Avatar użytkownika

AUTO FAN - Zrób To Sam

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

"AUTO FAN - Zrób To Sam" to kanał motoryzacyjny na YouTube, który prezentuje poradniki Jak To Zrobić, Jak To Działa dla fanów motoryzacji, którzy tak samo jak prowadzący, chcą samodzielnie realizować naprawy lub korzystać ze sprawdzonych rad.
Twoje wsparcie finansowe pozwoli rozwinąć skrzydła i realizować ciekawsze materiały :)
Z góry dziękuję!

Cześć!

Nazywam sie Bogdan Ligęza (34 lata) i jestem fanem motoryzacji, który prowadzi dla fanów takich jak ja kanał w serwisie YouTube o nazwie "AUTO FAN - Zrób To Sam", by pomagać innym zmotoryzowanym samodzielnie realizować różne naprawy, dzięki czemu zaoszczędzą pieniążki i czas na wyjazdy do warsztatów.

Pomysł na ten projekt w mojej głowie tlił się od 2 lat, jednak dopiero teraz jest czas na jego realizację.

Zanim projekt ruszył "z kopyta" zorganizowałem współpracę z warsztatem motoryzacyjnym oraz hurtownią części motoryzacyjnych, dzięki czemu mam profesjonalne miejsce oraz częśći i chemię do realizacji poradników i testów wideo dla Was, czyli podstawa jest.

 

Czym zajmuje się AUTO FAN - Zrób To Sam?

Doradzaniem "Jak To Zrobić" - czyli gotowe poradniki jak wykonać daną naprawę, wymianę itp. w różnych samochodach z zakresu mechniki pojazdowej, elektryki, elektroniki, diagnostyki komputerowej.

 

Pokazywaniem i omawianiem "Jak To Działa", czyli prezentacja najważniejszych elementów samochodu, takich jak np. Zawór EGR, SILNIK, UKŁAD CHŁODZENIA, OLEJE, TŁOKI, KOMPUTER itp., wskazując objawy uszkodzenia, rodzaje, typy i szczególne uwagi rady w zakresie danej części, produktu, czyli jak dbać o pojazd, by dobrze służył.

 

Testowaniem różnych motoryzacyjnych produktów od chemii, przez cześci, akcesoria, po samochody :), tak dobrze przeczytałeś, mam w planach testować samochody, wykonywać jazdy próbne i nie tylko, tak by zbliżyć Was do najnowszych osiągnięc techniki tych dostepnych  dla śmiertelnika i nie tylko.

 

W planach są spotkania z fanami, specjalistami z danych dziedzin motoryzacji, udział w targach, imprezach motoryzacyjnych itp.

 

 

Chciałbym w przyszłości rozwinąć kanał w profesjonalny serwis motoryzacyjny, który będzie swoim zasięgiem dotykal motoryzacji od A do Z, a co najważniejsze dla swoich fanów chcialbym organizować bardzo preferencyjne warunki korzystania z ofert w różnych sklepach, salonach, ubezpieczalniach itp.

Nie będe ukrywał, że do eksperta z branży motoryzacyjnej brakuje mi lat świetlnych, ale moim zdaniem pasja i zainteresowanie to połowa drogi, reszta to praktyka i teoria oraz chcęci, to wszystko cały czas rozwijam, zatem może kiedyś będę także testerem samochodów, co byłoby dla mnie fajną przygodą, bo chciałbym doradzać ludziom, czy warto coś kupić, czy też nie, szczególnie, że nigdy nie boję się powiedzieć tego co myślę, stąd też może producenci czy też dealerzy nie bardzo by mnie lubili, ale najważniejsze jest, by odbiorca, czyli Wy uzyskał rzetelne i uczciwe informacje.

Z takim nastawieniem rozwijam swoją pasję, zatem zapraszam Ciebie do wsparcia mojej działalności, a pewnie i Ty skorzystasz na tym merytorycznie lub też finansowo, poprzez wykorzystanie moich filmów na kanale YouTube, do którego subskrypcji Ciebie zapraszam już teraz :).

 

Kliknij w link i potwierdź subskrypcję, to nic nie kosztuje!

https://www.youtube.com/channel/UCQSHT4Sgs0CtHOjdgjiuKZQ?sub_confirmation=1

Wbijaj też na Fejsa:

https://www.facebook.com/AutoFanZrobToSam/

 

Jeżeli wspierasz realizację marzeń i pasji innych, to dobrze trafiłeś, bo finansowe wsparcie to coś, czego po prostu trzeba, by realizować coraz ciekawsze materiały.

Za każde wsparcie bardzo dziękuję i liczę, że mój materiał przydanie Tobie do gustu.

 

Serdeczne Pozdrowienia!

Bogdan Ligęza