Avatar użytkownika

Życie Bytomskie

0
patronów
0 
miesięcznie
140 
łącznie
0
patronów
0 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy! To także Twoje Życie i widać to na pierwszy rzut oka. Co miesiąc dostaniesz od nas newsletter przeznaczony wyłącznie dla Patronów Życia Bytomskiego, a w nim m.in. specjalne bonusy od naszych Partnerów.
30 zł miesięcznie
Widać, że Ci zależy. I teraz każdy to zobaczy. Witaj wśród Patronów Życia Bytomskiego, których nazwiska publikujemy w dziale „To nasze Życie”.
50 zł miesięcznie
To kawał solidnego wsparcia na miarę prawdziwego lokalnego patrioty. Dlatego dostajesz dostęp do zamkniętej facebookowej grupy dla Patronów. A to najkrótsza droga na nasze łamy.
100 zł miesięcznie
Życie to nie film? A jednak! 100 zł miesięcznie zasługuje na Imienny Certyfikat Patrona i wyróżnienie Twojego imienia i nazwiska lub nazwy firmy w dziale „To nasze Życie”. Raz w roku zaprosimy Cię również na specjalne spotkanie dla Patronów. Do tego dokładamy 20% rabat na wszelkie usługi, które oferujemy oraz limitowany kubek Życia Bytomskiego.
500 zł miesięcznie
Jesteśmy pod wrażeniem! Takie wsparcie zasługuje na osobiste podziękowanie redaktora naczelnego, a nawet na gromkie sto lat z okazji Twoich urodzin w wykonaniu naszej redakcji. Chcesz do nas wpaść? Zapraszamy, oprowadzimy, ugościmy!
1000 zł miesięcznie
Brakuje nam słów. Możesz podzielić się swoją opinią na łamach Życia Bytomskiego czy zaprosić naszą redakcję na ważną dla siebie uroczystość (np. imieniny cioci). Na pewno nie odmówimy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Życie Bytomskie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy najstarszym tytułem w mieście, bo o Bytomiu piszemy od 1956 roku. Życie trzech pokoleń bytomian od początku portretujemy na łamach tygodnika, który można kupić w kioskach w każdy poniedziałek.

Życie Bytomskie to Twoje Życie

Jesteśmy najstarszym tytułem w mieście, bo o Bytomiu piszemy od 1956 roku. Życie trzech pokoleń bytomian od początku portretujemy na łamach tygodnika, który można kupić w kioskach w każdy poniedziałek. 

  

Portal współtworzony przez Czytelników 

W 2023 r. opracowaliśmy nowy portal WWW, w którym za darmo udostępniamy wszystkie treści, jakie codziennie, 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę przygotowuje zespół doświadczonych dziennikarzy. Naszą ambicją jest stworzenie najlepszej w Polsce, modelowej redakcji nowoczesnego medium lokalnego. To cel, który do życia wymaga wsparcia Patronów.

Dołącz do grona naszych Patronów

Jeśli Życie Bytomskie to także Twoje Życie, już dziś dołącz do grona naszych Patronów na Patronite i ciesz się przywilejami, które przygotowaliśmy dla naszych Dobroczyńców.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Życie Bytomskie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

kamil kosierkiewicz
kamil kosierkiewicz
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Maciej Kołodziejczyk
Maciej Kołodziejczyk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.