Avatar użytkownika

Adam Urbanowicz (urbanovicz)

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Będzie pysznie jeśli cosik pojawi się na koncie. Nawet 5zł motywuje i z góry za to dziękuję :-) Będzie częsciej filmik na kanale YT!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
To już będzie bomba! Wówczas postaram się dla Patronków jakieś miłe pozdrowionka na filmie umieścić! SPECIAL + fajny KONKURS wędkarski! No i rozwijać kanał YouTube! Inwestować w lepszy sprzęt filmowy...to konieczność. Mam na kanale z tym kłopot...a chcę jak najszybciej uzyskać jakość Full HD! To niestety mnie troszkę ogranicza. A głowa pełna pomysłów jest! Muzycznych i filmowych! Z górki wielkie dzięki! :-)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
No to już będzie gruba sumka! Będzie często patron taki na moich ustach i na klawiaturze się pojawiał...może jakaś dedykacja muzyczna itp... Będzie coś fajnego!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
30 dostępnych miejsc
Więcej filmów na kanale YouTube, raz w roku album z muzyką na zamówienie + dedykacja dla patronów lub mecenasów. Ewentualne konsultacje lub sugestie wówczas mile widziane...Jak czas i budżet pozwolą to może film "cinematic", wyjazd na ciekawą lokację, fotografia itd...kto wie?! To będzie coś! Wiem, że damy radę :-) Z góry DZIĘKI!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Adam Urbanowicz (urbanovicz) w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PIANISTA, KOMPOZYTOR, aranżer, muzyk sesyjny, wędkarz, flytier, aktor, fotograf i vloger - postać niepokornie złożona!
Prowadzi równie złożony kanał YouTube - AUrbanovicz

Adam Leon Urbanowicz - PIANISTA i KOMPOZYTOR pochodzący z Gdańska. Uprawia wiele gatunków muzycznych takich jak : klasyka, jazz, rock, R&B oraz pop. Więcej informacji ( bio, dyskografia, koncerty, galerie ) na stronie artysty : www.adamurbanowicz.com

          

Pasje to : wędkarstwo głównie sportowe i muchowe, kręcenie filmów, fotografia, fly tying oraz wiele innych...jak przystało na artystę. Rozwijać i pielęgnować pasje można całe życie dostarczając jednocześnie innym przyjemności - dzieląc się...twórczością!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cele Autora

Rozwój kanału YouTube oraz zaplecza sprzętowego.
  • 600 zł miesięcznie
  • 600 zł brakuje
0%
Cóż...wsparcie przeznaczę głównie na sprzęt filmowy (NIKON D3300 + obiektywy i statyw), hardware do montażu w lepszej jakości, mikrofony do studia muzycznego itp. co pomoże w rozwoju UmS & production oraz kanału YouTube, większej mocy twórczej! Muzycznej jak i filmowej...Pasje są istotne w naszym życiu a jeśli komuś innemu można sprawić nimi przyjemność ?! To wielka rzecz tak mniemam. :-) Jestem muzykiem, więc twórcą a twórcy nic nie dodaje skrzydeł i wiekszej motywacji jak wsparcie Kogoś, komu podoba się to co robi! Z góry - wielkie dzięki. Jeśli osiągniemy sumkę odpowiednią to będzie SPECIAL FOR PATRONES na moim kanale YouTube. Wiem, że to malutki jeszcze kanał ale kontent dość szeroki : od muzyki do wędkarstwa i Vlogów a co najważniejsze merytoryczny! Brakuje takich kanałów YT moim zdaniem. Cóż od czegoś trzeba zacząć choć nie ma się nastu latek... z Waszą pomocą moi Drodzy : "damy radę"! Ot tak...
Rozwój studia muzycznego oraz Nowy Album!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Cel dość obszerny. Nowy Hardware i Sofware studyjny czyli : Nowa wersja REASON, mikrofony (AudioTechnica) i dobry MIXER - Mackie! Generalnie sporo tego jest jeśli chodzi o studio muzyczne i nagraniowe. Można wydać nawet kilkaset tysi! Mnie interesuje minimum potrzebne do (w miarę) komfortowej pracy i komponowania. Raz w roku premiera albumu AUtorskiego - SPECIAL for PATRONES! :-) Rodzaj muzyki będę konsultował z ewentualnymi patronami lub mecenasami ów projektu! Tu jestem dość otwarty na sugestie...bo to będzie muzyka głównie dla Was! Dodatkowo budowa AUtorskiego, sportowego DRONA FPV! Z ActionCam na pokładzie. Mogą być epickie ujęcia i filmy...taki jest plan. Możemy go wspólnie zrealizować!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Adam Urbanowicz (urbanovicz) już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.