Joanna Suska Brzozowska

W Patronite od 21.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Moje życie Kochani jest wielką Przygodą z Muzyką , która jest moją Pasją .Od najmłodszych lat chciałam się jej poświęcić . Dopiero od 2008 roku czuję się Prawdziwie spełnionym muzykiem , Autorem ,ponieważ Bóg dotknął mnie swoją Łaską i obdarzył talentem komponowania pieśni typu Gospehl .

O Autorze

    Witajcie Kochani 

     " Nie wszyscy są powołani  , aby być artystami w ścisły sensie tego słowa , Jednak według Księgi Rodzaju zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia : człowiek ma uczynić z niego Arcydzieło sztuki " ( Jan Paweł ii) 

    "Życie każdego człowieka jest Baśnią  , pisaną  przez Boga " ( J.CH. Andersen)   Dzisiaj  patrząc wstecz ,wiem że to On napisał dla mnie najlepszy scenariusz  Życia . Będąc w szkole podstawowej  tj w  piątej  klasie już uwielbiałam śpiewać  i  grać na pianinie , wszystkie szkolne akademie były "moje "  :)   , żyłam w tej słodkiej Krainie Muzykolandi, ziemskiej Krainie Boga Żywego , który według swojego Planu kształtował moje małe serduszko . Wszyscy mi zazdrościli i mówili"jesteś urodzona pod Szczęśliwą gwiazdą ". W Tarnowie rozpoczęłam edukację muzyczną w Szkole Muzycznej Istopnia na wydziale wokalno -aktorskim u Pani  prof. J. Redych -Czarnik , a następnie dostałam się pod skrzydła znakomitej primadonny  krakowskiej , Pani Teresy  Wessely  , moje skryte Marzenia się spełniały... mogłam kształcić Głos ,który  jest  przedłużeniem  Osobowości i mogłam odkrywać tajniki  sztuki wokalnej. W 1988 roku  wyśpiewałam  recital dyplomowy  ,uzyskując  tytuł zawodowy muzyka wokalisty z oceną  + 5  . W 1997 roku zarejestrowałam działalność gospodarczą  w zakresie muzykoterapii i opraw muzycznych. Na pewno nie byłoby mnie tutaj wśród Autorów  ,gdyby nie te Boskie  zjawiska transcendentalne  , których doświadczyłam 12.08.2008 roku . Bóg  zechciał mi objawić Jezusa i tą Wielką Łaską otrzymałam Słowo Autorskie i muzykę  po prostu  od Nieba   :) Przecież to  jedyny CEL  , o którym każdy w głębi swej duszy Marzy i Pragnie , nawet czasami nie będąc tego świadomym. Osiągnięcie Nieba , czyli Błogostanu wiąże się stricte de facto z Miłością ; do siebie samego , no i równocześnie bliźniego swego ! Ile to wewnętrznej pracy  nas kosztuje , aby taki stan uzyskać i doskonalić go przez lata ,jak bezcenny diament. Moi Przyjaciele to się naprawdę  opłaca  :) obecnie mam  materiał na cztery albumy Autorskie i właśnie teraz mogę się spełniać jako  Autorka pieśni religijnej .  Prosząc Was o wsparcie finansowe i tą Dobrą  Wolę! Dziękuję  <3 

Kochani moi   :)   te Życzenia  dla  Was niech się  spełniają w tym Nowym Roku 2019  !!  

 Szczęść Nam Boże  <3  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika