Strefa Patrona:

3

patronów

55 zł

miesięcznie

600 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
403
miesięczne wsparcie
407
liczba patronów

  Anonymous Diablo Fans Grupa zapaleńców, którzy lubią robić to co robią i robią to zupełnie za darmo. Wbrew krążącej opinii – nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od firmy Blizzard Entertainment! Wszystko co znajduje się na naszej stronie jest efektem naszej ciężkiej pracy i wielu godzin konkretnej rozkminki! diablo3fans.pl

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

Nikim istotnym. Jesteśmy jedynie grupą zapaleńców, którzy lubią robić to co robią i robią to z pasją. Wbrew krążącej opinii – nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od firmy Blizzard Entertainment! Wszystko co znajduje się na naszej stronie jest efektem naszej ciężkiej pracy i wielu godzin konkretnej rozkminki, ponieważ żaden z nas nie jest ani grafikiem ani informatykiem.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Z uwagi na to, że zdecydowanie większość polskich fansite’ów Diablo potrafi jedynie kopiować informację z oficjalnych stron a obiektywne podejście jest im zupełnie obce – postanowiliśmy dać Wam coś więcej! Będziemy raczyć Was wszystkimi istotnymi informacjami zza ocenu i na bieżąco komentować. Będziemy wyciągać całą esencję z tekstów anglojęzycznych i podawać je wam w odpowiedniej oprawie, abyście mieli pełną świadomość jakie zło nas czeka.

 

DLACZEGO WARTO NAM POMÓC?

Ważną cechą każdej społeczności jest jej stabilność. Jakby nie było budowa grupy odbiorców wymaga bardzo dużo pracy, zaangażowania a przede wszystkim regularności podejmowanych działań. Jaki cel miałoby prowadzenie strony, fanpage’a czy jakiekolwiek innej formy komunikacji, gdyby była ona prowadzona w sposób nieregularny?

Niemniej jednak prowadzenie każdego cyrku, wiąże się z pewnymi ograniczeniami, kosztami, trudnymi decyzjami czy wyrzeczeniami. Na wstępie chcielibyśmy stanowczo zaznaczyć, że naszą intencją nigdy nie była i nie będzie działalność zarobkowa w formie Anonimowych. Każdy z nas pracuje dzięki czemu ma z czego żyć. Mimo wszystko – wobec ambitnych planów, które mamy, postanowiliśmy skorzystać z oferty serwisu patronite.pl

Tak jak wspomnieliśmy, nie jesteśmy tutaj po to, aby zarabiać pieniądze. Zdecydowaliśmy się na utworzenie konta patronite, ponieważ chcemy w znaczący sposób rozbudować naszą społeczność. Co konkretnie chcielibyśmy zrobić? Oto kilka pomysłów na to, od czego moglibyśmy wspólnie zacząć:

 

TEAM SPEAK DLA WSZYSTKICH!

Większość z Was na pewno wie czym jest TS. Dla tych, którzy nie wiedzą – team speak jest internetowym komunikatorem wykorzystującym technologię VoIP do komunikacji głosowej pomiędzy wieloma użytkownikami. Jego ważną cechą jest to, że można go odpalić nawet na “ziemniaku”.

Nasz celem jest umożliwienie każdemu zapaleńcowi możliwości poznania innych graczy, wspólną grę, rozmowy o niczym etc. Możecie nam wierzyć na słowo, ale prowadzenie rozgrywki z kimś, kogo słyszymy, z kim na bieżąco ustalamy taktykę etc. jest znacznie przyjemniejsze niż siedzenie w ciszy z samym sobą. Ponadto rozgrywka będzie znacznie efektywniejsza. Wasze wsparcie może urzeczywistnić tą ciekawą inicjatywę! Czy nie fajnie by było w końcu zapomnieć stwierdzenia “nie ma z kim grać”?

HOSTING

Prowadzenie każdej strony internetowej niesie ze sobą określone koszty. Nasza witryna nie należy do najmniejszych. Jej istnienie wymaga nieco więcej niż to, co oferują “tanie” lub darmowe hostingi. Ponadto, portal jest w ciągłej rozbudowie. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy pojawiło się blisko 400 wpisów zarówno newsowych jak i buildów. Zapewniamy, że na tym nie poprzestaniemy. Diablo jest grą, która ciągle się rozwija. Wierzymy, że Blizzard nie poprzestanie na tym, co już zaprezentował. Wspomnicie nasze słowa – nadchodzi coś świerzego! W tym miejscu warto również przytoczyć kilka statystyk z ostatnich 30 dni:

SESJE: 1 428 924

UŻYTKOWNICY: 455 382

WYŚWIETLENIA STRONY: 3 913 779

Jak widzicie, udało nam się osiągnąć całkiem przyzwoity wynik za co cały zespół Anonymous chciałby wam gorąco podziękować.

INDEKSOWANIE

Jesteśmy w zasadzie jedynym polskim portalem, który na bieżąco serwuje wam wszelkiego rodzaju poradniki. Z uwagi na to, że wymaga to od nas dużo pracy, czasu i samozaparcia, zależy nam na tym, aby wieść parafialna docierała do najdalszych czeluści internetu. W tym celu wykorzystujemy google. Efekt jest bardzo zadawalający. Wpiszcie w wyszukiwarce frazę: podziemia zestawów, i zobaczcie co się stanie. Nie jest to oczywiście usługa darmowa, i w tym miejscu wasze wsparcie byłoby nieocenione, ponieważ miałoby realny wpływ na rozwój naszej społeczności.

KONKURSY

Wychodzimy z założenia, że fajny konkurs mający na celu aktywizację społeczności to sprawa niezwykle istotna. W naszej grupie nie ma ludzi przypadkowych. Są to przede wszystkim wierni fani Blizzarda, przez co wierzymy, że różnego rodzaju konkursy, giveaway’e są czymś, co ucieszy każdego fana. Chcielibyśmy organizować ich więcej. Dzięki Waszej pomocy będzie to możliwe!

To tylko kilka z naszych najbliższych planów. Mamy w planach stworzenie serwisów o innych grach ze stajni Zamieci np. Overwatch. Jesteśmy przekonani, że jeżeli zdecydujecie się na uczestnictwo w naszym programie patronite, nie będziecie żałować. Nie oczekujemy od Was złotych gór. Wystarczy symboliczna, regularnie przekazywana kwota. Umożliwi nam to naprawdę wiele. Jak to mówią: “grosz do grosza…” Kończąc chcieliśmy Wam powiedzieć – nic nie musicie, możecie.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za wsparcie naszej „sprawy”. Grosz do grosza… Cieszymy się, że wspólnie z nami zacząłeś budować naszą anonimową społeczność.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki patronie! Twoja wpłata jest początkiem czegoś, co znacznie ułatwi nam życie. Oprócz tego, że jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Wiemy, że gry Blizzarda nie są niczym stałym. Ciągle pojawiają się nowe buildy, poradniki etc. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania – wal do nas jak w dym. Każdy ma prawo zadać nam pytanie, niestety nie mamy jednak na wszystko wystarczająco dużo czasu. Niemniej jednak twoje wsparcie gwarantuje Ci „obsłużenie” w pierwszej kolejności!

Próg gwarantuje 1 stały los w loterii.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Twoja pomoc jest naprawdę zauważalna. Dzięki takim ludziom jak ty, tacy ludzie jak my mogą robić to co robią i wierzą, że ich praca jest doceniona. Twój wkład gwarantuje Ci wzięcie udziału w każdym organizowanym przez nas konkursie!

Próg gwarantuje 2 stałe losy w loterii.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
No Panie – dziękujemy! Decydując się na takie wsparcie musisz mieć świadomość, że twoja decyzja realnie wpływa na nasze plany! Dzięki takim ludziom jak ty, tworzy się wspaniała społeczność. Oprócz tego, że przysługują Ci wszystkie poprzednie przywileje, mamy dla Ciebie coś ekstra. Jako, że tak samo jak ty jesteśmy graczami, proponujemy Ci wspólną rozgrywkę, pomoc w grze etc. Wśród nas jest wielu naprawdę dobrych graczy, którzy z przyjemnością Ci pomogą! W przypadku regularnych wpłat, twoje dane, jeśli tylko będziesz sobie tego życzył – będą widoczne w naszym panteonie anonimowych patronów! Oprócz tego, mamy w planach organizowanie specjalnych konkursów tylko dla patronów. Możesz mieć pewność, że zawsze będziesz obecny wśród uczestników!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś wspaniały. Nie wiemy czym zaskarbiliśmy sobie aż taką sympatię. Robisz dla naszej społeczności coś wielkiego. Oprócz tego, że przysługują Ci oczywiście wszystkie przywileje progów poprzedzających, będziemy wysyłać Ci od czasu do czasu fajne gifty, związane oczywiście z tematyką gier o których piszemy. Ciężko nam cokolwiek powiedzieć – dziękujemy! Gdybyśmy mogli coś dla Ciebie zrobić - napisz do nas - odpowiemy :)


Próg gwarantuje 5 stałych losóq w loterii.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni