Avatar użytkownika

Arkady P. Fiedler

7
patronów
250 
miesięcznie
18 625 
łącznie
7
patronów
250 zł 18 625 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
CEGIEŁKA. Dziękuję za Twoje wsparcie.
10 zł miesięcznie
PIERWSZY KROK. W podróży pierwszy krok często jest najtrudniejszy. Dziękuję! Twoje imię i nazwisko lub nazwa pojawi się w napisach końcowych mojego następnego filmu (proszę o sygnał jeżeli nie chcesz być uwzględniony w napisach).
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
997 dostępnych miejsc
MASKA. Jedziesz ze mną w podróż Maluchem przez Ameryki wpisany na masce lub dachu samochodu. Nagrody z poprzednich progów są również Twoje (proszę o sygnał jeżeli nie chcesz być wpisany na masce lub uwzględniony w napisach).
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
997 dostępnych miejsc
PODZIĘKOWANIA I MASKA. Jedziesz ze mną w podróż Maluchem przez Ameryki wpisany na masce lub dachu samochodu! Ponadto podziękuję Tobie w jednym z planowanych Q&A podczas podroży lub dotyczącym moich filmów i projektów. Nagrody z poprzednich progów są również Twoje (proszę o sygnał jeżeli nie chcesz być wpisany na masce, uwzględniony w napisach lub dostać filmowe podziękowania).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1000 dostępnych miejsc
POCZTÓWKA I MASKA. Jedziesz ze mną w podróż Maluchem przez Ameryki wpisany na masce lub dachu samochodu! Ponadto dostaniesz pocztówkę z mojej podróży. Nagrody z poprzednich progów są również Twoje (proszę o sygnał jeżeli nie chcesz być wpisany na masce lub uwzględniony w napisach).
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
30 dostępnych miejsc
MECENAS FILMU. Ponad nagrody z poprzednich progów, staniesz się lub Twoja firma mecenasem jednego z odcinków moich filmów wyświetlanych na YouTube. Plansza z informacją o mecenasie pojawi się na początku filmu. Informację o mecenasie zamieszczę również w opisie filmu i napisach końcowych. Zastrzegam prawo do odmowy niektórym firmom (zwracam pieniądze).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Arkady P. Fiedler w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Arkady Paweł Fiedler - podróżnik, pasjonat podróży samochodem, producent podróżniczych seriali telewizyjnych - "Maluchem przez Afrykę" i "Maluchem przez Azję". Pierwszy człowiek na świecie, który przejechał Afrykę samochodem elektrycznym.

Cześć, nazywam się Arkady Paweł Fiedler jestem podróżnikiem, pasjonatem motoryzacji, overlanderem, autorem książek i producentem filmów podróżniczych. Często jeżdżę w świat w niekonwencjonalny sposób, między innymi przemierzyłem Afrykę i Azję fiatem 126p. W 2018 roku ukończyłem pierwszą w historii podróż wzdłuż kontynentu Afrykańskiego samochodem w 100% elektrycznym. 

Ze swoich podróży przywożę opowieści i filmy, które można zobaczyć w telewizji oraz na moim kanale YouTube. Jestem między innymi autorem i producentem projektu filmowo podróżniczego PoDrodze, którego owocem są serie telewizyjne: "Maluchem przez Afrykę" i "Maluchem przez Azję" oraz "Maluchem wzdłuż granic Polski". W 2020 roku, przy udziale Patronów z patronie, na moim kanale YouTube miał premierę serial podróżniczy ARCTIC DRIVE.

Obecnie pracuję nad mini serialem: "Elektrycznym autem przez Afrykę" ukazującym pionierską podróż „elektrykiem” wzdłuż Afryki. Przygotowuję się też do ostatniego etapu projektu PoDrodze - PoDrodze Ameryki i produkcji serialu "Maluchem przez Ameryki”.  

Mimo, że filmy produkuję własnym sumptem chcę aby były one zrobione profesjonalnie i wyróżniały się dobrą jakością zdjęć i postprodukcji, dlatego staram się współpracować z utalentowanymi filmowcami. 

Niestety nie jestem w stanie samemu udźwignąć budżetu filmów, w szczególności ich postprodukcji, dlatego liczę na Wasze wsparcie, które w pierwszej kolejności pozwoli mi dokończyć serial z Afryki. Będzie też mocnym zastrzykiem "energii" do kontynuacji projektu PoDrodze Ameryki.

Dziękuję

Arkady P. Fiedler

Cele Autora

RAZEM TWORZYMY WYSOKIEJ KLASY FILMY Z PODRÓŻY!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 750 zł brakuje
5%
Wsparcie na tym poziomie przez kilka najbliższych miesięcy pozwoli mi na ukończenie serialu „Elektrycznym autem przez Afrykę” oraz wesprze produkcję filmów z planowanych krótszych podróży po Polsce i Europie.
RAZEM TWORZYMY SERIAL MALUCHEM PRZEZ AMERYKI!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 750 zł brakuje
2%
Bardzo dziękuję! Wsparcie na tym poziomie w przeciągu kilku najbliższych miesięcy nie tylko pozwoli mi zakończyć pracę nad serią: „Elektrycznym autem przez Afrykę” ale umożliwi też przygotowanie, produkcję i postprodukcję serialu „Maluchem przez Ameryki”
Ponadto wsparcie to pozwoli mi na realizację długo odkładanych filmów pełnometrażowych "Maluchem przez Afrykę" i "Maluchem przez Azję" oraz „Elektrycznym autem przez Afrykę”

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Arkady P. Fiedler już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Chodnicki
Michał Chodnicki
10 zł
Patryk Lesiecki
Patryk Lesiecki
30 zł
Marcin Drwal
Marcin Drwal
50 zł
Krzysztof Wałecki
Krzysztof Wałecki
50 zł
Piotr Wrzeciono
Piotr Wrzeciono
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.