Avatar użytkownika

ASK Soli Deo

3
patronów
70 
miesięcznie
6 910 
łącznie
3
patronów
70 zł 6 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Być może niektórzy powiedzą, że 5 zł to kwota niewielka - wręcz symboliczna. Dla nas jest to jednak wyraz wsparcia i realny datek pozwalający na codzienne funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia. Właśnie tą kwotą przyczynisz się do zorganizowania dziesiątek katolickich wydarzeń i projektów na największych warszawskich uczelniach!
Składamy najszczersze Bóg zapłać i zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich wspierających katolickie przedsięwzięcia.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność! 10 zł przekazane na działalność statutową ASK Soli Deo to trwały wkład w budowanie katolickiego głosu w świecie akademickim. To dzięki Tobie, nasza organizacja może wciąż się ulepszać i inwestować w nowsze środki przekazu wartościowych treści. Przekazując nam co miesiąc kwotę 10 złotych dostaniesz od nas powitalnego e-maila opowiadającego o naszej działalności oraz najbliższych planach, które mogą być realizowane właśnie dzięki Tobie!!
Składamy najszczersze Bóg zapłać i zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich wspierających katolickie przedsięwzięcia.
20 zł miesięcznie
To niesamowite, że decydujesz się ofiarować nam tak dużą kwotę! Bardzo dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Obiecujemy zrobić wszystko, żebyś mógł cieszyć się z Bożych Dzieł realizowanych właśnie dzięki Tobie. Chcemy żebyś mógł obserwować jak się rozwijamy, jakie wyzwania podejmujemy. W ramach podziękowania będziemy wysyłać Ci raz w miesiącu personalizowanego e-maila, w którym opowiemy o tym co się u nas działo i jakie mamy plany na najbliższe tygodnie.
Składamy najszczersze Bóg zapłać i zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich wspierających katolickie przedsięwzięcia.
30 zł miesięcznie
Chwała Panu!! To niesamowite, że ofiarowujesz nam swoje 30 zł! Wpłacając te pieniądze na rzecz naszego Stowarzyszenia stajesz się Donatorem ASK Soli Deo i możesz mieć śmiało świadomość, że bez Twojego regularnego wsparcia wszystkie nasze wydarzenia i projekty nie mogłyby się odbyć. Raz w miesiącu dostaniesz od nas personalizowanego e-maila, o którym mowa już w poprzednim progu. Co więcej, w ramach podziękowania wspomnimy o Tobie w comiesięcznej specjalnej grafice na naszym Fanpage'u na Facebook'u.
Składamy najszczersze Bóg zapłać i zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich wspierających katolickie przedsięwzięcia.
50 zł miesięcznie
Niesamowite, że ten próg powstał właśnie na prośbę naszych Patronów, którzy chcą ofiarować nam więcej niż mogliśmy sobie wymarzyć!! Za to ogromne wsparcie, które nas niesamowicie zawstydza oferujemy wszystko to co opisane jest w poprzednich progach - stajesz się Donatorem ASK Soli Deo!! Będziemy informować Cię o tym co się u nas dzieje i dbać żebyś był dumny z tego jak działamy.
Składamy najszczersze Bóg zapłać i zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich wspierających katolickie przedsięwzięcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ASK Soli Deo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy największą i najprężniej działającą, katolicką organizacją studencką. Od 30 lat dzielimy się radością płynącą z Ewangelii w środowisku akademickim organizując dziesiątki konferencji, liczne bale bezalkoholowe oraz wyjazdy dla studentów.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo to organizacja zrzeszająca ludzi z pasją, którzy pragną dzielić się z innymi studentami mądrością i radością płynącymi z Ewangelii. Jesteśmy największą organizacją studencką w Warszawie, a być może i w Polsce, która na tak dużą skalę promuje wartości katolickie w środowisku akademickim.

Prezentowanie tych wartości, a także nasz osobisty rozwój duchowy są celem Stowarzyszenia. Soli Deo nie jest klasyczną wspólnotą ani duszpasterstwem, tylko organizacją studencką o profilu katolickim. Od 30 lat organizujemy dziesiątki konferencji, prelekcji i wykładów oraz liczne bale bezalkoholowe dla środowiska akademickiego.

Nasze wydarzenia wypełniają największe aule uniwersyteckie, a renoma wypracowana przez lata doświadczeń powoduje, że każde z nich są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Jeśli  macie tylko trochę czasu zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych. Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/SoliDeo1989 oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/asksolideo/

Coraz częściej nasze prelekcje są dostępne na naszym YouTube'owym kanale co pozwala nam na jeszcze większą skalę głosić Dobrą Nowinę. Link do kanału: https://www.youtube.com/user/AskSoliDeo

Cele Autora

ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DZIAŁANIE W ROKU 2021
  • 500 zł miesięcznie
  • 430 zł brakuje
14%
Zbierzmy wspólnymi siłami środki niezbędne do stabilnego działania w roku 2021. Nowy rok to dla nas nowe wyzwania i jeszcze więcej wartościowych akcji ewangelizacyjnych w środowisku akademickim! Wesprzyj ASK Soli Deo - wesprzyj akademicką ewangelizację!

W ramach naszej działalności realizujemy szereg ciekawych wydarzeń i projektów na największych uczelniach w Warszawie oraz w Poznaniu. Organizacja kilkudziesięciu konferencji studenckich rocznie, dotyczących nauczania Kościoła Katolickiego, relacji międzyludzkich, życia w społeczeństwie, rozwijania własnej osobowości oraz prawidłowego i moralnego dążenia do sukcesu zawodowego i osobistego, pochłania nie tylko wiele naszej pracy - a działamy wyłącznie non profit (wolontaryjnie) - ale także wymaga zaangażowania konkretnych środków finansowych.

Ile kosztuje zorganizowanie jednego wydarzenia? W zależności od jego skali i formy może to być od 200 złotych do sum liczących nawet wiele tysięcy złotych. Jeśli pomnożyć te kwoty przez trzydzieści/czterdzieści wydarzeń i projektów katolickich, które organizujemy w ciągu roku akademickiego, to wyjdzie nam spora suma, którą musimy w jakiś sposób zorganizować. Ten cel jest jedną z form wsparcia naszych działań.

+ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POLECAMY WAS W NASZYCH MODLITWACH +

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ASK Soli Deo już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agata Kalamucka
Agata Kalamucka
30 zł
Anonimowy patron
10 zł
Grzegorz Niemirowski
Grzegorz Niemirowski
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.