Amazonia 💚

W Patronite od 15.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Rośliny to mój osobisty tlen. Zwierzęta to moje serce. Nagrywanie to mój mózg.... a wszystko razem tworzy MNIE. Jeszcze zostaliście Wy... czyli Ci co mnie wspierają czyli mój fundament dzięki któremu JESTEM

O Autorze

Rośliny fascynują mnie od zawsze. Z każdej podróży wracam nie z pamiątkami, a z masą zaszczepek. Interesuję sie praktycznie wszystkimi odmianami egzotycznymi, tropikalnymi. Chłonę wiedze o roślinach jak powietrze ktorym oddycham. Natura jest dla mnie wszystkim, wszystkim potrzebnym do życia. Jest szczęściem z możliwości obserwacji jak sie rozwija, jest też i smutkiem jeżeli w jakikolwiek sposob sie ją zatraca. Posiadam już ponad 500 roślin w swojej domowej dżungli i z miesiaca na miesiac siw powieksza. Uwielbiam dzielic się nowymi przyrostami ze znajomymi... dostają wtedy nowy dom i tym samym zarażam swoją miloscią do roślin innych. W przyszłości chcialabym spełnić swoje marzenie i wyjechac w najdzikszą podróż do Amazonii. Stąd tez nazwa mojego profilu jak i konta z filmikami na YouTube... polecam zerknąć... po obejrzeniu jakiegokolwiek z proponowanych ukarze sie wam bezsprzecznie milość do roślin i czasami nawet w zajemnością ... Zapraszamy serdecznie na film https://youtu.be/WAZ9RWVt_QU

https://youtu.be/BMpr06IWopY

https://youtu.be/hP4LwdSnoMU


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika