Joanna Leśnik - 1z700mln

W Patronite od 15.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 135

Liczba Patronów: 62

305 patronów
Profil konta instagramowego 1z700mln Aktualnie bilety na webinary pediatryczne kupować można poprzez stronę https://1z700mln.pl/sklep/ Sprawy związane z subskrypcjami na Patronite proszę kierować na e-mail kontakt@1z700mln.pl wraz z opisem sytuacji (wybrany próg oraz planowany czas subskrypcji)

O Autorze

Jestem lekarką - rezydentką medycyny rodzinnej, jednak sercu najbliższa jest pediatria. Pracuję w przychodni dziecięcej. Na Instagramie jako 1z700mln uczę praktycznego podejścia do pracy z chorym dzieckiem najmłodszych medyków.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Małgorzata Iciek
Małgorzata Iciek
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marta Cieplak
Marta Cieplak
Próg: 20 zł