Agnieszka Herrmann

W Patronite od 11.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 305

Liczba Patronów: 366

Zostań Patronem
43 patronów
1 370 miesięcznie
7 945 łącznie
Cześć, jestem Agnieszka :) Pewnie znasz mnie z twittera, na którym często piszę o moich działaniach na rzecz zwierzów :) Jestem domem tymczasowym, karmię, leczę, sterylizuję, buduję budki, budy i czasami kojce, największe bidy zostają u mnie na stałe :)

O Autorze

Od dawna o tym myślałam i miałam zamiar to zrobić, po części zostałam namówiona, a tak naprawdę to chyba po prostu nadszedł czas :) 

No więc jestem Agnieszka i jestem artystką plastykiem, biegaczką i zwierzolubem :) Wychowałam się w Berlinie, ale zakochałam się w pewnym leśnym miejscu i od 10 lat mieszkam w Polsce, 25km od Świecka. Szybko po przeprowadzce okazało się, że albo sama coś zrobię lokalnie dla zwierzów - albo nie zostanie to zrobione w ogóle. Więc zajmuję się bezdomnymi kotami i psami :) Karmię, leczę, sterylizuję, odrobaczam/zabezpieczam przeciw pasożytom, buduję budki, (przede wszystkim na mojej działce), mam szpitalik, "kotalnię", gdzie stale przebywa kilka kotów, które są aktualnie leczone. Jestem domem tymczasowym, dokarmiam butelką osierocone mioty, szukam nowych domków, staram się dostarczać karmę osobom, które zajmują się bezdomnymi kotami na działkach. Nie wiem, ile było u mnie na tymczasie zwierząt :) Dużo :) Dotąd robiłam to zawsze z moich prywatnych finansów, z pomocą Mamy, ale przez covida i lockdowny moja finansowa jest jest niestabilna - projektuję i tworzę akcesoria artystyczne (https://www.facebook.com/feltcantation), które nie są towarem pierwszej potrzeby, gdy siedzimy w domach. Od czasu studiów byłam niezależna finansowo i czułam się pewna swego (bo też trudno wymyślić było taki scenariusz), wzięłam więc na siebie odpowiedzialność za wiele zwierząt - a teraz miewam trudne noce spędzone na przemyśliwaniu, jak spiąć finansowo sytuację, w której zwierzęta nadal potrzebują jeść, być leczone, diagnozowane, konieczne jest ograniczenie populacji bezdomnych kotów, etc. 

Jako dom tymczasowy przygotowuję zwierzęta do adopcji. Te z problemami niekiedy zostają u mnie. Mam 12 kotów i 2 psy - te zwierza miały lub mają problemy behawioralne lub zdrowotne - z którymi pracuję i staram się, jak mogę :) Bezdomnych kotów, którymi się zajmuję jest 20-30 (w większości są wysterylizowane), co jakiś czas dochodzą nowe, regularnie mam koty na tymczasie (często całe mioty lub starsze/chore koty). Chciałabym móc karmić, leczyć, przetrzymywać i sterylizować nie bojąc się, że mi nie wystarczy funduszy. Chciałabym powiększyć wolierę dla kotów, które są u mnie na stałe i na tymczasie, zrobić dwa kojce interwencyjne dla psów lub/i kotów (których nie mam w nagłych przypadkach gdzie przetrzymywać, szczególnie gdy wykazują zachowania agresywne) 

Wiem, że są osoby, które wiedzą, co robię i chcą pomóc ❤️ Będę bardzo wdzięczna i dziękowam w imieniu zwierzów. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika