Pracownia Adrianna

W Patronite od 19.09.2019

Pracuję z dziećmi i dorosłymi każdego dnia od ponad dwudziestu lat. Pomagam w rozwoju komunikacji małych dzieci. Prowadzę terapię mowy dzieci przedszkolnych, szkolnych, młodzieży, osób dorosłych. Nieustannie wzbogacam swój warsztat pracy o specjalistyczne kursy.

O Autorze

"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię,
 nadać mu imię i pokochać."

Lubię dzieci. 

Wszystkie. 

Im bardziej chore, tym bardziej je lubię. 

Niosę przez życie w swoim sercu małą misję 

uchylania skrawka nieba. 

Mam nadzieję, że moje zajęcia tak właśnie czynią... 

pomagają, by było łatwiej. 

Lubię, gdy dzieci uśmiechają się na mój widok:) 

To najbardziej uczciwe pozdrowienia na świecie:)

 

Pracuje z dziećmi od zawsze. Początkowo były to dzieci niesłyszące, potem postawiłam na rozwój osobisty.  Zostałam logopedą, potem neurologopedą.

Od zawsze uważnie obserwuję rozwój dziecka, które do mnie przychodzi.

Kiedy na świecie pojawiła się moja córka (19 lat temu) media nie były takie dostępne.

Gdy do naszej rodziny dołączył Junior - 7 lat temu - postanowiłam pokazać rodzicom małych dzieci, że mają wielki wpływ na rozwój swojego dziecka.

Terapia logopedyczna to głównie praca rodzica w domu - wg wskazówek specjalisty - czyli na przykład mnie.

Zaczęłam prowadzić bloga.

Po sześciu latach poszłam krok dalej i od czerwca tego roku jestem na własnej stronie - zrobionej wg mojego pomysłu i planu.

To strona, która w ciągu czterech miesięcy istnienia w Internecie

wyświetlona została ponad 9 tys razy, co mi samej daje dowód na to, że jest Wam potrzebna.

Za każdy klik w artykuł bardzo dziękuję .

Oprócz rodziców zaglądają do mnie inni logopedzi, terapeuci szukający inspiracji do zajęć, w terapii dziecka niezwyczajnego .

Po sam wzór kontraktu, który opracowałam poprosiło od czerwca niemal 100 specjalistów

Dla mnie - logopedy z małego miasteczka, w którym czynnych zawodowo logopedów można policzyć na palcach lewej dłoni to ciągle magia ;-)

Ty też zajrzyj.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)