ASK Soli Deo

W Patronite od 08.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1907

Liczba Patronów: 1788

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
120 miesięcznie
5 560 łącznie

ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DZIAŁANIE W ROKU 2021

500 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

380 zł

brakuje

Zbierzmy wspólnymi siłami środki niezbędne do stabilnego działania w roku 2021. Nowy rok to dla nas nowe wyzwania i jeszcze więcej wartościowych akcji ewangelizacyjnych w środowisku akademickim! Wesprzyj ASK Soli Deo - wesprzyj akademicką ewangelizację!

W ramach naszej działalności realizujemy szereg ciekawych wydarzeń i projektów na największych uczelniach w Warszawie oraz w Poznaniu. Organizacja kilkudziesięciu konferencji studenckich rocznie, dotyczących nauczania Kościoła Katolickiego, relacji międzyludzkich, życia w społeczeństwie, rozwijania własnej osobowości oraz prawidłowego i moralnego dążenia do sukcesu zawodowego i osobistego, pochłania nie tylko wiele naszej pracy - a działamy wyłącznie non profit (wolontaryjnie) - ale także wymaga zaangażowania konkretnych środków finansowych.

Ile kosztuje zorganizowanie jednego wydarzenia? W zależności od jego skali i formy może to być od 200 złotych do sum liczących nawet wiele tysięcy złotych. Jeśli pomnożyć te kwoty przez trzydzieści/czterdzieści wydarzeń i projektów katolickich, które organizujemy w ciągu roku akademickiego, to wyjdzie nam spora suma, którą musimy w jakiś sposób zorganizować. Ten cel jest jedną z form wsparcia naszych działań.

+ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POLECAMY WAS W NASZYCH MODLITWACH +
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Agata Kalamucka
Agata Kalamucka
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Jedrzej Lew
Jedrzej Lew
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł