Śląskie Centrum Kultury

Pokrycie części naszych miesięcznych opłat...

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez pieniędzy nie sposób nic zrobić. Dlatego tak ważna jest Twoja pomoc i wsparcie! Dzięki temu możemy skupić się na rzeczach ważnych: naszych celach statutowych!

Pokrycie wszystkich naszych miesięcznych opłat

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Pieniądze szczęścia nie dają, ale dzięki nim będziemy mogli opłacić czynsz, prąd, wodę. Dzięki temu będziemy mogli 100% swojego czasu i energii przeznaczyć na realizację naszych celów statutowych!

Spotkania/Pokazy/Szkolenia/Kursy

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Każde wydarzenie, które odbywa się w Śląskim Centrum Kultury wymaga ogromu pracy i nakładu finansowego. Jeżeli chcecie, aby Centrum tętniło życiem, a imprezy odbywały się w każdym tygodniu,, to musimy działać wspólnie!

Cele Statutowe...

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Prawdę mówiąc 5000 zł. to kwota umowna, a każde wydarzenie to zupełnie inna para kaloszy. Nie przesadzimy ;) kiedy powiemy, że KULTURA to wszystko co nas otacza, dlatego można ją budować od nowa lub zmieniać na wielu płaszczyznach. Pomysłów nam nie brakuje, a ludzi z wiedzą/talentem/osobowością/pasją u nas dostatek! Zapewniamy rewolucje! Kulturalną oczywiście! Dlatego jeżeli możesz, to czemu miałbyś nie stać się tego częścią?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)