Avatar użytkownika

Cezary Ciszewski

22
patronów
500 
miesięcznie
2 140 
łącznie
22
patronów
500 zł 2 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Zapraszam do naszej elitarnej grupy zamkniętej na fejsie tam stworzymy dzięki temu centrum zarządzania i scenę Komunikacji wewnętrznej z pełną wyrazistością argumentów . Będzie to też wylęgarnia talentów , propozycji i kolektyw . Tam przedyskutujemy propozycje następnych odcinków i kandydatów na członków Wspólnoty ADHD UNDERGROUND. Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Lista patronów na końcu materiału to właśnie zapewniamy na tym progu . Będzie miło się reprezentować nazwiskiem kogoś kto uznał , że wyjaśnianie wielkiej Fali ADHD niezależnie ma sens . Oczywiście udział w grupie zamkniętej jest wliczony . Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Odczytanie nazwiska patrona plus kolaż gdzie patron z autorem na tle logo z podpisem zespołu ADHD Underground będzie reprezentował się godnie . Wszystkie benefity z pierwszego i drugiego progu wliczone. Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Przesłane zostanie nagranie z podziękowaniem dla konkretnego patrona z dodaną naszą czołówką i komunikatami które patron zechce dodać . Wszystkie poprzednie progi dodatkowo .
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
To duże zaangażowanie i sprawa warta tego by patron mógł na nagraniu wyrazić swoją opinię . Możemy to zrobić u nas w studio , możemy też przyjąć nagranie osobiste pocztą mailową i wyemitować w podcaście . Oczywiście ludzie tak szlachetni by wspierać adehadowców tak sowicie będą wiedzieli o zachowaniu bezpieczeństwa słownego . Wszystkie benefity z poprzednich włączone w ten próg także . Grono patronów przekraczających ten próg otrzyma także możliwość udziału w grupie OPIEKUNÓW ADHD UNDERGROUND których przedstawimy w specjalnej sekcji napisów końcowych . Dziękuję za Twoje wsparcie!
200 zł miesięcznie
Wysyłamy koszulkę lub czapkę z naszym unikalnym logiem , które w pewnych coraz szerszych kręgach stają się kultowe . To bardzo limitowane nagrody powstające pod naszym nadzorem jakościowym i estetycznym . Tylko nieliczni członkowie wspólnoty ADHD UNDERGROUND będą się reprezentować naszym oryginalnym logiem i odzieżą . Tym bardziej tak hojnych i zaangażowanych patronów będzie miło obdarować czymś dla nas bardzo cennym . Wszystkie poprzednie benefity obowiązują .

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Cezary Ciszewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Studio Wolny Mikrofon - Cezarego Ciszewskiego emituje podcast ADHD Underground, który jest zbiorową psychoedukacją. Stworzyliśmy ADHD underground żeby dowiedzieć się jak się skonfrontować z masowym ADHD. Historie intymne bohaterów i mądre wypowiedzi specjalistów to sól sprawy.

Nazywam się Cezary Ciszewski i jestem dziennikarzem i dokumentalistą. Od 30 lat  badam granice wytrzymałości człowieczeństwa , które sam kilkakrotnie przekroczyłem. Kiedy realizowałem film o heroinistach otarłem się o smierć od heroiny którą brałem z moimi bohaterami. Wielu z nich umarło …… ja żyję i mam kolejną misję. W czasach wielkiej masowej diagnozy otwieram głowy i serca tym którzy chcą opowiedzieć o swoim ADHD .  ADHD UNDERGROUND to samopomoc i samoobrona wspólnoty , która problemy swojego mózgu wzięła w swoje ręce.

ŻYCIORYS / DROGA TWÓRCZA

Jestem dokumentalistą opowiadającym obrazem ( np. "Wolność jest darem Boga " , Miasta w Komie , WuWuA  itp )  i dźwiękiem ( Czarny Romans -Audioteka ) . Od 30 lat tworze autorskie programy w telewizji . Wykładam na Uniwersytecie Warszawskim sp : Dokumentalistyka gdzie zajmuję się tożsamością wyrażoną obrazem . Dziennikarstwo i Dokumentalizm uważam za misję duchową i społeczną oraz dziedzinę sztuki bo bez wyobraźni uruchomionej talentem nie ma sensu . Od zawsze walczę kamerą i piórem oraz mikrofonem  z wypaczeniami systemu społecznego czyli od 30 lat .  Studio Wolny  Mikrofon to moja najmłodsza misja a w niej pierwszym okrętem flagowym jest ADHD Underground podcast . To jest głos ludzi dotkniętych ADHD , którzy walczą po swojemu z przypadłością dotykającą dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce . Jest to plaga , moda i wielka fala skazana na farmaceutyczny biznes podający leki na amfetaminie rękami psychiatrów mniej lub bardziej uczciwych i zorientowanych . Czy da się leczyć adhd poza systemem ? czy wszyscy będą mieli uzależnienie od metylofenidatu pochodnej amfetaminy ? Czy "Społeczeństwo Zmęczenia cyt Byung Chul Han będzie skazane na psychotropy w walce o efektywność i przetrwanie ?  Tego dowiemy się z podcastu ADHD Underground - samopomocowego i misyjnego jak żaden inny wielogłosu odważnych adhdowców

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Cezary Ciszewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kasia Spes
Kasia Spes
50 zł
Czeslaw Adam
Czeslaw Adam
10 zł
Marta Stankiewicz
Marta Stankiewicz
100 zł
Alek Tarkowski
Alek Tarkowski
30 zł
smajk
smajk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.