Magdalena Augustynowicz

W Patronite od 07.06.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 632

liczba Patronów: 559

8 patronów
160 zł miesięcznie
1 620 zł łącznie
Cześć :) Nazywam się Magdalena Augustynowicz, mam 31 lat i choruję na Wrodzoną Łamliwość Kości. Pomimo tego, że moje życie czasami wygląda inaczej staram się żyć normalnie i jak najbardziej aktywnie :) Jestem niespokojnym duchem i nie lubię stagnacji :)

O Autorze

Cześć :)

Nazywam się Magdalena Augustynowicz, mam 30 lat i choruję na Wrodzoną Łamliwość Kości.  Pomimo tego, że moje życie czasami wygląda inaczej staram się żyć normalnie i jak najbardziej aktywnie :) Jestem niespokojnym duchem i nie lubię stagnacji :) Mam uroczego kotka Guziczka. Tematyka mojego kanału jest zróżnicowana, ponieważ mam rozległe zainteresowania.

Lubię nagrywać daily vlogi gdzie pokazuje moje codzienne życie, opowiadam ciekawe historie lub śmieszne sytuacje. W podróży nagrywam vlogi dokumentując swoje przygody oraz pokazuje że osoba na wózku może zwiedzać świat :)

Staram się poruszać problemy osób niepełnosprawnych. Wpierać osoby z różnymi dysfunkcjami, dawać im światło, które prowadzi ich do lepszego, szczęśliwszego życia oraz przełamania barier które tkwią w ich umyśle.

Interesuję się muzyką, organizacją czasu i prowadzeniem Bullet Journalu. W filmach polecam dobre książki, seriale, telenowele i kosmetyki. Jak każda kobieta lubię zakupy więc na kanale często pojawiają się haule zakupowe. 

Zapraszam do kontaktu!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni