Avatar użytkownika

Chór Alla Polacca

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za Twoją wpłatę. Nawet dzięki takim niewielkim wpłatom jesteśmy coraz bliżej realizowania naszych chóralnych marzeń.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
100 dostępnych miejsc
Dziękujemy, że zechciałeś wesprzeć naszą Fundację i Chór Alla Polacca. W zamian otrzymasz specjalne podziękowanie w relacji na naszym chóralnym fanpage'u.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
30 dostępnych miejsc
Bardzo nam miło, że wspierasz polską chóralistykę i młodych ludzi, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności wokalne i muzyczne. To dla nas wiele znaczy. W zamian otrzymasz od nas gadżet chóralny z naszym logo.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Cieszymy się, że wspierasz rozwój wokalny młodych ludzi. W zamian otrzymasz płytę z utworami Stanisława Moniuszki nagraną przez Chór Alla Polacca.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Dzięki Twojej wpłacie jesteśmy w stanie realizować nasze marzenia, planować wyjazdy zagraniczne, koncertować w najlepszych salach w Polsce i za granicą . W zamian za Twoją pomoc otrzymasz unikatowy T-shirt z logo naszego chóru.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
30 dostępnych miejsc
Dziękujemy za Twoje wsparcie finansowe, to dla nas bardzo dużo znaczy. Jeżeli masz ochotę - umieścimy Twoje imię i nazwisko lub logo w specjalnej zakładce "Przyjaciele Chóru" na naszej stronie internetowej allapolacca.pl. Otrzymasz również od nas unikatowy T-shirt z logo chóru.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
20 dostępnych miejsc
Od dziś jesteś mecenasem sztuki. W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz honorowe zaproszenie na nasz najbliższy koncert, Twoje logo będzie widniało na plakacie lub w programie koncertowym, jak również na stronie chóru w zakładce "Przyjaciele Chóru". Otrzymasz również cały pakiet gadżetów chóralnych m.in. unikatowy T-shirt z logo chóru oraz płytę z utworami Stanisława Moniuszki w wykonaniu naszego chóru.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chór Alla Polacca w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzieci uwielbiają śpiewać. I mogą robić to na najwyższym, wręcz profesjonalnym poziomie. Pięknie, poruszająco, czysto, i - co ważniejsze - z ogromną pasją i dziecięcą radością. Wystarczy im w tym pomóc. Taki właśnie cel przyświeca chórowi Alla Polacca.

Kilka słów od dyrygenta:

Spotykamy się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, aby wspólnie przeżywać i poznawać muzykę poprzez mowę, śpiew, spontaniczny ruch i taniec.

Śpiewamy muzykę polską i zagraniczną, poważną i rozrywkową, piosenki dziecięce słynnych polskich kompozytorów, a także piosenki z całego świata.

Śpiewamy w różnych językach ze wszystkich stron świata - nawet w języku suahili, poruszając się i tańcząc przy akompaniamencie djembe i innych afrykańskich instrumentów. Wykonujemy muzykę a cappella i z towarzyszeniem instrumentów.

Wiele radości i satysfakcji przynoszą nam koncerty jakie wykonujemy m.in. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Występy na scenie uczą nas jak się skoncentrować, pokonać stres i pozbyć tremy w kontakcie z publicznością.

Dajemy dzieciom możliwość wyśpiewania swoich emocji oraz nawiązania nowych przyjaźni.

Anna Bednarska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Bednarska

Dyrygent i dyrektor artystyczna

 


 

Chór dziecięcy i młodzieżowy  Alla Polacca działa przy Teatrze Wielkim - Operze Narodowej od kilkudziesięciu lat. Założyła go Sabina Włodarska – wybitny pedagog i dyrygent dziecięcych zespołów muzycznych. W 2014 r. nowym dyrektorem artystycznym i dyrygentem chóru została Anna Bednarska. Założona w 2015 r. Fundacja Alla Polacca Nova opiekuje się chórem, a także zajmuje się edukacją muzyczno-wokalną dzieci i młodzieży.

Chór Alla Polacca liczy blisko 200 młodych entuzjastów muzyki, którzy koncertują w kilku grupach wiekowych, czerpiąc radość ze wspólnego muzykowania. Pomagają im pedagodzy pracujący z chórem: Beata Żukowska-Szaruga i Monika Kuppe.


 

Koniecznie posłuchaj jak śpiewamy!

 

 

 

 

 

Cele Autora

Warsztaty chóralne w Polsce
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Dzięki Twoim wpłatom możemy zorganizować warsztaty chóralne w ciekawym zakątku Polski. Podczas takich warsztatów będziemy w głównej mierze ćwiczyć swój głos - solo, ale i w wielogłosie, uczyć się emisji głosu, kształcenia słuchu, a także poznawać się coraz lepiej jako zespół. Podczas wielogodzinnego ćwiczenia jesteśmy w stanie jeszcze lepiej przygotować się nadchodzących koncertów.
Koncert w Sali Koncertowej S1 Polskiego Radio
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 8 000 zł brakuje
0%
Bardzo lubimy śpiewać w tej Sali Koncertowej, idealna akustyka, duża widownia - to coś co lubimy najbardziej! Pomóż nam zorganizować koncert w Sali Koncertowej S1 Polskiego Radia.
Nagranie płyty
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Pomóż nam uwiecznić nasze występy na płycie!
Warsztaty chóralne za granicą
  • 35 000 zł miesięcznie
  • 35 000 zł brakuje
0%
Czy wiesz, że zagraniczne zespoły wokalne światowej sławy takie jak The King's Singers organizują warsztaty muzyczne na najwyższym poziomie właśnie dla takich chórów jak Alla Polacca? Naszym marzeniem jest pojechać na takie warsztaty i uczyć się od najlepszych!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chór Alla Polacca już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.