Arka Noego

W Patronite od 09.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Czym się zajmujemy...? Praktycznie od zawsze interesujemy się zwierzętami. Chcielibyśmy wam pokazać, a także przekazać jak największą ilość wiedzy na temat zachowania różnych gatunków w środowisku naturalnym. Chcielibyśmy wam serdecznie podziękować za każdą wpłatę.

O Autorze

Witam wszystkich !

Nazywam się Łukasz i wraz ze swoją dziewczyną Klaudią założyliśmy kanał na YouTube pod nazwą ,,Arka Noego''.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Na początku chcielibyśmy coś o sobie opowiedzieć. Praktycznie od zawsze kochamy zwierzęta, które pod każdym względem nas zaskakują. Naszym marzeniem po wyprowadzeniu od rodziców było założenie hodowli węży. Jednak z biegiem czasu na naszym pokładzie pojawiły się: pająki, skorpiony, królik, pies, krewetki i  ślimaki (oczywiście na tym się nie zakończy ;p ) 

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Pomysł na kanał narodził się w momencie, gdy obce nam osoby zwracały się do nas po porady dotyczące zwierząt. 

Naszym marzeniem jest zwiedzanie krajów, w których będziemy mogli stanąć oko w oko z różnymi gatunkami. Chcielibyśmy na kanale pokazać wam fakty i mity dotyczące zwierząt. 

Naszym celem jest pokazanie wam, iż otaczający was świat jest na prawdę ciekawy

Jednak największym naszym marzeniem jest założenie sklepu zoologicznego, w którym nie tylko znajdziecie produkty dobrej jakości, ale także osoby z ogromną wiedzą które w każdym momencie będą w stanie  wam pomóc ??

W niedalekiej  przyszłości Chcemy założyć sklep internetowy gdzie znajdziecie bardzo szeroki asortyment produktów najwyższej jakości a w dalszej przyszłości sklep stacjonarny????????

 

A tutaj nasze dzieciaki:

Pyton królewski enchi

 

 

Heterometrus petersii skorpion

 

Pyton tygrysi odmiana Albino

Po były tylko poszczególne gatunki z hodowli Arki Noego?

Dziękuję wszystkim bardzo za wsparcie, które jest ważne do prawidłowego rozwoju kanału.?

Zapraszam wszystkie osoby które interesują się zwierzętami. Wszystko co znajdziecie na naszym kanale jest wykonane z dużą precyzja oraz pasją. Staramy się rozwijać pod względem jakości nagrywania?

 

Portale :

Facebook Grupa : https://www.facebook.com/groups/500692357243881/

 

Youtube :https://m.youtube.com/channel/UCiwdUpe9MDB53jdV8A4lqoA


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika