W Patronite od 07.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 696

Liczba Patronów: 789

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
728 miesięcznie
8 463 łącznie
Astronomia – miesięcznik skierowany przede wszystkim do miłośników astronomii. Pierwszy numer czasopisma ukazał się w lipcu 2012 roku.

O Autorze

Nie trzeba wiele, żeby rozpocząć astronomiczną przygodę, która nigdy się nie skończy.
Nie trzeba wiele, żeby wyruszyć na wyprawę, która zmieni Cię na zawsze.

Magazyn „Astronomia” to przewodnik, który pomoże Ci zobaczyć więcej, niż widzą inni.
I przeżyć wszystko bardziej, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.

Magazyn „Astronomia” stworzyliśmy dla ludzi takich jak Ty.
Dla tych, którzy chcą zacząć obserwować Wszechświat, ale nie wiedzą jak.

Razem z nami przygotujesz się na epickie wydarzenia, które rozegrają się wkrótce na nocnym niebie – tuż nad Twoim domem.

Dzięki nam zrozumiesz zjawiska, które pasjonują zagorzałych fanów astronomii we wszystkich krajach świata.


Magazyn „Astronomia” to wywiady, testy sprzętowe, mapy, efemerydy oraz tematy miesiąca, które przybliżą Ci Kosmos.

To również niesamowite zdjęcia nocnego nieba wykonane przez uczestników konkursów astronomicznych forumastronomiczne.pl.

 

Dlaczego Patronite?

Działalność naszego wydawnictwa oparta przede wszystkim na miesięczniku "Astronomia" oraz organizacji corocznych zlotów astronomicznych Low Gravity Show.

Ostatni rok, a zwłaszcza ostatnie miesiące są trudnym sprawdzianem dla magazynu. Pandemia zapoczątkowała problemy, a jej żniwo zebraliśmy z opóźnieniem. W ostatnim półroczu dostaliśmy 6 podwyżek papieru, co przełożyło się ostatecznie na wzrost ceny czasopisma, ale...to nie koniec... dostaliśmy zapowiedź kolejnych podwyżek. W sumie już przeszło 60% przez 4 miesiące. Dochodzą również problemy z dostępnością papieru.

Wiemy, że mamy najlepszą na świecie społeczność miłośników astronomii, którzy doceniają jakościowe pismo w druku, a my chcemy kontynuować naszą misję szerzenia wiedzy astronomicznej.

Jak wiadomo, stałe koszty są wysokie przy takiej działalności (koszty druku, DTP, reklamy, dystrybucji). Składa się to na kwotę ok. 20 tysięcy netto i jest to naprawdę absolutne minimum, które musimy ponieść co miesiąc.

Dlatego właśnie pozwalamy zwrócić się o pomoc do Was, a w zamian dostarczymy jeszcze więcej ciekawych materiałów dla  korzyści Was wszystkich :)

Z góry serdecznie dziękujemy!
 

Chcesz poznać magazyn? Zapraszamy do zapisanie się do newslettera i pobranie 4 numerów gratis! http://astronomia.media.pl/prezent.html


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Ozimek
Mateusz Ozimek
Próg: 28 zł
Artur  Ziętala
Artur Ziętala
Próg: 28 zł
DEV COM (RAZOR)
DEV COM (RAZOR)
Próg: 28 zł
Tomasz Kluza
Tomasz Kluza
Próg: 28 zł
Piotr Modzelewski
Piotr Modzelewski
Próg: 28 zł
Wojciech Pauli
Wojciech Pauli
Próg: 28 zł