W Patronite od 19.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3257

Liczba Patronów: 2878

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
25 łącznie
Cześć, mam na imię Ania, jestem z Ukrainy i już od kilku lat mieszkam w Polsce.
Na moim kanale YouTube o nazwie "Aniutka" publikuję filmy, w których przekazuję ciekawe informacje dla Ukraińców mieszkających w Polsce oraz tych co chcą przyjechać do Polski.

O Autorze

Cześć,

na imię mam Ania jestem z Ukrainy i już od kilku lat mieszkam w stolicy Polski Warszawie.

Na swoim kanale YouTube o nazwie "Aniutka" publikuję wiadomości z Polski dla Ukraińców zarówno tych mieszkających w Polsce, jak również planujących tu przyjechać. Przekazuję informacje dotyczące aktualnej sytuacji na przejściach granicznych, wymaganych dokumentów, informacje dotyczące świadczeń, legalizacji pobytu, rozporządzeń, edukacji, wszelkich zmian w przepisach prawa itp. Większość filmów nagrywam w języku ukraińskim, ale znajdziesz tam również publikacje w języku polskim ukazujące odrobinę mojego życia prywatnego.

Wsparcie, które od Ciebie otrzymam, pozwoli mi na realizowanie postawionego sobie celu jakim jest pomoc swoim rodakom w tych trudnych czasach. Chęć pomocy poprzez publikację na kanale sprawdzonych, rzetelnych informacji wymaga ode mnie dużego zaangażowania. Zależy mi bardzo na regularnym dodawaniu treści  i dotarciu do coraz większego grona odbiorców.

Liczę na to, że z Twoją pomocą mój cel zostanie osiągnięty i Razem zrobimy coś naprawdę dobrego! 

 

 

 

Więcej o mnie znajdziecie tutaj:

Instagram https://instagram.com/Aniutka_pl/ 

Facebook http://facebook.com/Aniutka 

YouTube http://youtube.com/Aniutka/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika