Avatar użytkownika

Agnieszka Janowska

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Zajmuję się Coachingiem Świadomości. W mojej pracy dużą rolę odgrywa dusza człowieka, stan energetyczny, aura i jego stopień połączenia z Wyższą Świadomością.

Cześć, witam Cię bardzo serdecznie. Zajmuję się Coachingiem Duchowym. O naszym wnętrzu, wewnętrznym spełnienieniu, zarządzaniem swoją przestrenią życiową, zdolnościach parapsychologicznych,  energii, duszy, i o trudnych wyborach, dzielę się z Wami głównie na moim kanale youtube i blogu.

Sesja Coaching Inside&Out,  "moje wewnętrznego światło"

Dlaczego takie "dziwne" tematy?

Spróbuję w wielkim skrucie wyjaśnić dlaczego kocham to co robię. Otóż wiele lat temu (18 lat ) zmarła moja mama, i porzewracało to wszystko w moim życiu do góry nogami. Moje poczucie wartości i bezpieczeństwa, wiara w siebie legło w gruzach. Wkrótce po tym popadłam w depresję. Nijak nie mogłam zrozumieć sensu życia, ani tegoco się ze mna dzieje. ŚWIAT ROZPADŁ SIĘ NA DROBNIUTKIE kawałeczki, a ja nie wiedziałam kim jestem. Błąkałam się po omacku, szukając odpowiedzi, i w myśl przysłowia "Jak szukasz to znajdziesz", zaczęli pojawiać się ludzie, którzy pokazywali mi w czarodziejski sposób jak nadać życiu sens, i odnaleźć radość i wewnętrzne spełnienie.

A co gdyby to nauka o tym kim jesteśmy z wyższej perspektywy, jakie mamy zdolności, predyspozycje, talenty, była bardziej powszechna niż zupełnie zbędne rzeczy, które wpajane są nam w szkołach? Jak wyglądałoby nasze życie? Zadałeś sobie kiedyś to pytanie? Ja myślę, że każdy z nas byłby po prostu radośniejszy, ba, myślę nawet, że ten świat byłby zupełnie przyjemniejszym miejscem do życia.

 

Stąd moje zainteresowania najpierw medytacją, następnie, NLP( neuro linwistyczne programowanie),  uzdrawianiem energetycznym, duszą, coachingiem  itp. Ta wiedza pomagała mi przetrwać, rozumieć.  Dała mi poczucie sensu życia. Odnalazłam nową wersję siebie.

Ostanie dziesięć lat spędziłam w Irlandii. W tym cudownie zielonym kraju, pełnych magii, i czarów rozwijałam się pracowałam, doświadczałam, tam też powstało mnóstwo moich projektów, i filmów. 

Od października 2017 r mieszkam w Niemczech, w Wiesbaden. Można powiedzieć , że dwadzieścia lat temu to tu zaczęła się też moja historia. Dziś życie zatoczyło koła, powróciłam do tego starego miejsca, zaczynając "wszystko od początku".

 

 

Główne osiągnięcia:

 • W 2011 powstała moja strona www.agnesholisticlife.com. W tej chwili jest ona w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim). .
 • Jestem autorem wiele warszatatów rozwojowych i ,  kółek medytacyjnych.
 • Artykuły o mojej pracy ukazały się w dwóch w Irlandzkich gazetach: "Women's Way" i "Xclusive".
 • Udzieliłam kilkakrotnie wywiadu na temat duchowości, i energii w Polskim Dublińskim Radio "Dublin PLK FM".
 • Czynnie  współpracowałam z Polonią w Irlandii.
 • W 2014 ,  powstał mój kanał na youtube "Agnieszka Janowska"
 • W 2014założyłam  mój pierwszy gabinet Terapii Alternatywnych "Agnes' Holistic Life".
 • wzięłam udział w dublińskiej wersji teledysku "Happy" Williama Farrella (Happy Dublin-youtube  2014 r ;-)).
 • 2015-2017 współpraca z "Dublin Holistic Centre"-największym cetrum holistycznem w Irlandii.
 • W 2016 powstała moja pierwsza książka e-book "W poszukiwaniu Zaginionej Duszy". Książka oparta jest na moich osobostych doświadczeniach w poszukiwaniu siebie
 • W 2016 r powstały trzy pierwsze Medytacje Prowadzone z specjalnie skomponowaną muzyką. Medytacje dostępne są na youtube. Jedna z nich ma ponad 30 tyś wyswietleń: "Spotkanie z Twoim Duchowym Przewodnikiem", "Harmonia i Dostatek", "Harmonizowanie Czakr".

 • 2016r odwiedziłam wymarzoną Japonię (zaliczam tę podróż do jednych z moich największych, odważnych osiągnięć i spełnionych marzeń).
 • W 2016 r powstał Projekt "Coaching Inside&Out ​​​​"​​​​ w wersji angielskiej. https://youtu.be/ggD6O_O7DIc Połączyłam z nim moje dwie pasje: modę, i rozwój wewnętrzny.  Z tego projektu powstała film i mnóstwo profesjonalnych zdjęć moich klientek, po trajnsformacji. Znajdziesz je w Galerii.
 • I chyba jedno z największych osiągnięć: wypracowałam swoj własny styl pracy.

 

Alison, z moich klientek podczas transformacji programu "Coaching Inside&Out"

 

Moje Plany na przyszłość

 • Chciałabym otworzyć swój Gabinet Terapeutyczny "Wewnętrzne Spełnienie"
 • Nagrywać filmy lepszej jakości
 • Wydać płytę CD z medytacjami
 • Otworzyć sklep internetowy z kryształami, leczniczymi kamieniami, i ozdobną biżuterią.
 • Stworzyć papierową wersję mojej książki "W Poszukiwaniu Zaginnionej Duszy"
Okładka mojej książki, dźiś mam już na nią inny pomysł

Dlaczego Patronite?

Szukałam pomysłu na to, jak realizować moją pasję, dalej robić to co lubię, będąc w nowym miejscu. Moja przeprowadzka była dobrą decyzją, ale wiąże się z budowaniem bazy klientów od nowa, nauką języka, a co za tym idzie ograniczonymi możliwościami pracy, i finansami.

Oczywiście musiałam podjąć "normalną" pracę. Dzięki temu uczę się języka, poznaję obyczaje i tutejszą mentalność, ale to nie jest to co kocham. Uwielbiam nagrywać filmy, pisać, coachować. Jest to jak świeży powiew wiatru. Daje mi to radość, przychodzi z niesamowitą lekkością, a każdy sukces mojego klinta jest moim osobistym sukcesem. Uwielbiam patrzeć  na ich transformację, albo dostawać długie emaile z streszczeniem wszystkich zmian, które u nich zaszły.

Pomysł na "Patronite", w zasadzie przyszedł spontanicznie jak wszystko. Oglądam "Krzyśka Gonciarza", "Globstory", "7 metrów pod ziemią", i ciągle słyszałam o Patronite.

Nie wiedziałam do końca o czym oni mówią, ale z ciekawości weszłam na stronę, chciałam zobaczyć jak to funkcjonuje.  Przyszła myśl, dlaczego nie spróbować?  Każdy z nas ma coś zupełnie innego, ale wartościowego do przekazania, stąd właśnie znalazłam się tutaj.

Patronite to wspaniały pomysł, można bowiem połączyć swoje siły, i wspólnie robić fajne rzeczy. Czyli jak ja to mówię wymieniać się "energią". 

Będę wdzięczna za każde wsparcie i obiecuję specjalne podziękowanie dla każdego z progów. To miłe wiedzieć, że jest grupa ludzi wspierających twórców. Bez Was nie byłoby nas.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

Aga

Profesjonalna sesja zrobiona przez dobrą znajomą do mojej strony w 2016