AkroPasja

W Patronite od 26.03.2019

Jesteśmy TRENERAMI AKROBATYKI SPORTOWEJ. Napędza nas PASJA i ciągła chęć rozwoju osobistego. W czasie wolnym prowadzimy treningi dla dzieci i młodzieży oraz uczestniczymy we wszelakich projektach sportowych w całej Polsce w poszukiwaniu wiedzy i motywacji. Zarażamy pasją do sportu :)

O Autorze

Jesteśmy TRENERAMI AKROBATYKI SPORTOWEJ,

paczką przyjaciół tworzących„Team Air Moves”

i założycielami jedynej w Słupsku sekcji AKRO-PASJA.

Sekcja ta daje upust naszym marzeniom o rozwoju sportów gimnastyczno-akrobatycznych w naszym mieście. Powstaliśmy po to by działać, uczyć i motywować! Po to by pokazać wszystkim jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma PASJA i ile szczęście potrafi wnieść w każdy nasz dzień. Bo ludzie z pasja każdego dnia szukają inspiracji i motywacji do spełniania swoich marzeń. I w sposób zupełnie nieumyślny stają się inspiracją dla innych. Tak było i w naszym przypadku, a teraz nie potrafimy sobie wyobrazić dnia bez spotkania z naszymi podopiecznymi na sali treningowej. 

W czasie wolnym prowadzimy treningi indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz pogłębiamy zakres naszej wiedzy uczestnicząc we wszelakich projektach sportowych w całej Polsce. Odwiedzamy różne miejsca zdobywając wciąż nowe doświadczenia, które pomagają nam zachęcić ludzi młodych do uprawiania sportu i szerzenia wśród nich zainteresowania tą tematyką. Naszą pasją jak i głównym źródłem działania jest promocja i rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Oto krótki materiał promujący nasze treningi z dziećmi :)

ale nasza pasja ma znacznie większe pole rażenia więc pracujemy nie tylko z dziećmi :)

sprawdź co robimy z dorosłymi

Zainteresowanie tym co robimy stale rośnie i jest to dla nas największym dowodem na to że jesteśmy im potrzebni. A to dla nas wiele znaczy!

Jednak na dalszej drodze naszego rozwoju pojawiają się coraz to większe cele, którym na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie sprostać. Największy z nich to własna, kompleksowo wyposażona sala gimnastyczna, która da nieograniczone możliwości rozwoju w sportach gimnastyczno-akrobatycznych nam i wszystkim naszym podopiecznym.

Stąd właśnie narodził się pomysł by wziąć udział w projekcie PATRONITE

Mamy ogromną nadzieję nasza idea rozwoju tych dyscyplin w naszym kraju spotka się z dużym wsparciem ze strony przyszłych patronów.
Jeżeli uważasz że nasza pasja ma potencjał, to proszę wesprzyj nasz projekt i bądź wiatrem w skrzydłach naszej pasji.
:)

Nasze dokonania i wyskokowe wyczyny możecie oglądać na naszym kanale YouTube (zachęcamy do subskrypcji) https://www.youtube.com/user/11TRICKER

Możecie znaleźć nas również na facebook'u https://www.facebook.com/AkroSlupsk/

a także na naszym instagramie https://www.instagram.com/teamairmoves/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)