Autostrady Polska

W Patronite od 09.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 676

Liczba Patronów: 476

Zostań Patronem
Kup na prezent
40 patronów
760 miesięcznie
6 375 łącznie
Cześć tu Radek z kanału Autostrady Polska. Jestem pasjonatem dróg. W moich filmach omawiam przeróżne rzeczy związane z drogami w Polsce oraz na świecie. Znajdziesz tutaj ciekawostki drogowe, informacje które drogi będą oddane do ruchu. Do filmów dodaję znaki drogowe które sam projektuje.

O Autorze

Cześć tu Radek z kanału Autostrady Polska. Witam wszystkich maniaków i fanów infrastruktury drogowej. Zapraszam do oglądania i subskrybowania mojego kanału. Na kanale znajdziecie filmy o ciekawostkach drogowych w Polsce

oraz na świecie

Są tu również filmy o niezrealizowanych inwestycjach drogowych w Polsce

a także informacje które drogi będą oddane do użytku w danym roku

Poza tym jest mnóstwo innych filmów z przejazdów po drogach o obwodnicach miast, problemach drogowych w Polsce itp. W filmach wstawiam znaki drogowe które sam projektuję i które widziałbym na polskich drogach Filmy nagrywam z samochodu, z drona oraz stojąc z boku. Jeśli masz ochotę to zapraszam również do wspierania kanału. Dzięki nawet niewielkim wsparciom, mogę jeszcze bardziej rozwijać mój kanał. Pozdrawiam Radek.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krupnik
Krupnik
Próg: 40 zł
janserce11
janserce11
Próg: 10 zł
Flaumet
Flaumet
Próg: 10 zł
Macias
Macias
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Erik Gajdošech
Erik Gajdošech
Próg: 40 zł