Michał Żywiecki

W Patronite od 10.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 67

Liczba Patronów: 24

Zostań Patronem
Kup na prezent
758 patronów
Już od paru lat w internecie jestem 'znany' jako 'zthreee'. Na instagramie gdzie od zawsze opisywałem przeróżne badania naukowe, a także odnosiłem się do nowinek technologicznych. Dużo ludzi chciało się zawsze odwdzięczyć za takie informacje - teraz jest na to szansa.

O Autorze

Michał 'zthreee' Żywiecki

Z zawodu programista, fan Big Milków, ostatnio trochę mniej Oreo. Za dnia pisze kod i rozwiązuje problemy klientów, nocami czytam badania naukowe i nowinki technologiczne na przeróżne tematy. Hobbystyczne prowadzenie instagrama przerosło moje oczekiwania, a zbyt długie stories, które większość ludzi przeklikuje znikają w otłchani internetu i nigdzie nie można ich już znaleźć. Stąd też powstał pomysł bloga, gdzie pojawiają się dłuższe wpisy jak i opisy badań: https://www.zthreee.com

 

Ty dziękujesz... a ja?

Image result for discord app

Dużo osób chciało mi podziękować w jakiś sposób za to, że się czegoś nauczyli - jest to bardoz miłe i bardzo dziękuję! Jednak, w ramach podziękowania dla was, za to, że wspieracie moją działalność w internecie, dodatkowo co mogę zrobić to stworzyć społeczność na discordzie.

Więc w momencie jak zostajesz moim 'patronem' to dostajesz też wstęp na discorda, na którym poruszane są przeróżne kwestie, jednak na ten moment najbardziej aktywny kanał to 'giełda'. Dyskutujemy tam także o programowaniu, szachach, krypto-walutach, dietetyce, treningu, filmach i wielu innych rzeczach.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bartłomiej Ciach
Bartłomiej Ciach
Próg: 10 zł
Wacław Chmielowski
Wacław Chmielowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Karol Żybura
Karol Żybura
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł