Życie Bytomskie

3 patronów
30 miesięcznie
40 łącznie
Jesteśmy najstarszym tytułem w mieście, bo o Bytomiu piszemy od 1956 roku. Życie trzech pokoleń bytomian od początku portretujemy na łamach tygodnika, który można kupić w kioskach w każdy poniedziałek.

O Autorze

Życie Bytomskie to Twoje Życie

Jesteśmy najstarszym tytułem w mieście, bo o Bytomiu piszemy od 1956 roku. Życie trzech pokoleń bytomian od początku portretujemy na łamach tygodnika, który można kupić w kioskach w każdy poniedziałek. 

  

Portal współtworzony przez Czytelników 

W 2023 r. opracowaliśmy nowy portal WWW, w którym za darmo udostępniamy wszystkie treści, jakie codziennie, 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę przygotowuje zespół doświadczonych dziennikarzy. Naszą ambicją jest stworzenie najlepszej w Polsce, modelowej redakcji nowoczesnego medium lokalnego. To cel, który do życia wymaga wsparcia Patronów.

Dołącz do grona naszych Patronów

Jeśli Życie Bytomskie to także Twoje Życie, już dziś dołącz do grona naszych Patronów na Patronite i ciesz się przywilejami, które przygotowaliśmy dla naszych Dobroczyńców.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
kamil kosierkiewicz
kamil kosierkiewicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Maciej Kołodziejczyk
Maciej Kołodziejczyk
Próg: 10 zł