Avatar użytkownika

Agile Silesia

0
patronów
0 
miesięcznie
1 310 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 310 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka! Jesteśmy wdzięczni i naprawdę zbudowani faktem, że chcesz objąć patronat nad społecznością Agile Silesia. Jeśli tylko nadarzy się okazja, z pewnością podziękujemy Ci osobiście.

Jednocześnie musimy uczciwie przyznać – ani przy tym, ani przy kolejnych progach nie mamy do zaoferowania niczego wyjątkowego prócz zapewnienia, że Twoje wsparcie zostanie dobrze wykorzystane i pomoże nam ponosić bieżące koszty organizacji życia grupy, co poprzemy przedstawianym minimum raz do roku zestawieniem finansowym.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje zaangażowanie finansowe pokazuje, że przynależność do społeczności Agile Silesia jest dla Ciebie naprawdę ważna – Twoja postawa dodaje nam skrzydeł!

Zakup pamiątkowego T-shirtu dla prelegenta czy utrzymanie konta na Meetupie to tylko niektóre z ponoszonych cyklicznie wydatków. Partycypując w nich, pozwalasz nam skupić się na kwestiach merytorycznych, nie na „dziurze budżetowej” ;-). Mamy zatem nadzieję, że Twoim „zwrotem z inwestycji” będą coraz lepiej zorganizowane wydarzenia, do udziału w których serdecznie Cię zapraszamy.
20 zł miesięcznie
Nasza wdzięczność nie ma granic! Właśnie dzięki osobom takim jak Ty Agile Silesia ma szansę pozostać niezależną od wsparcia komercyjnego i nieprzerwanie realizować swoją edukacyjną misję. Dziękujemy!

Prócz partycypacji w kosztach zachęcamy Cię także do zaangażowania się w organizację wydarzeń od strony merytorycznej. Masz pomysł na temat, który warto przepracować w ramach spotkania społeczności? A może chcesz zasugerować konkretnego prelegenta, którego moglibyśmy zaprosić? Wysłuchamy każdej Twojej propozycji i – o ile będzie to możliwe – uwzględnimy, planując kalendarz wydarzeń.
30 zł miesięcznie
Nie wiemy, jak Ci dziękować! 30 zł to połowa pamiątkowego T-shirtu dla zaproszonego specjalisty, ¾ miesięcznego kosztu utrzymania konta na Meetupie lub średnio 20% wszystkich naszych miesięcznych wydatków (przy założeniu, że wydarzenie prowadzone jest przez jednego prelegenta). Co jednak ważniejsze – Twoja wpłata wspiera tworzenie przestrzeni wymiany wiedzy dla społeczności liczącej ponad 650 osób (Meetup), a to – naszym zdaniem – powód do dumy. Dziękujemy, że z nami jesteś!

Jeśli tylko wyrazisz taką wolę, naszą wdzięczność okażemy, wymieniając Twoje nazwisko „na żywo” podczas poszczególnych wydarzeń.
50 zł miesięcznie
Zabrakło nam słów. Twoje wsparcie to już nie tylko zabezpieczenie dotychczasowego sposobu funkcjonowania grupy, ale również szansa na rozwój i poszerzenie „oferty” Agile Silesii – wszelkie „nadwyżki” finansowe, pozostające po dokonaniu standardowych płatności, pozwolą nam wziąć pod uwagę organizację spotkań prowadzonych przez prelegentów przyjezdnych (z uwzględnieniem zwrotu kosztów ich podróży do Katowic).

Nie wiemy, jak okazać wdzięczność za takie wsparcie, stąd też publiczne podziękowania okrasimy najszczerszym przytulasem w wykonaniu gospodarzy poszczególnych wydarzeń. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agile Silesia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Agile Silesia to najstarsza śląska społeczność pasjonatów podejścia zwinnego w wytwarzaniu oprogramowania. Misją grupy jest pozyskiwanie i szerzenie wiedzy o szeroko pojętej zwinności poprzez organizację i udział w bezpłatnych warsztatach, wykładach, prezentacjach, dyskusjach w formule Open Space.

Wierzymy, że największą wartość poszczególnym wydarzeniom nadaje różnorodność doświadczeń osób, które uczestniczą w życiu społeczności. Dlatego też pragniemy tworzyć bezpieczne środowisko wymiany wiedzy i networkingu w oderwaniu od faktu, iż na co dzień pracujemy w być może konkurencyjnych dla siebie organizacjach.

Chcąc pozostać niezależną, Agile Silesia nie korzysta ze wsparcia sponsorskiego oferowanego przez firmy, a także nie reprezentuje i nie promuje żadnych podmiotów gospodarczych. Spotkania organizowane są przez praktyków-wolontariuszy w katowickiej klubokawiarni Strefa Centralna, co sprzyja zachowaniu niekomercyjnego charakteru wydarzeń.

Finanse

Organizacja wydarzeń oraz utrzymanie narzędzi komunikacji ze społecznością wymaga zaangażowania finansowego. Budżet Agile Silesii zasilają zatrzymane regulaminowo wpłaty wadium, są to jednak wpływy okazjonalne i niewystarczające – stąd też niezbędne koszty operacyjne ponoszone są w głównej mierze przez organizatorów, z wykorzystaniem ich prywatnych środków. Docelowo chcielibyśmy, aby troska o materialne zabezpieczenie dotychczasowego funkcjonowania oraz dalszy rozwój Agile Silesii spoczęła na barkach członków społeczności, pozwalając gospodarzom skupić się na innych kwestiach logistycznych – naszym celem jest zbudowanie samofinansującej się grupy.

Zachęcamy do zapoznania się z arkuszem kosztów i przychodów za rok 2019.

Nasze miejsca

Organizator zbiórki*

Anna Mankiewicz – Scrum Master, Agile Coach, licencjonowany trener Managementu 3.0. Entuzjastka zwinnego podejścia produktowego, facylitator, agent zmiany. Propagatorka samoorganizacji oraz empirycznego, iteracyjnego i przyrostowego sposobu wytwarzania oprogramowania. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym wsparciem zespołów, optymalizacją procesów oraz budowaniem przyjaznego środowiska pracy. Po godzinach – współorganizatorka cyklu ogólnopolskich konferencji Agile Coach Camp Poland oraz spotkań w ramach dwóch śląskich inicjatyw dedykowanych wymianie wiedzy: Agile Silesia i Scrumvival Katowice.

* Bo pewnie lepiej wiedzieć, kto „przetwarza” Twoje pieniądze ;-).

Dlaczego PATRONITE?

Agile Silesia jest tutaj dzięki Wam, członkom społeczności. Wasze cierpliwe zachęty i motywacja pozwoliły nam uwierzyć, że to może się udać i że naprawdę mamy realne szanse pozyskać środki zarówno na pokrywanie bieżących kosztów funkcjonowania grupy, jak i na jej dalszy rozwój. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cele Autora

Pokrywamy podstawowe koszty
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
W 2019 r., korzystając z prywatnych środków, wydaliśmy łącznie 1800 zł. Na tę kwotę złożył się zakup pamiątkowych T-shirtów dla prelegentów oraz przypinek dla członków społeczności, zaangażowanych w organizację sesji Open Space i Lightning Talks, opłaty za użytkowanie serwisu Meetup.com, a także płatności wynikające z utrzymania domeny https://www.agilesilesia.pl/.

To oznacza, że nasze podstawowe wydatki wynoszą średnio 150 zł miesięcznie – systematyczne pozyskiwanie takiej sumy pozwoli pokrywać standardowe koszty, zapewniając dotychczasowe funkcjonowanie Agile Silesii.
Zapraszamy przyjezdnego prelegenta
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
W praktyce trudno nam określić dokładny koszt czyjejś podróży (ostatecznie jest on zależny od wielu czynników), wiedząc jednak, że mamy do dyspozycji dodatkowe środki, możemy przynajmniej od czasu do czasu zorganizować wystąpienie prelegenta spoza aglomeracji śląskiej.

Obecność znanych i cenionych nazwisk na naszej scenie to więcej wartościowej wiedzy dla członków społeczności Agile Silesia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agile Silesia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

PiDi
PiDi
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.