Avatar użytkownika

Astronomia

17
patronów
476 
miesięcznie
16 401 
łącznie
17
patronów
476 zł 16 401 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dzienna porcja kawy dla redakcji. A wiadomo, bez kawy nie startujemy ;) Dziękujemy!

Taki próg wsparcia pozwala redakcji na utrzymanie energii i motywacji do pracy, zapewniając niezbędną dawkę kofeiny, która jest kluczowa dla kreatywnego myślenia i efektywnego działania. Wsparcie na tym poziomie, choć symboliczne, ma ogromne znaczenie dla codziennego funkcjonowania zespołu i jest wyrazem wdzięczności za ich ciężką pracę i zaangażowanie.
14 zł miesięcznie
Każdy wspierający otrzyma cyfrowe wydanie magazynu "Astronomia" na 5 dni przed ukazaniem się drukowanej wersji czasopisma. Cyfrowy magazyn dostarczany do czasu wspierania.

Podziękujemy Ci również na stronie www.astronomia.media.pl/patronite


28 zł miesięcznie
Każdy wspierający otrzyma cyfrowe wydanie magazynu "Astronomia" na 5 dni przed ukazaniem się drukowanej wersji czasopisma. Cyfrowy magazyn dostarczany do czasu wspierania.

Podziękujemy Ci również na łamach każdego wydania magazynu "Astronomia" na specjalnej rozkładówce oraz na stronie www.astronomia.media.pl/patronite

Poza cyfrową wersją otrzymasz także dostęp do 50 numerów archiwalnych magazynu "Astronomia" od lipca 2012 do grudnia 2021!

Poza podziękowaniami i cyfrową wersją "Astronomii" masz możliwość zdobycia niespodzianki AstroBox, która będzie zawierać książkę związaną z astronomią lub fizyką oraz gadżety Astronomiczne. Odbiorcę AstroBox wybieramy co miesiąc wśród wspierających!
70 zł miesięcznie
To już nie żarty, to konkretne wsparcie!

Dziękujemy, że jesteś z nami i chcesz wspierać rozwój astronomii w Polsce! Jako prezent otrzymasz dodatkowo książkę Astrofotografia - Pierwsze kroki w fotografowaniu nieba autorstwa Marka Substyka (jednorazowa nagroda).

Astrofotografia – pierwsze kroki w fotografowaniu nieba, to kompleksowa praktyczna książka wyjaśniająca podstawy wykonywania zdjęć nieba. Została napisana dla osób, które nigdy nie fotografowały nocnego nieba, oraz dla miłośników astronomii, którzy stawiają już pierwsze kroki w astrofotografii.

Znajdziemy w niej objaśnienia podstawowych zagadnień związanych z fotografowaniem obiektów mgławicowych, planet, komet, Słońca, Księżyca czy też zaćmień. Krok po kroku omówione zostaną podstawowe techniki planowania, wykonywania i obróbki zdjęć, wraz z wieloma przykładami.

Otrzymasz oczywiście również wcześniejsze nagrody włącznie z możliwością zdobycia nagrody Astrobox.
140 zł miesięcznie
Dzię-ku-je-my!

Poza dotychczasowymi nagrodami otrzymasz unikalną koszulkę Astronomii dostępną tylko dla wspierających. Z dumą możesz nieść nowinę, że wspierasz rozwój astronomii w Polsce!

Poza podziękowaniami i cyfrową wersją "Astronomii" weźmiesz udział w losowaniu niespodzianki AstroBox, zawierającej książkę związaną z astronomią lub fizyką oraz gadżety Astronomiczne.

Wszystkie wsparcia od tego progu zostaną wyróżnione w szczególny sposób na oddzielnej stronie w magazynie „Astronomia”.

Otrzymasz oczywiście również wcześniejsze nagrody.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
No no, podziwiamy!

Super limitowana oferta. Dzięki wsparciu nas tą kosmiczną kwotą przez okres minimum 3 miesięcy otrzymasz możliwość napisania własnego felietonu do "Astronomii".

Pomożemy Ci w zredagowaniu treści. Możesz liczyć na nasze merytoryczne i techniczne wsparcie.

Otrzymasz oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich pakietów.
2800 zł miesięcznie
Mecenat, czyli możliwość konkretnej współpracy biznesowej z magazynem. Otrzymasz przestrzeń reklamową na łamach magazynu „Astronomia” oraz możliwość reklamy w kanałach Social Media magazynu. Otrzymasz specjalny plakat astronomiczny drukowany na metalu!

Wszyscy nasi odbiorcy dowiedzą się o Waszym zaangażowaniu we wsparcie i rozwój „Astronomii”.

Zapraszam do kontaktu: mariusz.kulma@apogeegames.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Astronomia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Astronomia – miesięcznik skierowany przede wszystkim do miłośników astronomii. Pierwszy numer czasopisma ukazał się w lipcu 2012 roku.

Nie trzeba wiele, żeby rozpocząć astronomiczną przygodę, która nigdy się nie skończy.
Nie trzeba wiele, żeby wyruszyć na wyprawę, która zmieni Cię na zawsze.

Magazyn „Astronomia” to przewodnik, który pomoże Ci zobaczyć więcej, niż widzą inni.
I przeżyć wszystko bardziej, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.

Magazyn „Astronomia” stworzyliśmy dla ludzi takich jak Ty.
Dla tych, którzy chcą zacząć obserwować Wszechświat, ale nie wiedzą jak.

Razem z nami przygotujesz się na epickie wydarzenia, które rozegrają się wkrótce na nocnym niebie – tuż nad Twoim domem.

Dzięki nam zrozumiesz zjawiska, które pasjonują zagorzałych fanów astronomii we wszystkich krajach świata.

Magazyn „Astronomia” to wywiady, testy sprzętowe, mapy, efemerydy oraz tematy miesiąca, które przybliżą Ci Kosmos.
 

 

Dlaczego Patronite?

Działalność naszego wydawnictwa oparta przede wszystkim na miesięczniku "Astronomia" oraz organizacji corocznych zlotów astronomicznych Low Gravity Show.

Wiemy, że mamy najlepszą na świecie społeczność miłośników astronomii, którzy doceniają jakościowe pismo, a my chcemy kontynuować naszą misję szerzenia wiedzy astronomicznej.

Jak wiadomo, stałe koszty są wysokie przy takiej działalności. Dlatego właśnie pozwalamy zwrócić się o pomoc do Was, a w zamian dostarczymy jeszcze więcej ciekawych materiałów dla  korzyści Was wszystkich :)

Środki przeznaczamy w głównej mierze na wynagrodzenia dla autorów.

Z góry serdecznie dziękujemy!
 

Chcesz poznać magazyn? Zapraszamy do zapisanie się do newslettera i pobranie 6 numerów gratis! http://astronomia.media.pl/prezent.html

Cele Autora

Wynagrodzenie
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 524 zł brakuje
6%
Koszt obejmuje najistotniejszą składową magazynu Astronomia, czyli przygotowanie materiałów przez naszych redaktorów i autorów zewnętrznych, skład magazynu oraz profesjonalną korektę.

Osiągnięcie tego progu pozwoli na pozyskanie dodatkowych redaktorów do testów sprzętu oraz regularne prowadzenie bloga informacyjnego.
Astronomia Extra
  • 14 000 zł miesięcznie
  • 13 524 zł brakuje
3%
Przekroczenie tego progu zapewni nam ciągłość prowadzenia wydania specjalnego Astronomia EXTRA. Są to wydania dodatkowe o wyspecjalizowanej tematyce. Nowy numer, który przygotowujemy dotyczy zaawansowanych technik astrofotografii nieba.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Astronomia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

DAWID ROJEK
DAWID ROJEK
70 zł
Artur  Ziętala
Artur Ziętala
28 zł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniak
28 zł
Marta Seidler
Marta Seidler
28 zł
Marcin
Marcin
70 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.