Avatar użytkownika

Anna Hamela

0
patronów
0 
miesięcznie
1 700 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 700 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie i witam na pokładzie :) Zapraszam Cię do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz moc pozytywnej energii w materiałach i relacjach na żywo tylko dla Patronów. Jeżeli nie ma Cię na Facebooku to te same materiały otrzymasz ode mnie drogą mailową.
20 zł miesięcznie
Moja Wdzięczność jest podwójna, oczywiście zapraszam do grupy. Dodatkowo, co miesiąc wyślę jakąś muzyczną niespodziankę. Coś nowego, innego, jeszcze niepublikowanego.
50 zł miesięcznie
To już naprawdę spore pieniądze i znaczy to dla mnie bardzo dużo, że dzielisz się ze mną taką kwotą. Poza dotychczasowymi bonusami przysługuje Ci ulgowa lub darmowa (jak tylko będzie taka możliwość) wejściówka na wszystkie moje koncerty - warunkiem jest tylko wcześniejsza rezerwację. Jeżeli nie będzie takiej możliwości to raz na kwartał możesz otrzymać ode mnie w prezencie płytę w wersji cyfrowej do pobrania na telefon lub komputer. Wyślę ją do Ciebie lub osoby bliskiej Twojemu sercu, którą zechcesz obdarować moją muzyką. Może to być każdy zakątek świata, aby tylko był zasięg internetu :)
70 zł miesięcznie
Wybierz 70 zł
30 dostępnych miejsc
Jestem ogromnie Wdzięczna. Wpłata rośnie i bonusy również. Dodatkowo od teraz raz na dwa miesiące wykonam do Ciebie lub wskazanej osoby Telefon z Pieśnią na Ustach - rozmowa, dobre słowo, życzenia i zaśpiewanie na żywo utworu z mojego repertuaru. Za każdym razem słuchający może liczyć na solidną dawkę energii podnoszącej na duchu :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Jestem wygadana ale teraz po prostu Dziękuję z Całego Serca. Poza dotychczasowymi nagrodami dostaniesz raz na dwa miesiące dowolną, moją płytę CD w prezencie. Ty lub ktoś kogo zechcesz obdarować. Oczywiście z autografem i dedykacją . Wysyłka na terenie Polski bezpłatna, a poza - do domówienia :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Hamela w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hamela, Hamela tak na mnie wołają, krasnoludki z mego lasu, one rację mają... Śpiewam, maluję i żyję. Kocham wolność i niezależność, dlatego tu jestem. Dzięki Wam, moim Patronom mogę tworzyć i wspierać innych. Kocham to co robię i dzielę się tym ze Światem.

Anna Hamela - wokalistka, malarka, autorka tekstów i muzyki.

Z równą pasją tworzy wysokoenergetyczne piosenki jak maluje wysokowibracyjne obrazy.

Jest kolorowym ptakiem, piewczynią Miłości, Światła i Radości. 

Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a teraz również w swoim własnym, księżycowym języku! 

Jest laureatką Szansy na Sukces z zespołem Bajm w piosence "Ta sama chwila".

Najnowszy projekt Ani - "MARSHAL", to poza albumem muzycznym, jeszcze obraz Marszal, który "zawędrował" do Dubaju oraz książka dla dzieci pod tym samym tytułem, która jest w trakcie pisania.

Poniżej jest dostępny link do teledysku z krótką wersją singla Marshal i napisami w Jej własnym języku, oraz drugi z fragmentami wszystkich utworów z tej płyty:

https://www.youtube.com/watch?v=2uh9KweJvJ0

https://youtu.be/GwH68muXcE4

Marshal jest jak sen zapraszający w niezwykłą podróż. To podróż życia przez wszystkie czasy, światy i wymiary o których istnieniu pojęcie mogła mieć tylko dusza. Ta muzyka jest biciem serca, jest oddechem i dotykiem, jest magią od pierwszego do ostatniego dźwięku. Zamknij oczy i oddaj się Jej ... nic już nigdy nie będzie takie samo...

Wcześniejsze dokonania artystki to między innymi albumy:

De-Ja-Vu - francuskojęzyczny

Cosmic Circle - gościnnie wokalizy do muzyki relaksacyjnej Krzysztofa Pawczuka

Światło - autorski album, na który składa się dziesięć utworów po polsku i jeden po francusku

Utworu "Ptak" z albumu Światło można posłuchać pod tym linkiem:

https://youtu.be/nGTonIUzRX0

Warto dodać, że  Ania w niezrównany sposób śpiewa utwory francuskich artystów: Edith Piaf, Joe Dassin, Salvatore Adamo.

Jej koncerty "W klimacie Paryża" każdorazowo przenoszą słuchaczy nad Sekwanę i na zawsze pozostają w pamięci:

Non Je Ne Regrette Rien Edith Piaf w wykonaniu Anny Hameli:  https://youtu.be/8XmvfzJUmDE

Muzyki Ani, tak jak Jej samej, nie da się zaszufladkować i nie sposób przejść obok niej obojętnie.

W ostatnim roku, poza śpiewaniem, z sukcesem zajęła się malowaniem obrazów, a od osiemnastu lat ćwiczy Rytuały Tybetańskie, z których prowadzi warsztaty. 

Ania ma zawsze doskonały kontakt z publicznością. 

Znana jest zarówno ze swojego wyjątkowego talentu muzycznego, jak również z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie.

Cele Autora

Równowaga
  • 3 000 zł
  • 1 300 zł brakuje
56%
Tylko tyle i aż tyle. Comiesięczne wydatki na zakupy farb, działalność koncertową, produkcję graficzną i fonograficzną. Marzy mi się abym mogła spokojnie tworzyć - malować obrazy i komponować kolejne utwory. Osiągnięcie tego celu pomoże mi organizować koncerty, śpiewać dla Was na żywo i nagrywać teledyski.
Z radością będę się dzieliła ze światem swoją energią i tym co stworzę - DSD - Dzielmy Się Dobrem :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Hamela już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Renata Rydzynska
Renata Rydzynska
70 zł
Skoro Świt - At Daybreak
Skoro Świt - At Daybreak
50 zł
Martin M
Martin M
100 zł
Beata Maculewicz
Beata Maculewicz
10 zł
Małgorzata Roman
Małgorzata Roman
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.