Agnieszka Janowska

W Patronite od 21.08.2018

Program do obróbki filmów "PowerDirector ".

250 zł

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

W tej chwili używam darmowej wersji "Movie Maker". Jest to program bardzo podstawowy. Nie ma na nim wielu funkcji. Jest to niby niewielki projekt ale w tym momencie najzwyczajniej w świecie nie mogę sobie na to pozwolić. Będę wdzięczna za każdą pomoc w realizacji tego projektu.

Wydanie Książki " W Poszukiwaniu Zaginionej Duszy" w formie papierowej

2 100 zł

0%

osiągnięto

2 100 zł

brakuje

Do tej pory książkę udało mi się tylko wydać jako e-book. Mam mnóstwo zapytań o papierową wersję, ale to są dodatkowe koszty; 100 sztuk to suma około 2100 złotych.
Ta książka, mogłaby pomóc ludziom borykającym się z podobnymi problemami do moich, zrozumieć siebie, i wiedzieć jak postępować w niektórych przypadkach.
Z góry dziękuję za pomoc w realizację tego projektu, to dla mnie bardzo ważne.

Kamera Nikon D5300

2 429 zł

0%

osiągnięto

2 429 zł

brakuje

Nowa kamera pomoże mi angrywać lepsze jakościowe filmy, z lepszą ostrością i dźwiękiem. Zdaża mi się odwiedzać różne ciekawe miejca, więc będę mogła dzielić się z Wami tymi obrazami, i mojimi spostrzeżeniami, i przemysleniami.
To projekt drugoplanowy, narazie jeszcze moja stara kamera jest w porządku, ale z nową mogłabym stworzyć więcej ciekawych ujęć, z lepszym obrazem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)