Joanna Suska Brzozowska

Moje życie Kochani jest wielką Przygodą z Muzyką , która jest moją Pasją .Od najmłodszych lat chciałam się jej poświęcić . Dopiero od 2008 roku czuję się Prawdziwie spełnionym muzykiem , Autorem ,ponieważ Bóg dotknął mnie swoją Łaską i obdarzył talentem komponowania pieśni typu Gospehl .

O Autorze

    Witajcie Kochani 

     " Nie wszyscy są powołani  , aby być artystami w ścisły sensie tego słowa , Jednak według Księgi Rodzaju zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia : człowiek ma uczynić z niego Arcydzieło sztuki " ( Jan Paweł ii) 

    "Życie każdego człowieka jest Baśnią  , pisaną  przez Boga " ( J.CH. Andersen)   Dzisiaj  patrząc wstecz ,wiem że to On napisał dla mnie najlepszy scenariusz  Życia . Będąc w szkole podstawowej  tj w  piątej  klasie już uwielbiałam śpiewać  i  grać na pianinie , wszystkie szkolne akademie były "moje "  :)   , żyłam w tej słodkiej Krainie Muzykolandi, ziemskiej Krainie Boga Żywego , który według swojego Planu kształtował moje małe serduszko . Wszyscy mi zazdrościli i mówili"jesteś urodzona pod Szczęśliwą gwiazdą ". W Tarnowie rozpoczęłam edukację muzyczną w Szkole Muzycznej Istopnia na wydziale wokalno -aktorskim u Pani  prof. J. Redych -Czarnik , a następnie dostałam się pod skrzydła znakomitej primadonny  krakowskiej , Pani Teresy  Wessely  , moje skryte Marzenia się spełniały... mogłam kształcić Głos ,który  jest  przedłużeniem  Osobowości i mogłam odkrywać tajniki  sztuki wokalnej. W 1988 roku  wyśpiewałam  recital dyplomowy  ,uzyskując  tytuł zawodowy muzyka wokalisty z oceną  + 5  . W 1997 roku zarejestrowałam działalność gospodarczą  w zakresie muzykoterapii i opraw muzycznych. Na pewno nie byłoby mnie tutaj wśród Autorów  ,gdyby nie te Boskie  zjawiska transcendentalne  , których doświadczyłam 12.08.2008 roku . Bóg  zechciał mi objawić Jezusa i tą Wielką Łaską otrzymałam Słowo Autorskie i muzykę  po prostu  od Nieba   :) Przecież to  jedyny CEL  , o którym każdy w głębi swej duszy Marzy i Pragnie , nawet czasami nie będąc tego świadomym. Osiągnięcie Nieba , czyli Błogostanu wiąże się stricte de facto z Miłością ; do siebie samego , no i równocześnie bliźniego swego ! Ile to wewnętrznej pracy  nas kosztuje , aby taki stan uzyskać i doskonalić go przez lata ,jak bezcenny diament. Moi Przyjaciele to się naprawdę  opłaca  :) obecnie mam  materiał na cztery albumy Autorskie i właśnie teraz mogę się spełniać jako  Autorka pieśni religijnej .  Prosząc Was o wsparcie finansowe i tą Dobrą  Wolę! Dziękuję  <3 

Kochani moi   :)   te Życzenia  dla  Was niech się  spełniają w tym Nowym Roku 2019  !!  

 Szczęść Nam Boże  <3  

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)