Podcast 2pady.pl

W Patronite od 23.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 819

liczba Patronów: 805

7 patronów
170 zł miesięcznie
675 zł łącznie
Między indie a mainstreamem, casualem a hardcorem, rozrywką a tworzeniem - o grach, z wyobraźnią. Współtworzony od ponad 10 lat przez pasjonatów na co dzień pracujących w branży, pełen pierwszych wrażeń, recenzji i relacji.

O Autorze

Już ponad 10 lat snujemy opowieści o krnąbrnych herosach, zawiłych intrygach, poruszających narracjach, całych krainach najeżonych potworami i magicznymi artefaktami. A o czym opowiemy dzisiaj? Zapraszamy Was do naszego wirtualnego studia, abyście mogli przekonać się sami!

W tym niezwykłym miejscu spotykamy się w grupie znajomych, aby podyskutować o naszej wspólnej pasji, jaką są gry wideo. Spora część z nas pracuje przy ich tworzeniu, co pozwala nam spojrzeć na omawiane tytuły z nieco innej perspektywy. Rozmawiamy o grach starych i nowych, tych lżejszych i frustrująco trudnych. Dzielimy się wrażeniami w ramach recenzji, ale też analizując fabuły i co ciekawsze pomysły w naszych spoilercastach. Lubimy relacjonować wydarzenia branżowe z kraju i zagranicy, w tym koncerty muzyki z gier. Zdarza się, że gościmy w studiu innych pasjonatów z ciekawymi historiami do opowiedzenia.

Poważnie podchodzimy do kwestii spoilerów. Jeżeli dany odcinek jest poświęcony fabule i zdradzamy jej szczegóły, jest to wyraźnie powiedziane na początku. Staramy się również nie przeklinać i trzymać pewnych ram czasowych (choć z tym ostatnim różnie to już bywało). Odcinki z reguły trwają od 20 minut do 2 godzin, ale tej bariery staramy się już nie przekraczać (zbyt często).

Mamy bogate, wciąż rosnące archiwum skrzętnie budowane przez lata. Znajdziecie je na naszej stronie, Spotify, kanale YouTube oraz w aplikacjach podcastowych. Nie wszędzie jest ono kompletne, gdzieniegdzie wciąż brakuje okładek lub opisów, które powstały dawno temu, ale staramy się sukcesywnie nad tym pracować.

Dlaczego Patronite?

Postanowiliśmy prosić Was o pomoc w finansowaniu podcastu na Patronite ze względu na wydatki, jakie wiążą się z jego prowadzeniem. Nasze początki ponad 10 lat temu były bardzo skromne. Dzisiaj staramy się nagrywać na zdecydowanie lepszym sprzęcie, przywiązując większą wagę do treści i czasu nagrań. Współpracujemy z montażystą, który dba o jakość dźwięku i interesujący podkład muzyczny. Rozglądamy się za nowymi rozwiązaniami, które ułatwią i przyspieszą powstawanie odcinków. Regularnie opłacamy też serwer i nasze domeny. Mówiąc krótko, inwestujemy w 2pady.pl bardzo dużo czasu i pieniędzy. Będziemy Wam niezwykle wdzięczni za każdą, nawet drobną pomoc.

Chcielibyśmy także podkreślić, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Życzymy Wam miłego słuchania i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Linki i kontakt

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni