Avatar użytkownika

9kier

22
patronów
858 
miesięcznie
30 078 
łącznie
22
patronów
858 zł 30 078 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Świeża talia

❤️ Twoja ksywka wyświetlana na specjalnej planszy pod koniec każdego streamu
❤️ ranga Patrona na kierowniczym Discordzie
9 zł miesięcznie
Dziewiątka kier

❤️ nagrody z poprzedniego progu
❤️ podsumowanie całej działalności twórczej, dostarczane ostatniego dnia każdego miesiąca
18 zł miesięcznie
Dziesiątka kier

❤️ wszystkie nagrody z poprzednich progów
❤️ newsletter z najciekawszymi pecetowymi premierami, dostarczany pierwszego dnia każdego miesiąca
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
28 dostępnych miejsc
Walet kier

❤️ wszystkie nagrody z poprzednich progów
❤️ spersonalizowane comiesięczne rekomendacje growe dla chętnych
❤️ Twoja ksywka wyświetlana w kategorii „wyróżnieni” na specjalnej planszy pod koniec każdego streamu
90 zł miesięcznie
Dama kier

❤️ wszystkie nagrody z poprzednich progów
❤️ ręcznie wykonana akwarelowa zakładka do książki lub pocztówka wysyłana jednorazowo po rozpoczęciu wsparcia na tym progu, a później dodatkowe spontaniczne zakładki lub pocztówki wysyłane minimum raz na trzy miesiące wsparcia
❤️ możliwość wyboru gry na stream (single player, Steam lub Gog, nie Morrowind) za każde cztery pełne miesiące wsparcia na tym progu
180 zł miesięcznie
As kier

❤️ wszystkie nagrody z poprzednich progów (poza wyborem gry co 4 miesiące)
❤️ możliwość wyboru gry na stream (single player, Steam lub Gog, nie Morrowind) za każde dwa pełne miesiące wsparcia na tym progu
❤️ wczesny (48 h) dostęp do comiesięcznej kompilacji klipów
300 zł miesięcznie
Jok(i)er

❤️ wszystkie nagrody z poprzednich progów (poza wyborem gry co 2 lub 4 miesięce)
❤️ możliwość wyboru gry na stream (single player, Steam lub Gog, nie Morrowind) za każdy pełen miesiąc wsparcia na tym progu
❤️ ranga VIP-a na Twitchu – na rok
❤️ ręcznie napisany, tradycyjny list z podziękowaniami

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora 9kier w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na świecie jest mnóstwo fantastycznych niezależnych gier komputerowych, które tylko czekają na odkrycie. Właśnie tym się zajmuję – wyciągam z czeluści Steama, Goga czy innego Epica perełki, pokazuję je na Twitchu i piszę o nich w CD-Action oraz PulpUp. Poznawaj je razem ze mną!

Mam na imię Iza, z wykształcenia jestem dziennikarką prasową, z wyboru zajmuję się grami niezależnymi. Od 2012 roku ściśle współpracuję z magazynem CD-Action i od tego czasu moje teksty pojawiają się w każdym numerze, w przeszłości byłam także redaktorką prowadzącą pism „Freddy's” oraz „Magazyn League of Legends”.

W maju 2016 po raz pierwszy spróbowałam streamowania i spodobało mi się ono na tyle, że przerodziło się w główną gałąź mojej działalności. Obecnie jestem partnerką Twitcha, streamuję pięć razy w tygodniu, mój kanał śledzi prawie siedem tysięcy osób, a przeszło pięć tysięcy obserwuje mój fanpage na Facebooku. 

Od niedawna współpracuję także z wydawnictwem Pulp Books – w jego aplikacji PulpUp co dwa tygodnie pojawia się nowy odcinek mojego nowego cyklu „3 gry o...”. Każdorazowo piszę tam o trzech produkcjach połączonych tematyką zaproponowaną przez czytelników. 

Już parokrotnie poproszono mnie o nominacje do Paszportów Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa, a w grudniu 2020 wystąpiłam w charakterze panelistki w debacie organizowanej przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Łodzi:


Jestem skarbnicą wiedzy o grach, których nikt nie kojarzy. Jeśli interesuje Cię druga, mniej znana strona branży, ziewasz na myśl o kolejnych odsłonach Assassin's Creeda, masz wrażenie, że wszystkie gry są takie same i chcesz, aby na Twoim dysku znalazło się coś świeżego lub dziwacznego, a na pewno mniej popularnego, jesteś w odpowiednim miejscu. Zresztą nawet mnie zdarza się zagrać czasem w coś wysokobudżetowego, jeśli trafi się coś ciekawego, bo tak samo jak Ty lubię przede wszystkim interesujące produkcje. :)
 


Jestem freelancerką, utrzymuję się z pisania o grach oraz dobrowolnego wsparcia widzów na Twitchu, ale wiadomo – bywają lepsze i gorsze miesiące. Twoje wsparcie pozwoli mi realizować swoją pasję bez konieczności martwienia się o finanse – chodzi tutaj zarówno o podstawowe potrzeby życiowe, jak i okresową wymianę sprzętu do streamowania (podzespoły peceta, kamerka, mikrofon, oświetlenie...). W zamian oferuję to, co potrafię najlepiej – poparte wieloletnią znajomością branży rekomendacje czy zwracanie uwagi Patronów na ciekawe premiery. A przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo wdzięczności!

Po godzinach – oczywiście oprócz tego, że gram – czytam literaturę grozy, oglądam horrory, tworzę akwarelowe zakładki i gotuję pyszności. Czasem zajmuję się też tańcem brzucha lub piszę dziwaczne opowiadanie – kilka z nich udało mi się nawet opublikować w „Snach umarłych. Polskim roczniku weird fiction 2020”. 


 

Od wtorku do soboty po 12:00 streamuję na Twitchu. Głównie gry niezależne, ale nie tylko. Zdarzają się produkcje AAA, a nawet transmisje specjalne, np. kulinarne czy artystyczne.
 

Moje teksty (przeglądy gier niezależnych i recenzje) oraz różnego rodzaju dopiski możesz znaleźć w każdym numerze – co cztery tygodnie w kioskach i w wersji cyfrowej.
 

Co poniedziałek publikuję na stronie „Sprawdzam”, czyli niedługi segment, w którym dzielę się pierwszymi wrażeniami z trzech aktualnie ogrywanych gier (czasami wśród nich zdarza się coś fizycznego, np. planszówka czy karcianka, bo przecież gra to gra). Z rzadka napiszę także jakiś dłuższy tekst, np. recenzję.
 

Przekonałam się już, że montaż filmów i wideorecenzje to nie moja bajka, ale zaczęłam niedawno wrzucać na YouTube krótkie kompilacje najciekawszych klipów ze streamów.
 

W aplikacji PulpUp wydawictwa Pulp Books co dwa tygodnie pojawia się nowy odcinek mojego nowego cyklu, „3 gry o...”, w którym opisuję trzy gry połączone tematyką podsuniętą przez czytelników w komentarzach.Na Twitchu staram się tworzyć rodzinną atmosferę. Z wieloma widzami znamy się osobiście, bo spotkaliśmy się na zlotach, z innymi codziennie gadam na naszym Discordzie. Regulamin i dobra moderacja treści w obu tych miejscach sprawiają, że są to ciepłe, cudowne miejsca bez wulgaryzmów, przyjazne ludziom w każdym wieku, a także – jako że bezlitośnie tępię dyskryminację i krzywdzące stereotypy – bezpieczna przestrzeń dla rozmaitych mniejszości. Niezależnie od tego, kogo kochasz, jaki masz kolor skóry i z jaką płcią (jeśli z jakąkolwiek) się utożsamiasz, jesteś tu mile widziany_a.

Cele Autora

Recenzja planszówki Darkest Dungeon
  • 1 200 zł miesięcznie
  • 342 zł brakuje
71%
Jeżeli w którymkolwiek momencie wsparcie na Patronite osiągnie 1200 zł miesięcznie, napiszę dla Patronów wszystkich progów recenzję planszowego Darkest Dungeon.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora 9kier już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Hryniów
Krzysztof Hryniów
90 zł
Karolina Dudzińska
Karolina Dudzińska
90 zł
Pielgrzym
Pielgrzym
18 zł
Joe Havard
Joe Havard
6 zł
Anonimowy patron
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.