało się u nas ratowanie Rzeszy przed upadkiem. Hohoho, na święta widzimy się w Moskwie : )

 • Cóż, obiecałem, zaśpiewałem, opublikowałem. Nie komentować.

 • Moja największa miłość jeśli chodzi o gry czyli Medieval II Total War


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika